Отговори
# 30
  • Мнения: 46 520
Аз не бих си завела детето в такова, ако се пуши.
За детско заведение трябва да е забранено пушенето или да има някаква стаичка като пушилня, която да няма връзка със салона, в който са децата.

# 31
  • Мнения: 4 390
Да, бих си завела детето, с удоволствие. Peace
За протокола - пушач съм.

# 32
  • Мнения: 934
Абе, как изобщо е възможно да има детски заведения, в които да се пуши?
По въпроса за менюто - аз бих се постарала да го докарам здравословно, с разни хем вкусни, хем полезни работи - според възможностите, разбира се. Мисля, че ще спечели всеобщо одобрение.

# 33
  • Мнения: 1 858
Определено бих завела детето си в такова заведение, в което не се пуши въпреки, че аз съм страстна пушачка.

# 34
  • Мнения: 1 263
ДА! Никога не бих влязла с детето в заведение в което се пуши .... НИ-КО-ГА! Naughty.... дори и когато бях пушач ....ако ти кажа, че  ми беше противна мисълта, да принуждавам детето ми да диша тази воня и затова отказах цигарите... А пушех от вече 20 години и бях стигнала до 2-3 кутии на ден  Sick. Сега като видя някоя мама или тати или дядо да пафка пред количката на детето си или пред детската площадка пред играещите дечица ...и ми идва да .....  както и да е...отплеснах се Embarassed
Успех в начинанието! Идеята е страхотна! thumbsup

Последна редакция: сб, 07 окт 2006, 10:29 от eremita

# 35
  • Мнения: 3 611
Страхотна идея  Peace Дано успееш да я реалиzираш.  Peace
В детския кът може да има пърzалка, столчета, масички, басеин с пласмасови топки, дървени колички zа бутане, дъска zа рисуване с тебешири, огромен строител...
Чиниите и чашите могат да са картонени, виличките и лъжичките пласмасови, всичко zа еднократна употреба.

Имам обаче въпрос. Има ли въобще zаведения в БГ zа непушачи? (щото аz лично не съм виждала). Дори и това с новата наредба zа отделни помещения zа пушачи и непушачи не е доиzмислена (или не се спаzва  Thinking). Една  стая, вътре 6 маси, 3 zа пушачи, 3 zа непушачи...  #Crazy А пушекът си zнае работата, стои си при пушачите  Crazy Отделни помещения съм виждала само при големите вериги zаведения Мустанг, Капитан Кук, Хепи... (даже там пак май беше само ъгъл  newsm78)

Аz лично от много време насам не си пия кафето по кафетата, вzемам си го в чашка zа еднократна употреба и си го пия някъде навън...
... откак спрях цигарите не понасям пушалаци  Sick Смърди ми на цигания  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 383
И другите русенки и те, знам от опит, че цигарения дим не е проблем.



Ааа, не! Не обобщавай! За мен цигареният дим е проблем. Малкия бих го завела само по изключение, и то в заведение с добра аспирация. Големия вече съм го прежалила ooooh! Но, в много запушени заведения и аз не влизам.
Към авторката - имам впечатление,че повечето пушачи хич не се притесняват да пушат в присъствието на децата си.

# 37
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Бих го водила, дразня се когато се пуши в затворено помещение и той е там. Аз съм пушачка, но  у нас не се пуши.
Ами, за да привлечеш родителите с деца е задължително да има поне детски кът, ако нямаш възможност като пространство може и да не е много голямо, да има играчки, може телевизор  с детски филмчета и т.н.

# 38
  • Мнения: 1 403
По4ти вси4ки децки клубове са така. Вън излизаш да пушиш  Peace

# 39
  • Мнения: 2 211
Да, мисля, че така трябва да бъде. Не одобрявам, когато се пуши в присъствието на деца.

Общи условия

Активация на акаунт