Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми” /Тема 80/ Не си отивай... 18+🙈

  • 23 655
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета,
тададам - мисля, че я имаме. Вдигнах качеството на макс. Благодаря на Мики, ползвах една от споделените от нея снимки. Hug Изчистена е, както на Магия й харесва. Блърнах встрани, защото там слях фоновете, иначе се кропваше твърде много. И сложих нашите на фокус. Какво мислите?

# 736
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1320355.new&nomobile=1

Бърборанке, много благодаря за шапката, а на Мики и Магия за идеите. Добре се получи. Heart Сега ще я сложа.

Али, Heart на теб за сцената със субтитри, от която си резнах гифчета.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 247
Новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1320355.new&nomobile=1

Бърборанке, Магия, Мики много ви благодаря за шапката Heart
Сега ще я сложа.

Марги, Бро, ако все още не е много късно, ето ви същата снимка с по-добро качество (повече KB):



Съжалявам, но едва сега прочетох молбата ви! Иначе можех и по-рано да я сложа!

# 738
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
nrgmama, не е късно, имаме едно денонощие време за редакция.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 740
Ето отново със снимката на nrgmama:

# 740
  • Монтана
  • Мнения: 305
Алекс, какво повече да искаме! Ти преведе цялата серия!
Момиче, страхотна си, дано да си по-добре и да оздравяваш скоро!
Али, невероятен и скорострелен превод на фрага, ние тук отвсякъде сме облагодетелствани! Благодаря!
А пък за оформлението на темите..., думи няма човек! Приказно красиво го правите с дружни усилия!Браво!
Ех, това фенската любов граници не познава!
Радвам се, че мога да се наслаждавам на това, което създавате!
Моите най-искрени благодарности!

# 741
  • Мнения: 934
Както писах преди малко, че не вярвам на СЦ така се и оказа. Ще се нуждаем от вода     
                               с лимон.Пак ще ни метнат в драмата, но нали искаме да гледаме Еда и Серкан ще си
                               мълчим.Драмата е неизменна част от турското дизи, това е положението.

                               Фрага, аз го почувствах тъжен, сега ще имаме болница, тежък здравословен проблем.
                               Някоя от вас беше писала, че Селин ще се разкае, забравете, ще се възползва и от най-
                               най-малката възможност да се доближава до Серкан, не че ще успее, но ще се пробва и
                               ще продължава да го трови и да му промива мозъка.
                               Мисля, СЦ ще решат проблема с бебето сравнително бързо, както и здравословния проблем.
                               Явно Кемал е влязал в сериала с тази мисия да спасява сина на любимата си жена , по този
                               начин Серкан ще го приеме по-лесно. Сцената с дъжда е много сладка, но пак ще има драма.
                               Забранено ви е да погребвате Серкан, Еда ще го гледа и обгрижва и ще е добре.
                               Благодаря ви Момичета за експресния превод, без вас темата нямаше да бъде същата.
                               
                               Каквато и шапка да сложите на темата все ще е хубава и пак ще я изпишем за два дни.

# 742
# 743
  • Мнения: 4 677
Аз се опитвам да намеря снимка с добро качество на тази сцена, но не успявам:


Ако някоя от вас намира, да я пусне в темата или да ми я прати на ЛС. Искаше ми се шапката да е с тази сцена. Simple Smile

Писах ти на лично ако има някакъв проблем при отварянето пишими за да ти я изпратя отново мисля че тази ще ти свърши работа.


надявам се да ти свърши работа

Последна редакция: вт, 30 мар 2021, 22:33 от azisiq

Общи условия

Активация на акаунт