от кога и как се дават сушени сливи

  • 2 548
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 593
търсачката не работи 
никаде не намерих готово пюре от сушени сливии затова купих, но незнам дали може да се дават и трябва ли да се обработват?

# 1
  • Мнения: 27 524
Защо трябва непременно да даваш сушени сливи?
Нестле имат готови пюрета, но вкусът е доста силен и не се харесват особено от децата.  Confused
Внимавай със сливите, надуват корема и може да боли.
Не знам как се дават, не мисля, че може сушената слива да я смелиш до подходяща консистенция, имат доста дебела кожа  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Ето една тема за сушените плодове. И за сливите става дума:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86779.0

# 3
  • Мнения: 8 917
При положение, че има пюрета от сини сливи, защо  са ти сушени сливи?.....интересно ми е

# 4
  • Мнения: 27 524
При положение, че има пюрета от сини сливи, защо  са ти сушени сливи?.....интересно ми е

Пише във въпроса си, че никъде не е намерила такова  Peace

# 5
  • Мнения: 8 917
При положение, че има пюрета от сини сливи, защо  са ти сушени сливи?.....интересно ми е

Пише във въпроса си, че никъде не е намрила такова  Peace

Ясноооо Wink....аз пък никъде не съм видяла да се продават сушени сливи....сериозно Rolling Eyes
Привет, Блонди Hug

# 6
  • Мнения: 27 524
аз пък никъде не съм видяла да се продават сушени сливи....сериозно Rolling Eyes
Привет, Блонди Hug

По пазарите има, в плод и зеленчуците има...Хм, сушени сливи или сушени сини сливи?  Thinking Сини има, ама само сливи...

Привет, Сън  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 4 593
питах защото знам че сушените разхлабват повече
вече дадох сварени и пасирани

# 8
  • Мнения: 5 183
На наши познати детето на около 2 не беше опитвало сушени сини сливи, когато ме видя да ям /бременна/ и си поиска. Харесаха й. Изяде по4ти 3. На другия ден майката каза, 4е паднало здраво акане, направо се е посрала.

Общи условия

Активация на акаунт