Операция на крипторхизъм

  • 153 852
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 815
Не е тук темата, ама не мога да не се изкажа, защото това вече минава всякакви граници и нещо започва да ми стърже в мозъка.

Какво значи- ако не платиш за избор на лекар ще чакаш пък когато стане! Разбирам да се плаща за избор на лекар, ако не искаш да те оперира този, който е на смяна, а някой определен доктор. Ама да си в някаква си там листа.. чакаш..  Ей това не мога да го разбера. Разбирам, че заплатите на лекарите са ниски и не трябва да е така, ама все пак си играете с живота на хората.

Не може и аз, която плащам осигуровки на макс праг да имам същите права като някой, който не плаща нищо.  Моето момиченце сега е със счупена ръка и аз трябва да платя 100 лв ако искам олекотен гипс. Детето ми има право само на същия гипс, който има право и детето на някой, който се шляе или пие по цял ден, а аз си виждам детето само вечер, защото работя. Държавата от мен е взела много, много повече от 100 от мен, а освен случаят от миналата седмица, съм стъпила в болница или на лекар само за операцията от крипторхизъм на сина ми преди 4 години. Но да ви кажа пък тогава нищо не ми поиска никой, имах предпочитания към лекар и бях готова да си платя за избора.

Обаче в повечето случаи плащаш като поп, искаш или не искаш- от страх, защото има много страшни случки, за съжаление и в моето семейство

# 781
  • София
  • Мнения: 3 188
Не е тук темата и аз не съм министър на здравето и на финансите!

# 782
  • Мнения: 815
така е, критиката не беше към Вас Simple Smile

# 783
  • София
  • Мнения: 39 771
Пуснете нова тема.

# 784
  • Мнения: 33
Здравейте, проф.Бранков искам да Ви попитам дали е възможно да прегледате едно момченце на 12.11.2010г.в детска хирургия с направление.При прегледи от Ваши колеги не се напипа ляв тестис и бихме искали и Вие да си кажете мнението.Момченцето е на 1 година и 11 месеца. Ако преглеждате на тази дата искам да Ви помоля да ни кажете към колко часа да дойдем ориентировъчно защото не сме от София.За ехограф нужно ли е да жземем и друго направление или се заплаща.Предваритело Ви благодаря

# 785
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте, проф.Бранков искам да Ви попитам дали е възможно да прегледате едно момченце на 12.11.2010г.в детска хирургия с направление.При прегледи от Ваши колеги не се напипа ляв тестис и бихме искали и Вие да си кажете мнението.Момченцето е на 1 година и 11 месеца. Ако преглеждате на тази дата искам да Ви помоля да ни кажете към колко часа да дойдем ориентировъчно защото не сме от София.За ехограф нужно ли е да жземем и друго направление или се заплаща.Предваритело Ви благодаря

На 12 в петък има юбилей на Пирогов, така че няма да ме намерите. В кабинет 202 в приемната на детска хирургия винаги има дежурен лекар. Той ще ви прати и на ехограф, но ако искате да ви прегледа д-р Тасева ще трябва да заплатите.

# 786
  • Мнения: 33
Проф.Бранков държим Вие да прегледате детето.Възможно ли е това да стане тогава на 11.11.2010г.Притеснява ни, ч срока на направлението може да изтече тъй като е издадено миналия месец на 13.10.2010г.

Общи условия

Активация на акаунт