Скъпа бебешка количка?

  • 24 465
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 22 924
Не съм обидила никого, така че желателно е да спрете с обидите си към мен. Като не ви харесва нещо не четете. Какво сте се подредили да обиждате една след друга? Ами продължавайте в същия дух, умния винаги отстъпва.
Mr. Green

# 286
  • Мнения: 2 427
Не съм обидила никого, така че желателно е да спрете с обидите си към мен. Като не ви харесва нещо не четете. Какво сте се подредили да обиждате една след друга? Ами продължавайте в същия дух, умния винаги отстъпва.
Сладкиш,имайки в предвид че ти си много по умна от нас с нетърпение ще очаквам да отстъпиш. Twisted Evil

# 287
  • Мнения: 22 924

Споделям мнението, че скъпите колички са само за фукане, но при положение че са толкова грозни и някои много неудобни за бебето се чудя мамите с такива колички с какво се фукат - те нелицеприятните неща не стават за фукня.

...Затова има толкова модели на пазара - за всеки вкус /но трябва да го имаш!/
   
..... Всички мами с акъл /не с банкнота на мястото му!/ ще бъдат изумени като мен от такива произведения.

.....Много са грозни! На нищо не приличат. Това да не е формула 1 или рали - "спортно окачване"

..... Празноглавото робуване на цени и марки ми е чуждо и много ме ядосва.
Но комент,както се казва.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 19:26 от Деси-мама х2

# 288
  • Мнения: 6 472
Еееех какъв хубав спор сте си спретнали Mr. Green
Аз пък ще пиша по темата! Не съм давала пари за скъпа бебешка количка. Можем да си позволим, но в предвид стила ми на живот го сметнах за ненужно. Непрекъснато съм в движение и не изгарям от желание непрекъснато да товаро-разтоварвам, сгъво-разгъвам количка. Да не говорим че системно се разхождаме по места, където с количка няма как да мине, освен ако не я носиш на гръб Grinning И двете ми дъщери си прекарваха основно кенгуру, а в последствие в самар за бебе. Виж за самара и двата пъти се бръкнах прилично.
Въпрос на личен избор, начин на живот и не на последно място - възможности. Сигурно ако си джитках из квартала и не ми се налагаше да се правя на хамалин щях да инвестирам в хубава и скъпа количка newsm78

# 289
  • Мнения: 11 004
Тази тема съвсем се изроди  Sad

# 290
  • Мнения: 2 309
Тази тема съвсем се изроди  Sad


Защо?!?!?!?
Та това са нещата от живота Peace

Общи условия

Активация на акаунт