Помощ! Раздяла!

  • 5 117
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте на всички!
Аз съм жена, на 24 години съм, в момента работя с вече бившия ми приятел... раздялата е съвсем прясна и не знам какво да правя.. как да продължа? Причината за раздялата е че не се разбирахме, а той твърди че няма как нешата да се оправят и вече не му е същото с мен. Не искам да напускам работата си но в същото време искам да се чувствам добре, да не го виждам! Моля не ме нападайте, а дайте съвет или ваша житейска ситуация. Искам всичко да свърши..

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 17:22 от DianaPopdimitrova

# 1
  • Мнения: 2 039
Помолете да Ви преместят в друг офис.За в бъдеще имайте предвид,че връзките с колеги не са за препоръчване.Има и народна поговорка.

# 2
  • Мнения: 38
Поискайте да ви преместят в друг офис , така няма да се налага да се виждате и по-леко ще преодолеете раздялата.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 107
Преместване, това е.
Иначе ще е агония, може и да ескалират нещата първоначално, докато се смелите и ви стане все тая.

# 4
  • Мнения: 12
Помолете да Ви преместят в друг офис.За в бъдеще имайте предвид,че връзките с колеги не са за препоръчване.Има и народна поговорка.

Да обмислям го, но ако аз избягам не е ли малко несериозно

# 5
  • Мнения: 1 625
Не, не е несериозно, а необходимо.
И за следващия път да знаеш, че връзка на работното място се започва, само ако си готова да загубиш работата.
Има някакъв шанс нещата да потръгнат.(Имам предвид в хипотетична бъдеща ситуация, а не сега) Но трябва да си имаш едно наум, че ако не се получи, ще трябва да се махнеш.

Сега ти остава да се преместиш за доброто и на двамата.

# 6
  • Мнения: 12
Не, не е несериозно, а необходимо.
И за следващия път да знаеш, че връзка на работното място се започва, само ако си готова да загубиш работата.
Има някакъв шанс нещата да потръгнат.(Имам предвид в хипотетична бъдеща ситуация, а не сега) Но трябва да си имаш едно наум, че ако не се получи, ще трябва да се махнеш.

Сега ти остава да се преместиш за доброто и на двамата.

Добре, а как да се справя с всичко останало..

# 7
  • София
  • Мнения: 35 107
Със сълзи и сополи, ако имаш потребност.
Ако питаш за отношенията ви - не прави фасони, дръж се ведро и любезно докато се изметеш.

# 8
  • Мнения: 12
Поискайте да ви преместят в друг офис , така няма да се налага да се виждате и по-леко ще преодолеете раздялата.

Как я преодолявате?

# 9
  • София
  • Мнения: 38 515
Битов алкохолизъм, поради липса на други опции.😜

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839
Поискайте да ви преместят в друг офис , така няма да се налага да се виждате и по-леко ще преодолеете раздялата.

Как я преодолявате?
По старата изпитана схема- рев, сополи, пак рев, пак сополи.
Самосъжаление, чувството че си жертва и той е единствен и неповторим.

После, една сутрин, се сещаш че и той ходи до тоалетната, а оттам си връщаш лентата и възстановяваш всичките пъти, в които не само не те е уважавал и обичал, ами те е карал да се чувстваш зле.

И те така, ореолът му ще помръкне и ще забележиш, че има и други мъже.

# 11
  • Мнения: 38
Поискайте да ви преместят в друг офис , така няма да се налага да се виждате и по-леко ще преодолеете раздялата.

Как я преодолявате?


Време трябва да мине . Сменете средата .

# 12
  • Мнения: 12
Поискайте да ви преместят в друг офис , така няма да се налага да се виждате и по-леко ще преодолеете раздялата.

Как я преодолявате?


Време трябва да мине . Сменете средата .

Ще я сменя но около средата на месеца.. няма как веднага. А след като я сменя?

# 13
  • София
  • Мнения: 35 107
Чакаш лек за любовна болка ли?
Време, каза ти се.

# 14
  • Мнения: 4 954
Ти на 24 ли си?
Нямаш ли инстинкт за самосъхранение?
Ей така да действаш и правиш това, което ти идва от вътре..
Приемаш края, а после..при всички ни е различно..
Едни плачат и се затварят. Други не остват сами, а се натоварват с работа. Трети с хобита и приятелки..
Открий своя път.
Няма формула еднаква за всички..

Общи условия

Активация на акаунт