Коя е най-голямата ви грешка досега?

  • 3 628
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 495
Най-голямата ми грешка може би, тепърва ще се случи... Rolling Eyes

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Избора ми на ВУЗ- СУ.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 381
Грешки може би съм правила много. Досега, винаги съм се измъквала суха, както пише за зодията ми - стрелец.

вие чували ли сте за виновен Стрелец  Joy
не?
ами значи и аз спадам в групатана Безгрешните  bouquet

а сериозно, опитвам се да не мисля за грешките си, така или иначе винаги достатъчно съм забатачила нещата, за да могат да бъдат поправени  Mr. Green
Аз обаче си признавам, когато съм сгрешила. Предпочитам сама да си посипя главата с пепел, отколкото някой друг да ми трие сол.
А може би най-голямата ми грешка, е че не си обръщах достатъчно  внимание в здравословно отношение и сега си бера горчивите плодове...

# 33
  • Мнения: 5 539
Да, и това също. Изборът на специалност. Човек на 18 години хвърчи в облаците, а псоле си носи последствията цял живот

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мда, специалността в университета, не я взех и насериозно, поне някакви умения да бях придобила  Confused
Някои други неща, ама не са фатални, просто не бих ги повторила. Искам с тоя акъл да съм сега на 18... Grinning

# 35
  • Мнения: 1 629
Нареждам се тук, до филоложките Grinning

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искам с тоя акъл да съм сега на 18... Grinning
И аз ooooh! Това щеше да е последната специалност, която бих избрала (географията) Tired

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нареждам се тук, до филоложките Grinning

Бе аз психологията имах предвид, филологията по- бива....всъщност - все даскалски истории  Tired

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Ама това е поправимо бе, хора! Вземете мерки. Нали говорим и за поука...
Всъщност никога не знаеш дали тази "грешка" няма да ти потрябва...Аз съм инженер. Нежелана от мен специалност, но я завърших доста успешно. Нямах един ден трудов стаж по тази специалност, придобита 1992г. Завърших и икономика...Но ето, че сега наученото преди 15 години ми помага да съм далеч по-добра в професията си...А онези години ги смятах за загубени...

# 39
  • Мнения: 1 006
Точно в този момент си мисля, че най-голямата ми грешка е мъжът до мен. За жалост, непоправима #Puppy dog cry

Не че е лесно, но не е непоправимо. Peace

# 40
  • Мнения: 3 268
Бих повторила всичките си грешки до една,нали ако не правим грешки,няма да се научим да постъпваме правилно Rolling EyesСлава богу фатални грешки не съм правила

# 41
  • Мнения: 6 167
А след като си говорим за грешки, какво ще кажете за поуките ?
Мнозина говорят за грешки и уроци.
Вълнува ме колко често правейки една грешка и осъзнавайки я като такава в последствие, колко често вадите поуката от нея/ и колко време е нужно за това/, и същевременно случва ли се да повтаряте едни и същи грешки ?

аз след грешка винаги вадя поука, извод.
както след филм или прочетена книга все се питам " каква е поуката , какво искаха да ми кажат  и тн". винаги си правя разбор  Mr. Green навици от детството ( благодаря, дядо) Wink
да си призная рядко повтарям една и съща грешка.

но грешка, която повтарям е например доверчивостта ми.
както и това , че за мен хората са първо добри и после лоши.
гледам с голямо доверие на всеки, който влиза в живота ми, приемам го за добър, впоследствие се разочаровам. докато май по-щадящото е да приемаш хората за лоши, и в последствие да се убеждаваш в качествата им , и да ти се доказват, като добри.
но някак си , не искам да поправям тази грешка, мисля, че ще загубя нещо от себе си.
давам си сметка за нея, но не правя особено много, за да я поправя.

# 42
  • Мнения: 4 978
но грешка, която повтарям е например доверчивостта ми.
както и това , че за мен хората са първо добри и после лоши.
гледам с голямо доверие на всеки, който влиза в живота ми, приемам го за добър, впоследствие се разочаровам. докато май по-щадящото е да приемаш хората за лоши, и в последствие да се убеждаваш в качествата им , и да ти се доказват, като добри.
но някак си , не искам да поправям тази грешка, мисля, че ще загубя нещо от себе си.
давам си сметка за нея, но не правя особено много, за да я поправя.

Lennie, ако приемаш хората по default за лоши е все едно да ги осъждаш без вина.
Остани си такава, каквато си. Винаги ще има разочарования, няма как да се "оперираме" от това.
А и, ако живота от време на време не нагарча, ще забравим да се радваме и на малките неща.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Според мен няма грешки, има уроци  Peace

Да, ако погледнем живота доооста отгоре.. newsm78

# 44
  • Мнения: 1 243
Най-непростимата ми грешка е,че не успях да покажа на баба ми и дядо ми колко много ги обичам,макар те да го знаеха.Дори когато бяха болни и знаех,че краят е близо,все се случваше нещо,което не ми позволяваше да прекарвам толкова време с тях,колкото на мен ми се искаше..А бяха най-добрите хора на света!  Cry Сега толкова много ми липсват и вината ме изяжда отвътре, но е вече късно! Дано знаят там,където са,какво наистина чувствам...

Общи условия

Активация на акаунт