Спешно!!!Запушен нос и кашлица

  • 3 408
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Не мога да ти дам категоричен отговор. Мисля, че не е от Стеримара. Зная, че Стеримара прочиства нослето от секрета, т.е. отпушва го един вид. Поне това ми беше обяснила педиатърката.
Заведи я д й види гърлото и й кажи, че не желаеш да даваш АБ.

# 16
  • Мнения: 619
Ами аз не си признах първия път и сега ми се ще да избегна второ посещение,но явно ще трябва...

# 17
  • Мнения: 1 150
Ами аз не си признах първия път и сега ми се ще да избегна второ посещение,но явно ще трябва...

Какво не си си признала  Rolling Eyes
А и става дума за детенце, не така  Naughty

# 18
  • Мнения: 1 294
Аз не бих дала АБ. Стеримара е на принципа на физиологичният разрвор. А, от сиропа на Тайс съм много доволна. Т0 я сваля със свещички на Ефералган, когато е висока, иначе давам Панадол. Дай и някакъв имуностимулатор Есберитокс или имаше едни ампули, калциев глюконат или нещо подобно  newsm78
Ами и аз не давам АБ;да разбирам,че кашлицата не е зачестила от Стеримар-а,така ли?

Според мен е абсолютно невъзможно да е от Стеримар.От една промивка на нослето с морска водичка не може да се обостри кашлица си мислия.А и при моето красовище кашлицата отшумява, а промивките си ги правя по четири пъти на ден със Стеримар.

# 19
  • Мнения: 619
Наистина отшумява-не е кашляла от обед насам..

# 20
  • Мнения: 643
ВДигаш ли го като му впърскваш Стеримара, да не би втечнените секрети, да му влизат в гърлото и затова да кашля, това се сещам? Моя дечко понече е с непрестанна хрема, от известно време и кашля от секретите! Едва ли ти помогнах де, но е вариянт!

Общи условия

Активация на акаунт