Изпитва особена привързаност към косата ми...

  • 3 379
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 958
Вие сте късметлийки. Джуджето обожава да ме щипе по най-чувствителната и мека част на кожата ми. Заспива като ме щипе. Ръцете ми приличаха на наркоманка до скоро. С малките си ноктенца като ме захване и излизам от спалнята като нахапана от комари. Вече започва да се отучва, но все още през ноща ме пощипва и се събуждам като попарена.

# 16
  • Мнения: 888
И моята Теа е така!Много обича да рови в косата ми и наистина най- вече когато заспива, умира си от кеф и се смее с глас...понякога и на мен ми е весело, но понякога доста боли  ooooh!, ама явно се успокояват децата Hug

# 17
  • Мнения: 2 254
моят син е едва на 8 мес.дойде ли време за спане-слагам го в леглото и това е.искам да ви попитам как така добиха този навик?от бебета ли са така?до вас ли спят?докато го успивате лида науча повечко,та да не вземе да се приучи на нещо такова,че хич не обичам да ме пипат по косата Confused

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 01:24 от ЛораМора

# 18
  • Мнения: 2 220
И моят син е така, макар че напоследък е по-рядко, някак откри собствената си коса и моята я позабрави  Grinning. Но никога не ме е дразнило, защото той е изключително нежен, хваща един кичур и го премята из ръцете си, без да усещам нищо (освен нежността му  Blush).

# 19
  • Мнения: 863
Направо ви завиждам! Аз обожавам да ме пипат по косата, ама - на! ... нямам късмет Sad
ама то изобщо не е за завиждане-то е страшна работа-дърпане,скубане,пристискване пък от едната страна,пък  от другата,даже като се приспиваме,ме бута с ръка да се обърна с гръб към него ,за да има пълен достъп към всеки кичур smile3514 много е изнервящо,честно

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
След като при мъжа ти като малък е отминало, вероятно и при детето ще мине този период.
Може пък да има нещо общо наистина newsm78, все пак той му е баща, наследило е и тази част.
Питай свекърва ти кога е отминало при сина й и наблюдавай как ще е.

# 21
  • Мнения: 8 505
моят син е едва на 8 мес.дойде ли време за спане-слагам го в леглото и това е.искам да ви попитам как така добиха този навик?от бебета ли са така?до вас ли спят?докато го успивате лида науча повечко,та да не вземе да се приучи на нещо такова,че хич не обичам да ме пипат по косата Confused

О,не.Моята си заспива сама.Винаги е заспивала сама,навикът не идва от приспиване.Рови се в косата ми докато си играем,докато гледам ТВ,докато съм на стола пред компа...

Общи условия

Активация на акаунт