Хайде покажете си спалните!

  • 87 548
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 925
Maris, за съжаление мъжо свърши много късно работа и успяхме да отидем само до Елемаг в Изток, където той звънна вчера и му казаха, че имали "френски легла", да - ама не. Отидохме и нямаха. Разбрах, че в Деница Малдост имало, утре ще ходим там да проверим. Лошото е, че почти навсякъде трябва да се чака, а ние сме без легло, заради тъпата спалня на хазяите   #Cussing out

# 46
  • Мнения: 1 599
Stra4iatela, съчуствам ти за леглото. Ние спим временно, от 3 години на една спалня, която е отврат,,,ама все се надявм да ме огрее скоро Simple Smile
п.п.Гледам, че си генка на Prison break  Joy

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето това е нашата спалня.



Ей тези и подобни ги гледахме като обикаляхме по магазините за мебели напоследък и не можахме да разберем това умалени модели на истинските спални ли са или спални за джуджета.......нашия дюшек ,два на два и двайсе, няма да се побере.........

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ето това е нашата спалня.



Ей тези и подобни ги гледахме като обикаляхме по магазините за мебели напоследък и не можахме да разберем това умалени модели на истинските спални ли са или спални за джуджета.......нашия дюшек ,два на два и двайсе, няма да се побере.........
Спалнята ни е 200/180 см. Мъжът ми е леко къс, 195 см и затова си поръчахме най-голямата. Надявам се, че не ни мислиш за джуджета. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 202
Nassy Z, и аз съм се спряла на нещо подобно, нали е повдигаща се и сандъка се използва за шкаф?
Ако е такава, можеш ли да ми кажеш колко ви е излязла горе-долу  Flutter

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Спалнята ни е 200/180 см. Мъжът ми е леко къс, 195 см и затова си поръчахме най-голямата. Надявам се, че не ни мислиш за джуджета. Simple Smile

Не се заяждам......наистина изпаднахме в чуденка, докато обикаляхме........ ooooh! как не съм се сетила, че има всякакви размери

# 51
  • Мнения: 4 965
Всъщност, наистина, най-големите легла в магазините обикновено са 180/200 см., но почти всички производители правят същите модели и по поръчка (за около 20 дни - и по-малки, и по-големи, и с допълнителни "екстри" - т.е. според желанието на клиента).
Нашата спалня по магазините я има само със "стандартни" размери, но ние я поръчахме 200/220 см.
Ако леглото не ви е спешно, най-добре го поръчайте.

# 52
  • Мнения: 1 546
И нашата спалня е Арон, за качеството й съм разказвала в други теми...на сайта може да я видите система СЕН.

# 53
  • Мнения: 1 190
И нашата спалня е Арон, за качеството й съм разказвала в други теми...

И нашата е Арон, със сигурност знам, че следващата няма да е оттам Wink

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 926
Nassy Z, и аз съм се спряла на нещо подобно, нали е повдигаща се и сандъка се използва за шкаф?
Ако е такава, можеш ли да ми кажеш колко ви е излязла горе-долу  Flutter
Не е повдигаща се , а отдолу има шкафчета, които се издърпват. Това беше една от причините да си я вземем. Беше на промоция за 998лв.

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всъщност, наистина, най-големите легла в магазините обикновено са 180/200 см., но почти всички производители правят същите модели и по поръчка (за около 20 дни - и по-малки, и по-големи, и с допълнителни "екстри" - т.е. според желанието на клиента).
Нашата спалня по магазините я има само със "стандартни" размери, но ние я поръчахме 200/220 см.
Ако леглото не ви е спешно, най-добре го поръчайте.

Ние друго търсехме......ако беше спалня, сигурно щях да се сетя

# 56
  • Хасково
  • Мнения: 995
Nassy Z, и аз съм се спряла на нещо подобно, нали е повдигаща се и сандъка се използва за шкаф?
Ако е такава, можеш ли да ми кажеш колко ви е излязла горе-долу  Flutter
Не е повдигаща се , а отдолу има шкафчета, които се издърпват. Това беше една от причините да си я вземем. Беше на промоция за 998лв.

Това цена само за спалнята ли или и другите неща/гардероб,скрин и т.н./?

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 926
Всичко - легло, скрин, нощни шкафчета, огледало, гардеробSimple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 956
Още не съм си я купила, но мечтая за тази: Heart Eyes
В други цветове, разбира се  Wink

# 59
  • Мнения: 1 925
Ние вчера ходихме до Деница Младост и определено там има най-голям избор на френски легла и всчкакви матраци. Поръчахме си френско легло и матрак Релакс - някой да има впечатления за тези матраци ? Нямам търпение да дойде вторник и да спя на удобно   Peace

Общи условия

Активация на акаунт