Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
Хора, с риск да ме овикате, след консултация с някои съфорумки, решихме среща все пак да има, а който може и иска да идва Hug.

До сряда решаваме кога да е срещата на 14.10 или на 20.10, традиционно в "Славяни" и след това в "Библиотеката". Кой ще се обади след сряда в "Славяни" да им каже на хората, че пак ще ходим???

# 31
  • Мнения: 3 861
Абе аз гласувах за 14-ти, ама сега се сещам, че бях решила да правя нещо тогава....ама изобщо не помня какво!  ooooh!
Ако не се сетя- ще дойда 100%.

хич не ти трябва да си спомняш, мен ако питаш Mr. Green


Хора, абе като гледам как се очертава, този път няма да сме навалица, искате ли да си потърсим друго заведение???

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 18:35 от Lilly

# 32
  • Мнения: 1 072

Хора, абе като гледам как се очертава, този път няма да сме навалица, искате ли да си потърсим друго заведение???

Оооо, при вас съм тогава. Предният път ми уплашихте окото. Добре, че беше Дамаянти да ме уреди на масата на Червената Депешаркчица. Но пък на фона на музиката се чуваше такова жужене, че по едно време взех само да кимам без да чувам и разбирам какво ми говорят. Но пак ми хареса.  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 371
Петък, 20ти Sunglasses

# 34
  • Мнения: 5 370
И аз не мога, щото съм в комплект с Кросич-а.
Здраве да е.
Петък, 20, ептен трудно-след работа на среща-нц. Confused

# 35
  • Мнения: 831
shte sledia koga ste reshili i ako ima promiana za miastoto, za da se opitam da doida, Az sam glasuvala za 14.10, mislia che e po-dobre kato e sabota! Ne mi dava pravo da glasuvam 2-ri pat???
Bihte li mi kazali kade i tozi restorant-picaria Slaviani"vse pak? Wink
Moje da doveda i priatelka, ako nameri koi da i gleda bebeto.
Pozdravi i do skoro, nadiavam se!I blagodarsko za gostopriemstvoto!
Mira

# 36
  • Мнения: 3 861
shte sledia koga ste reshili i ako ima promiana za miastoto, za da se opitam da doida, Az sam glasuvala za 14.10, mislia che e po-dobre kato e sabota! Ne mi dava pravo da glasuvam 2-ri pat???
Bihte li mi kazali kade i tozi restorant-picaria Slaviani"vse pak? Wink
Moje da doveda i priatelka, ako nameri koi da i gleda bebeto.
Pozdravi i do skoro, nadiavam se!I blagodarsko za gostopriemstvoto!
Mira

ако искаш да си промениш гласа, просто трябва да си изтриеш гласа (има такава опция) и след това да гласуваш наново

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ще дойда само ако жоро01 е там

# 38
  • Мнения: 4 371
Ха ха хааа, Деяна, едва ли ще се престраши. Заведението не е като за него. Нали знаеш, че той ходи в друг тип заведения  Cry

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ами нищо де аз и Неро го харесва може на крак да му отидем  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 716
Julka спокойно! Lilly ще те поеме! И да се напиете едно убово! И снимки. А следващия пък ще ви попея. Нали миналия път никой не избяга  #Crazy

# 41
  • Мнения: 3 861
Щом мама_знае ми гласува доверие ще те водя Julka Mr. Green . Ама ти вземи се поразпиши в анкетата ако не си

Последна редакция: пн, 09 окт 2006, 23:56 от Lilly

# 42
  • Мнения: 5 140
Чудя се  Rolling Eyes newsm78, мога или не мога да дойда.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 423
С удоволствие ще дойда, стига всичко да е наред при бебка Hug

# 44
  • Мнения: 3 861
Чудя се  Rolling Eyes newsm78, мога или не мога да дойда.

ааа такива да ги нямаме Crossing Arms
Обещала си и да пиеш и да пееш Mr. Green


Буболинке, ще се радвам да те видя и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт