Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
Уби всичко детско в мен  Sly Sob newsm43
Що бе Лео,сигурна съм,че си готина мацка-руса ,синеока. Flutter

# 76
  • Мнения: 3 861
Да ти вземем направо едни криле? Ред Бул я ти даде,я не.
Аз само не разбрах защо срещата не се проведе на 28/10/2006г.
Гласувах за 20-ти. Този път ще доведем и децата.
А какво е предложението за място?


Като инициатор на анкетата не включих тази дата защото най вероятно ще има балотаж, т.е. пак ще има избори тогава, а на Еми и се пие!!! Party Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 047
Ша дойда ама , ако не ме снимат Crossing Arms
За първи път виждам такъв ултиматум. ShockedАко това е цената на твоето идване,обещавам,че няма да те снимам. Ела,защото искам да се запозная с теб. Praynig

Най много да седнем заедно новачките и после да се опитаме да се внедрим.Виж,никой не казва кво ще правят с нас-ще ни приемат ли или не. Flutter Peace newsm78
Как няма да ви приемем? Чух,че досега нямоло върнати. Аз миналия път за първи път ходих и ми хареса. А вярвам,че занапред по-добре ще е.

Благодаря ти Lilly,сега разбрах. Laughing

# 78
  • Мнения: 7 474
Борко , не е ултиматум, просто анонимността ми дава възможност да си пиша в много теми, които не бих обсъждала пред познати  Wink Това е единственото , което ме е спирало досега да идвам на срещи , а ми се иска много  Tired

# 79
  • Мнения: 1 517
ееее исках много да дойда тоя път
на 14 ще си празнувам РД
ако е за 20 тоя път идвам

# 80
  • Мнения: 3 268
Да де за 20 съм и аз и ще съм с дъщеря си Калина.Искам кавалер за нея,хайде мами с момченца около 5-6 години,идвайте! Flutter

# 81
  • София
  • Мнения: 10 311
Борко , не е ултиматум, просто анонимността ми дава възможност да си пиша в много теми, които не бих обсъждала пред познати  Wink Това е единственото , което ме е спирало досега да идвам на срещи , а ми се иска много  Tired
Да вземем да забраним снимките  newsm78
Май има хора дето се притесняват... аз така на една от срещите бях "снимала" гърба на една мама и тя ми се скара, че съм публикувала снимката  Sick все си мисля, че само тя си се позна, ама нейсе  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 5 140
Лили аз кога да се развихря, бре моме? (откъм тема разбира се)

# 83
  • Мнения: 4 978
За 20-ти съм и аз.
Най-накрая се престрашавам да си покажа носа ...

# 84
  • София
  • Мнения: 2 210
Като инициатор на анкетата не включих тази дата защото най вероятно ще има балотаж, т.е. пак ще има избори тогава, а на Еми и се пие!!! Party Mr. Green

Е ходи сега доказвай , 4е нямаш сестра Mr. Green, така Лилянке, така...добре ме подреди..
Ми аз кво-освен да потвърждавам и да обяснявам- 9 месеца бременност, 2 години кърмене Mr. Green, ми аз съм човек, и аз искам ракия със салата хахаха Joy, наваксвам Twisted Evil

# 85
  • Мнения: 1 047
...9 месеца бременност, 2 години кърмене Mr. Green, ми аз съм човек, и аз искам ракия със салата хахаха Joy, наваксвам Twisted Evil
Не е нужно да обясняваш.Ние те разбираме. Hug

А има ли някой инфо как е "Mamma"? Дано се е оправила! Praynig

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 08:46 от borko

# 86
  • Мнения: 4 473

А има ли някой инфо как е "Mamma"? Дано се е оправила! Praynig


Чакам новини от дни, но...нямам още Confused
Дано нещата се оправят, дано! Praynig

# 87
  • Мнения: 3 861
Лили аз кога да се развихря, бре моме? (откъм тема разбира се)

ами аз мисля днес да прекратя анкетата, нали беше до сряда и след това си ти Hug

# 88
  • Мнения: 4 473
Лили аз кога да се развихря, бре моме? (откъм тема разбира се)

ами аз мисля днес да прекратя анкетата, нали беше до сряда и след това си ти Hug

sineo4ka в действие Peace


# 89
  • Мнения: 4 371
Какво й е на Мамма? Болна ли е? Confused

Общи условия

Активация на акаунт