Мини-мис Свят е българче!!!

  • 4 492
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
а по какво се определя дали едно дете е красиво?
и какъв е смисълът група чичковци и лелки да кажат на някое дете, че е най-красивото в света? newsm78

И аз това се чудя  newsm78 Какво се поощрява с подобни конкурси  newsm78

Не бях се замислила, но сте много прави!
Просто поток от финикийски знаци от един джоб в друг, това е ефекта от материална гледна точка.
По този въпрос и аз съм с вас. Но пък се кефя и се гордея, че нашенче е взело приза.  Щото нас не ни пускат много-много да шарим и все крак ни подлагат.

  Браво на детето. Да е живо и здраво!   bouquet

# 16
  • Мнения: 7 640
и аз мисля, че подобни конкурси не са за деца.
Хубаво, грозно, момиченцето на снимката не изглежда като дете, а и обикновено майките са с абсолютно болни амбиции.

# 17
  • Мнения: 2 924
браво на детето.
Чудя се дали някога бих пуснала дъщеря си или по-скоро дали  бих я подготвяла за участие в подобни конкурси. Защото децата ,явяващи се там се подготвят за това почти от бебета. Не знам има ли полза или не. Полза за детето имам предвид. Или ползата е само за амбициозната майка не успяла да се реализира и караща дъщеря си да живее не своя , а нейния живот. Наистина се чудя.А иначе се радвам ,че титлата е спечелена от българче.
 И все пак мисля ,че не бих искала дъщеря ми да участва. Все ми се струва ,че в  детските конкурси за красота има нещо неприятно, педофилско. Жал ми става да гледам малките същества ,които се държат като 20 годишни кокетки. Как въртят очички и дупета и флиртуват с журито. Извинявам се за излишното словоизлияние, ама къде да споделя ако не тук:)

# 18
  • Мнения: 2 353
  Много хубаво момиченце! Браво  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 863
браво на детето.
Чудя се дали някога бих пуснала дъщеря си или по-скоро дали  бих я подготвяла за участие в подобни конкурси. Защото децата ,явяващи се там се подготвят за това почти от бебета. Не знам има ли полза или не. Полза за детето имам предвид. Или ползата е само за амбициозната майка не успяла да се реализира и караща дъщеря си да живее не своя , а нейния живот. Наистина се чудя.А иначе се радвам ,че титлата е спечелена от българче.
 И все пак мисля ,че не бих искала дъщеря ми да участва. Все ми се струва ,че в  детските конкурси за красота има нещо неприятно, педофилско. Жал ми става да гледам малките същества ,които се държат като 20 годишни кокетки. Как въртят очички и дупета и флиртуват с журито. Извинявам се за излишното словоизлияние, ама къде да споделя ако не тук:)
smile3501 smile3501 smile3501

# 20
  • Мнения: 982
Не бих пуснала детето си на такъв конкурс!Нищо градивно не откривам!И не на последно място-не е честно спрямо детето!!
И все пак-Честито!

# 21
  • Мнения: 6 164
Браво, радвам се! Grinning
Съгласна съм с Хипатия иначе. Thinking
Макар, че не е задължително да е заради амбиция на майката, всички момичета са суетни и няма лошо да им се стимулира самочувствието, разбира се в някакви граници, без да стават излишно наперени и да се самозабравят. Проблемът е, че конкурсите за красота залагат точно на флиртуването и не е подходящо за малки момичета. Не пречи да се оцени красотата и без излишното пудрене.

# 22
  • Мнения: 3 423
Дано само да не изкурвее като големите й какички.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Тук намерих още снимки на момиченцето, не намирам новината качена в нета все още, дадоха го по новините, беше много красива, като принцеса, с дълга рокля и короната, дадоха таткото развълнуван и щастлив.
Тук пък пише, че и малката сестричка участва и печели конкурси.

Аз пък не виждам нищо лошо да участват, така са преценили родителите, ако и децата са го желали - защо пък не.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 612
преди години бях завела племенничката ми на конкурс за мини мис и мистър
ужас!
моите деца никога не бих ги поощрила за такова нещо!

(но иначе се радвам, че българче е спечелило)

# 25
  • Мнения: 5 539
Лолитки Rolling Eyes И как позират по снимките, няма усмивка, няма нищо детинско. Нацупили устнички като да не казвам какво.
А тази снимка харесва ли ви? http://life.dir.bg/2006/09/26/gallery709026_3.html Фотографът по-добре да си потърси друг занаят Sick

# 26
  • Мнения: 35 961
дано е на хубаво за самото дете, 'щото е ясно, че мама и баба са на седмото небе от кеф!
желая щастие на това хубаво дете!

# 27
  • Мнения: 14 133
Много хубаво момиче. Да й е честита титлата!

# 28
# 29
  • Мнения: 47 981
браво на момичето,че е спечелило!
иначе-и аз не водя щерката по конкурси,но всеки сам си решава Wink

Общи условия

Активация на акаунт