Две очички,две чертички... 08.10-15.10

  • 13 934
  • 454
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 287
Мнооого ти благодаря ani2 !Мога да отпечатам страницата и да й  я връча за изучаване(,като очертая цифрите с червен маркер ).За 37 години трудов стаж сигурно доста е изостанала със съвременната информация!Така ми качи кръвното последния път ,че вече замислям пъклен план за отмъщение!!!  newsm65
Каза ми ,че имам срастване ,но НЕ УСПЯ да ми обясни къде и на какво!Че имам КОКТЕЙЛ от гъбички, а всъщност нямам абсолютно никакви симптоми!!! и каво ли още не!...Излях си малко душичката! smile3505
 И още нещо: успех довечера, ani2 !Графиката ти е чудесна!  Flutter

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 20:33 от крокодил

# 451
  • Мнения: 1 512
Още веднъж благодаря за пожеланията и честитките, да ви се върне двойно и тройно!!!  bouquet  bouquet  bouquet Наистина сте много мили!

# 452
  • Мнения: 264
Крокодилче температурата си меря орално с дигитален термометър Simple Smile.Не познавам докторката ти ,но поне това което съм чела и знам това което тя казва го чувам за пръв път newsm78.Стискам ти палци този месец Hug
Шушу едно голямо ЧЕСТИТО  bouquet.Пожелавам ти лека и безпроблемнна бременост Hug.Само положителни емоции да имаш през цялата бременост Hug

На всички много ви благодаря за стисканите палци newsm51.Дано този път имам късмет Praynig

# 453
  • Мнения: 287
Стискам палци ,Зайче!Много хубави стойности за орална температура!Кажи кога ще правиш утре теста ,та първа да те поздравя!!! Grinning  Hug
Явно аз съм от зиморничавите и най-високата ми до момента (орално) е едва 36.30 smile3555 Отивам да се пъхна във фурната ,че то докато дойде лятото няма да могна да зачена!  hahaha Ill cold Nature Snowman

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 22:07 от крокодил

# 454
  • Мнения: 701
Зайче,хайде утре чертички двечки!Силно се надявам!Поне съдейки по графиката!
Стискам палци утре да си залята от честитки тук!

Общи условия

Активация на акаунт