Нужда от помощ, а още - какво постигнахме дружно!

  • 1 833
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 971
вярвам, че ще има, но някой трябва да ги занесе и да обясни туй-онуй на журналистите
този, който ходи, да ми дрсне на лични, за да му кажа името на човека и вестника

# 31
Мога да отпечатам около 100 от черно/белите брошури. Снимките не са съвсем добре, особено вътрешните, но поне при мен не излизат тъмни. Кажете да ги пускам ли и ако да, къде и кога трябва да стигнат?

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За някои може би тегленето ще е по-бързо оттук:

http://www.bg-mamma.com/LLL/LLL_brochure1.pdf
http://www.bg-mamma.com/LLL/brochure1.zip
http://www.bg-mamma.com/LLL/brochure1.rar
http://www.bg-mamma.com/LLL/pismo.doc
http://www.bg-mamma.com/LLL/pismo.pdf


Тук се вижда списък с файловете:
http://www.bg-mamma.com/LLL/

# 33
  • Мнения: 5 228
Аз също мога да принтна известин брой  и от двете, щом черно бяло е ок. Само кажете колко остават и на кой и как трябва да ги дам после.

# 34
  • Мнения: 5 228
Какво става с брошурите? Последно има ли нужда да се принтират или не?

# 35
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета, искам да повдигна темата, за да разкажа за конгреса и да благодаря на всички, които помогнаха да се представим добре Hug
Първо благодарностите Grinning На Бубанка - защото направи възможно разпечатването на отвореното писмо; на pismum, която успя да ме намери дори в работата ми, за да ми донесе брошурите; на Фукла и АндреаС, които се измъкнаха от работа, за да ми предадат брошури; на Таталина, която успя да остави късничко вечерта бебето си, за да се срещнем и да ми предаде още от материалите - благодаря ви, момичета Heart Eyes Hug
Конгресът беше интересно преживяване Thinking Ще спомена първо положителните неща - беше гъсто посетен, при всички случаи имаше даже над споменатите 300 души, защото по едно време залата беше пълна и с правостоящи. Т.е. материалите ни бяха точно на брой, имаше на всеки стол и съответно - всяко копие беше взето. Не видях никой да ги хвърля или мачка - всичко беше чинно прибрано в чантите, а когато имаше по-скучни моменти, дори се зачитаха Laughing Председателят на конгреса - доц. Христова - дойде при мен преди започване на конгреса и каза, че държи да си вземе от нашите материали, като добави, че досега не е взела нищо от разните фирми, но от тези материали иска Grinning Няколко от докторите, на които успях лично да дам брошури, поискаха и за неприсъстващи колеги - а няколко лекарки заявиха бая високо, че трябва да отидем и на конгресите на акушер-гинеколозите и педиатрите Laughing, за да не прехвърлят топката с храненето само върху неонатолозите. Имаше една чудесна неонатоложка от Македония, която много топло ме поздрави и държеше да ми каже, че напълно разбира колко трудна борба водим Hug Д-р Анета Попиванова, която е абсолютно съкровище, започна презентацията си с думите, че нейното представяне ще е продължение и в подкрепа на майките от Ла Лече Лига Hug И по-нататък отбеляза твърдо, че наблюдаващото се в последните години леко увеличение на броя на кърмените бебета се дължи единствено на желанието и личните усилия на майките, а не на подкрепа от страна на лекарите!
Не толкова положителното... естествено, програмата на конгреса взе да закъснява сериозно от един момент нататък, така че във времето се изместихме около час след предварително планираното. Т.е. хората бяха вече уморени, разсеяни и невнимателни. И... повече от половината напуснаха залата, когато стана ясно, че няма да е нещо тясно по специалността им Sad Предупредиха ме да съм възможно най-кратка - и предвид ситуацията бях кратка (иначе съвсем нямаше да ме слушат). Прекъснаха презентацията на д-р Попиванова с напомнянето да дава по-бързо, че програмата им закъснява #Cussing out И веднага след нас дадоха думата на... Омнео и Нутриция #Cussing out Които пък си започнаха презентациите с думите - за съжаление след естественото хранене идва ред на храненето с АМ - и малкото от материала, който проследих, беше за увеличения брой на недоносените бебета и бебетата с рефлукс и стомашни проблеми, които се нуждаели от... специални храни Twisted Evil И - единствените хора, които след презентацията дойдоха да говорят с д-р Попиванова и мен, бяха представителите на Авент Laughing (които съответно бързо загубиха интерес, като разбраха, че не съм лекар и не мога да ги вкарам в болниците Laughing).
Независимо от това смятам, че участието ни на този конгрес беше много голяма стъпка напред Hug Защото бяхме там, говорихме и успяхме, макар и съвсем накратко, да споменем, че има възможности да се подпомага кърменето, че има такова животно като ЛЛЛ и че майките се интересуват и държат на промяна в отношението и на подкрепа за кърменето Hug

# 36
  • Мнения: 3 161
Благодаря за разказа, Хедра, и браво за представянето и за всички, които са помогнали с разпечатване на метериалите. И малка да е ползата, ефект ще има - и най-дългият път започва с една единствена крачка, а ние вече няколко направихме и няма начин да няма резултат скоро.

# 37
  • Мнения: 532
Благодаря за разказа, Хедра, и браво за представянето и за всички, които са помогнали с разпечатване на метериалите. И малка да е ползата, ефект ще има - и най-дългият път започва с една единствена крачка, а ние вече няколко направихме и няма начин да няма резултат скоро.
Моите поздравления също  Hug
Аз откога чакам отзиви за този конгрес,много се вълнувах.
Мъчно ми стана за отношението към д-р Попиванова,ама ще видят те... Mr. Green
Момичета гордея се с вас   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 595
Аз късно видях за материалите  Embarassed Но важното е, че са чули поне за какво иде реч! Благодаря ви, че ви има!   bouquet

# 39
  • Мнения: 35 971
Хедра, просълзи ме   bouquet! толкова хубаво си го написала! май много емоционално се ангажирах с конгреса  Embarassed

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Hedra, благодаря ти много за това, че можа да се ангажираш с представянето на отвореното писмо и Ла Лече Лига на конгреса (иначе как ли щях да го къдря Rolling Eyes) и да представиш идеите и усилията ни Grinning

Благодаря и на всички момичета, които помогнаха! Без вас щеше да е трудно, да не кажа почти невъзможно!

Общи условия

Активация на акаунт