Три сезона отминават, ЮНИ с бебе ни дарява!

  • 13 773
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Е как къде сме? От притичване до тоалетната то време не остава за компютъра.  Laughing

Галини, струва ми се раничко още да мислим за раждане. Така сме си добре в момента - фини, стройни, зелени, какви раждания те гонят - има над половин година до тогава! Сега трябва да си поживеем, ако успеем да се надигнем от леглото.  Simple Smile

Да се похваля - най-сетне си уредих час за гинеколог. За другия понеделник. По случай влизането в 10та седмица да се опитаме да видим кой е насреща. Никоя мама досега не се е похвалила с близнаци, срам! Може пък на мен да ми излезе тоя късмет?!?  Shocked

# 271
Privet na vsichki badesti mamcheta Simple Smile

Daite savet, dali kadrene v 7 sedmitsa bi povlialo nesto na bebcho?

blagodaria vi i priatno bremeneene

# 272
Идейки за новата темичка
 "ЮНСКИте бебчета бавно наедряват, а на мама дрехите бързо утесняват"
или
 "С тупкащите сакчета към ЮНИ гледаме, а дрехите стягат ни коремите"

дайте и вие идеи за да избереме най-хубавата.

# 273
  • Мнения: 264
Здравейте момичета  bouquet  bouquet

Аз отдавна не съм писала. Миналата седмица бях на лекар и видяхме бебчо на видеозон. Изписа ми да пия Но шпа и Дуфастон. Аз отидох малко под пара, защото ми се видя някакво зацапване, но се оказа, че няма нищо и бебчо си е на място.
За симптоми мога да кажа, че единствено умирам за сън. Онзи ден заспах в маршрутката, права, в едно задръстване Crazy Crazy

Хубава седмица ви желая на всички и много целувки  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes[/color]

# 274
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Netia,
"ЮНСКИте бебчета бавно наедряват, а на мама дрехите бързо утесняват" ми харесва!

Съвсем навреме предлагаш, че сме направили вече 14 страници.

# 275
  • Мнения: 264
Netia,
"ЮНСКИте бебчета бавно наедряват, а на мама дрехите бързо утесняват" ми харесва!

Съвсем навреме предлагаш, че сме направили вече 14 страници.

И на мен ми харесва това заглавие  Peace
Вие не мислите ли, че юнския клуб сме малко неактивни, я вижте майските ни колежки колко много пишат..... Flutter Flutter

# 276
  • Мнения: 229
На майските мами сигурно вече не им се гади,та имат втеме zа писане Heart Eyes Как сте сладурки?Аz се подвиzавам на работа и умирам от студ Nature Snowman Аz искам да родя секцио...искам,искааам...само така....... Embarassed Много ме е страх от естественото раждане и отсега съм побъркала таткото Mr. Green че искам секцио и ако не ми раzре6ат май той 6те ми направи Crazy Я си приzнайте...качихте ли поне едно килце? Grinning Аz ли 6те съм най 6и6кавата мама на месеца Shocked С 2кг  съм отгоре....

# 277
 Здравейте момичета !!!!

 Как сте в това студено време?
 Аз чакам с нетърпение утре да ходя на лекар. Как мина при вас първият преглед , с какви апарати ви гледаха и имаше ли и същински преглед? Аз доста съм притиснена , а и сега съм съвсем сама.Мъжът ми ще се прибере около 11 ноември и то само за два дни , а окончателно към края на декември и направо се побърквам сама.Родителите ми живеят на 200 км от мен и освен вас май с друг сега не мога да споделям.
 Успех на всички !!!
Приятна вечер и си почивайте пълноценно.

# 278
  • Мнения: 229
Здравейте момичета !!!!

 Как сте в това студено време?
 Аз чакам с нетърпение утре да ходя на лекар. Как мина при вас първият преглед , с какви апарати ви гледаха и имаше ли и същински преглед? Аз доста съм притиснена , а и сега съм съвсем сама.Мъжът ми ще се прибере около 11 ноември и то само за два дни , а окончателно към края на декември и направо се побърквам сама.Родителите ми живеят на 200 км от мен и освен вас май с друг сега не мога да споделям.
 Успех на всички !!!
Приятна вечер и си почивайте пълноценно.
Ами аz бях вече 4 пъти на преглед....Гледаха ме всеки път с вагинален ехограф...Предписаха ми магнеzий на раzтворими таблетки и фолиева киселина....Какво има6 предвид под съ6тински преглед newsm78 Ако говори6 zа магарето_неиzбежно е,но се свиква Peace  В името на бебето...това е положението..Пък и е само са минутки...после 6те си много по спокойна като zнае6,че всичко е наред.Аz искам например всяка седмица да ме преглеждат,zа да съм наясно как върви всичко Peace

# 279
  • Мнения: 162
Момичета, да ви разкажа за моите преживявания-така, в четвъртък бях на док.- всичко нормално, тупка си точката,добре,радост голяма,обаче в събота вечерта- леки пробождания и петно, а след малко и усилващо се кървене- доста беше и ме шашна веднага-звъня на лекар, тя ми казва няма страшно, пий но шпа и 2 табл. утрогестан , на другия ден също 2 по 2 утрогестан и да пазя леглото, днес отивам при нея и всичко си беше наред. Та пиша за това че не всяко прокърваване значи най-лошото, а, и днес ми назначи и 2 ампули прегнил и да продължавам с утрогестана. Много бях паникьосана момичета , обаче сега малко ми мина- по-спокойно ми е, стискайте ми палци моля ви всичко да е наред, че бях оглавила и списъка от темата в "искам бебе" и няма да е на добре цялата работа  Praynig  Praynig  Praynig аз изпълнявам всичко стриктно, а бе накрая ще ги гушкаме бебоците ама сега много притеснения.......

# 280
 Здравейте момичета !!!

 преди 4 дни ходих на лекар , но лекарката ме върна , защото било много рано и тогава си запазих час при друга лекарка за днес.
 Аз имам 8 дни закъснение , според вас ще се види ли нещо.Този месец ми беше по-ранна овулацията на 11 ден и затова се надявам от прегледа да има резултат.
 Тази лекарка при която ще ходя днес има вагинален ехограф и е надявам да ме олекне след прегледа.По мои изчисления съм в началото на 6 г.с.
 Стискайте палци , а аз после ще ви пиша как е минало.
 

# 281
  • Варна
  • Мнения: 893
здравейте Юнки  Hug
аз съм от декемврийките Blush

разбрах че съм бременна в 7мата седмица
та който не си е правил тест - да прави!
и да знаете че имах 3 отрицателни преди положителния,
да не се отчайвате или шашкате  Peace

успех и леко бременеене   bouquet

# 282
  • Мнения: 2 567
Здравейте момичета,
не пиша много, защото освен да слагам  Sick Sick Sick Sick...друго не ми остава...... Cry Но ще мине и това някой ден.
Целувки на всички!  Heart Eyes

# 283
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Moni 81, стискаме палци всичко да се успокои и отмине! Браво за оптимизма! Това се казва майка-кураж!   bouquet

За къдренето съм чела, че не винаги хваща при бременност, защото структурата на косъма се променяла и можело крайният резултат да не прилича на къдрици. Питай фризьорката си, тя сигурно ще знае по въпроса.

Аз не съм наддала, дори може би съм свалила килограм. По цял ден ми се гади  Sick и щом хапна нормално, имам чувството, че ще се пръсна. Затова ям по-малко от обичайното, сладкото въобще не ме влече, и си търся храни, които да не оставят кисел вкус в устата.

МКТ, защо ти се ходи толкова често на лекар? Ти не си болна. Щом се чувстваш добре, трябва и бебето да е добре. Не смятате ли, че от прекалена информираност вече сме наплашени твърде много и все очакваме лоши неща, а не бива да е така!

И последно - кой ще пусне нова тема?

# 284
  • Мнения: 2 567
Ако устискате до към 14ч ще я подготвя новата темичка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт