Хубави ножове?

  • 14 192
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 825
Justinus се казват нашите - http://www.justinus.de/frame.htm. От магазин на Брабантия са купувани. Много сме доволни от тях Peace

# 31
  • Мнения: 1 311
за това ли говорите
http://www.fiskars.com/
или е друга марка
не знаех че равят ножове за кухнята newsm78

Даже ги има в линка, който ти си дала - ето тук

# 32
Преди около 3-4 години си купих от метро един Fiskars, още на първото ползване се порязах. Супер си е ножът ще останете доволни, но за 30лв. В същото време от един панаир в един наш град си купих от един майстор за 4лв нож, който по нищо (освен цената) не отстъпва на другия. И двата режат пастърмичка тънко като вестник, без почти никакво движение. Успех и на слука, като се казва.

# 33
  • Мнения: 5 362
Аз пък ще похваля нещо българско-ножовете на "ТЕРНА"  Peace
Произвеждат ги в нашият град.Качеството им е доказано от години Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 686
Гери, и аз съм за Фискарс, номер едно са.
Имат един с ятаганеста форма, всичко реже, друг не ти трябва.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 423
Толкова много положителни отзиви има за тази марка, че се запалих да си купя от тях.
И аз мисля да си взема от Fiskars  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 087
Значи аз не мога да ти кажа марката, но мога да обясня откъде купувам. В Халите, като вървиш през централната част /покрай фонтана и кафетата/ , стигаш до дъното вдясно. Продават и други кухненски прибори, много са хубави и въобще не са скъпи, мисля, че бяха бразилски. Приятелят ми много държи на хубавите ножове, защото реже всичко на ситно и тънко, и силно одобри тези... Peace

# 37
  • Мнения: 1 808
 Hug още веднъж благодаря  Hug

# 38
  • Мнения: 512
Fiskars - определено! Родителите ми използват такива от 15 години - страхотни са. Аз сега започнах да си ги купувам - има ги в ХИТ (Люлин, за другия не знам), защото обзавеждаме новия дом и знам, че са много качествени.

# 39
  • София
  • Мнения: 462
Къде другаде освен в "Хит" ги има? И на каки цени са? И има ли комплекти?  Embarassed   bouquet

# 40
  • Мнения: 367
Ние имаме на Солинген,обаче оригинални,а не тези които се продават на всякъде и съм повече от доволна.Двата щъркела ги разпространяват.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт