Мазнейкови се излагат невъобразимо по Нова телевизия

  • 6 077
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 161
Алелуя, най-после още някой дръзна да позитивизира темичката на Мадам Ко-Ко...

Дами, внимавайте да не се подхлъзнете по пръските от зелена плюнка и да влезете в непочтителния тон на някои присъстващи.

Тук ако не плювате настървено ще Ви изедат!  Wink

Eй на тази зелена плюнка,наистина мога да се подхлъзна.
Апропо,пише се изЯдат   Wink
Мадам Коко...много мило,благодаря.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 099
Алелуя, най-после още някой дръзна да позитивизира темичката на Мадам Ко-Ко...

Дами, внимавайте да не се подхлъзнете по пръските от зелена плюнка и да влезете в непочтителния тон на някои присъстващи.

Тук ако не плювате настървено ще Ви изедат!  Wink

Eй на тази зелена плюнка,наистина мога да се подхлъзна.
Апропо,пише се изЯдат   Wink
Мадам Коко...много мило,благодаря.


В правописа и на ''изедат'' и на ''Мадам Ко-Ко'' няма грешка, просто има препратка, която не е видна за всеки....  Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 15 222
Алелуя, най-после още някой дръзна да позитивизира темичката на Мадам Ко-Ко...

Дами, внимавайте да не се подхлъзнете по пръските от зелена плюнка и да влезете в непочтителния тон на някои присъстващи.

Тук ако не плювате настървено ще Ви изедат!  Wink

Ей, мирясай бе, жена!
Гледай сега-пиша бавно, б - а - в - н - о, за да опиташ да разбереш. Аз лично не ти правя компилация от мрачни отзиви за Мазнейкова, защото си давам сметка, че тук четат бременни жени, които вече са ходили при нея и тя им е казала, че нещата с техните бебета са наред. Те го вярват и нека така да бъде. Искрено им желая наистина всичко да е наред. Чудесно е да имаш спокойна бременност и да очакваш деня на раждането с надежда. Защо да им разбивам спокойствието на тези момичета като напускам тук линкове? Който иска, нека ползва търсачката.
И ти вярваш, че всичко с теб ще бъде ОК. Чудесно! Пожелавам ти го от сърце!
Ама се кротни най-после. Защото има бебета, бременности и раждания, при които не само че не всичко е било наред, ами са се объркали фатално. Толкова ли ти е трудно да го разбереш?
Направо не знам как да го напиша по-ясно.


# 93
  • София
  • Мнения: 3 099
Последно ще се опитвам да обясня какво имам предвид:

1. Всеки има право на мнение и свободно да го изразява, даже и в тази темичка;
2. Мазнейкова от доста години има славата на най-добър диагностицик при фетална морфология;
3. АЗ ЛИЧНО ИМАМ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ТОВА КОЛКО ДОБРА Е ТЯ (съжалявам, че не ме предразполагате да Ви споделя какво имам предвид - твърде лично е, а Вие сте твърде - меко казано - крайни!);
4. Не бива да се вадят генерални изводи от отделни случаи - ако разбирате за какво говоря...
5. Не бива да се опитвате да повлиявате по какъвто е да е начин на майки, които може би са се насочили към нея - КАТО МЕН. Това си е наш избор. Нямате моралното право. Може би и от Вашите доктори някой реве с глас, но ние не знаем това по една или друга причина!

6. Айде дръжте се малко по-възпитано, ако Ви е възможно - ще е по-интересно.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 13:28 от ivonska

# 94
  • Мнения: 32
Аз мисля, че всички мнения по отношение на Мазнейкова и изобщо докторите са с доста неясна посока и смисъл. Като начало, в БГ има генерален проблем по отношение на медицината - Вие чували ли сте за доктор осъден или с отнети права, защото е убил някой, поради некомпетентност??? Докато това е така, ще има десетки, които практикуват и убиват хора. А чували ли сте за всички чуждунци от близките страни защо учат тук медицина??? Всички те после практикуват в БГ. Що се отнася до голееееемите, маааааалки болници и частните такива - интересно Мазнейкова откъде идва - от една от най-голееееееееемите.
Много ми е интересно дали някоя от вас може да назове дори една болница (малка, голяма или частна), в която е изключено да станат грешки??? Аз за всичките от тях мога да ви пусна линкове от същия този сайт... Приятелката ми, която роди в Тина Киркова, преди 1 седимица, за "скромната" цифра от 2000лв., почти я убиха... За последните 6 месеца, мисля, че станаха 5 или 6 случая, в които хора умират, поради лекарска небрежност - да сте чули някой да е наказан с нещо повече от глоба 300,00лв. (в нашата държава човешкия живот струва толкова). А кой лекар е добър или не, не трябва да преценявате вие, а компетентен орган, който в БГ липсва!!!
Интересно ми стана и за предлаганите линкове за четене, че да се убедят хората колко е лоша Мазнейкова. В този форум няма тема, за която да няма 50% хубави мнения и още толкова лоши - прочетете за секциото, ако искате - интересно ми е дали накрая ще разберете по-добре ли е секцио или не...
Също много ме озадачава въпроса, как някой който никога не е раждал успява да се ориентира сред "светилата" и отива при правилния доктор??? Тук всички така звучите все едно за вас тайни няма по въпроса... Че те голяма част от всички лекари в БГ са неграмотни и убиват хора и проблема е не че има неграмотни, а че им е позволено да практикуват!? И не ви ли притеснява факта, че тези които убиват хора продължават да преглеждат пациенти, които след 1 година от събитието нямат никаква представа, че това е този същия.
Мислите ли, че ако имаше, например 15 години затвор и отнемане на правата щеше да има толкова надменни и груби доктори.
А то ако се задълбаем така, лекарят който беше отказал да излезе на 100м. от Пирогов, за да спаси човека отвън, който умираше от инфаркт, каза по ТВ, че такава му била съдбата...
Не е ли редно всичките усилия да се "плюе" по някой, да ги вложим в това да има адекватно правораздаване и за "лекарите"???

# 95
  • София
  • Мнения: 15 222
1. Всеки има право на мнение и свободно да го изразява, даже и в тази темичка;

Да, разбира се, което в пълна степен означава, че право на мнение имат и всички, които мислят по начин, различен от твоя. Но не! Ти искаш накрая всички да започнат да мислят като теб и само като теб, и като никой друг. Всеки трябва да забрави какво е преживял.

2. Мазнейкова от доста години има славата на най-добър диагностицик при фетална морфология;
Странно, ти не си ли чувала за доц. Томова?


3. АЗ ЛИЧНО ИМАМ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ТОВА КОЛКО ДОБРА Е ТЯ (съжалявам, че не ме предразполагате да Ви споделя какво имам предвид - твърде лично е, а Вие сте твърде - меко казано - крайни!);
Много се радвам, че е успяла да помогне на човек, който познаваш.


4. Не бива да се вадят генерални изводи от отделни случаи - ако разбирате за какво говоря...
Отделните случаи са доказателство, че никой не е безпогрешен. А ти се опитваш през цялото време да ни накараш да мислим обратното.


Последно ще се опитвам да обясня какво имам предвид:
5. Не бива да се опитвате да повлиявате по какъвто е да е начин на майки, които може би са се насочили към нея - КАТО МЕН. Това си е наш избор.
Ти изобщо четеш ли какво пишат останалите? Кой се опитва да ти влияе?

6. Айде дръжте се малко по-възпитано, ако Ви е възможно - ще е по-интересно.

Хммммм...... я си спомни кой заговори за психоаналитици и за зелени плюнки. Пък после давай оценки кой е възпитан и кой не.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 099
Vivi, нямам какво да добавя към опита ти за анализ.

Мое право и желание беше да добавя и друга гледна точка. Медалът винаги има две страни, а това явно доста Ви раздразни в случая. Ако проследиш безпристрастно историята би трябвало да забележиш, че не моя тон наподобяваше назидателно крещене... А двусмислената ми ирония на финала беше съвсем закономерна и все пак - възпитана!

  bouquet

# 97
  • Мнения: 3 423
На тия Мазнейкови каква им е сочна фамилията...
Мазни едни такива...

# 98
  • София
  • Мнения: 2 623
На тия Мазнейкови каква им е сочна фамилията...
Мазни едни такива...

Joy Joy Joy

Много им отива, не мислиш ли ?  Joy

# 99
  • Мнения: 1 418
Пак ще разбуните духовете... Wink

Общи условия

Активация на акаунт