Big brother 3- 6 част

  • 19 635
  • 508
  •   1
Отговори
# 285
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Снощи чухте ли какво каза малкия Боби - случката с бутилката била измислена.
След това на анонса споменаха че тази вечер ще излезе наяве голяма тайна, след която в къщата нищо няма да е както преди.
Като се има предвид че загатнаха подозренията на Ева...какво мислите - дали няма някаква тайна и около тях?

Не, не...ставаше дума за това, че ББ ще им каже кои са истинските номинирани, това е тайната...

А ще ми кажете ли за каква случка с бутилка става въпрос. Моля.  newsm78

# 286
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Разкажете още за Голямата уста от снощи, че не можах да го гледам  Praynig  Обаче това за Лилето мноооого ми хареса.... JoyНо защо ли ми се струва, че Бобчо не е по-умен от нея/ да не кажа, че е и по-тъп/. Тоя кво си мисли-вчера се запознал с нея, малко целувки...и вече ще и поставя условия и ще и правел забележки, че откъде накъде?!?  Чудя се дали не е зодия скорпион... newsm78 /или в краен случай риби/?

В ББ пише, че е стрелец и е на 25 г.

# 287
  • Мнения: 2 897
Нали  и без друго се възбужда като го масажира...... Mr. Green

Вярно ли,бе ooooh!
Това не съм го гледала Sick

# 288
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
А ще ми кажете ли за каква случка с бутилка става въпрос. Моля.  newsm78

Става въпрос за начина по който са се разделили Боян и Дия

# 289
  • Мнения: 120
Снощи чухте ли какво каза малкия Боби - случката с бутилката била измислена.
След това на анонса споменаха че тази вечер ще излезе наяве голяма тайна, след която в къщата нищо няма да е както преди.
Като се има предвид че загатнаха подозренията на Ева...какво мислите - дали няма някаква тайна и около тях?

Не, не...ставаше дума за това, че ББ ще им каже кои са истинските номинирани, това е тайната...

А ще ми кажете ли за каква случка с бутилка става въпрос. Моля.  newsm78

Ами дето Диа му посегнала с бутилка.
Не знаям, но както го казаха едва ли само номинациите са голямата тайна... това едва ли сте има кой знае какъв ефект освен да им провали мисията

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Ерика, Боян на кастинга е разказал как бившата му приятелка едва не го убила с бутилка водка. Той каза, че били на море и тя замахнала без да и е направил нищо, само я попитал къде излиза и тя посегнала. Дияна казва, че той я е биел през цялото време и на морето решила да излезе на разходка и той пак я подкарал и тя при самозащита хванала бутилката и посегнала.

# 291
  • Мнения: 1 616
Снощи чухте ли какво каза малкия Боби - случката с бутилката била измислена.
След това на анонса споменаха че тази вечер ще излезе наяве голяма тайна, след която в къщата нищо няма да е както преди.
Като се има предвид че загатнаха подозренията на Ева...какво мислите - дали няма някаква тайна и около тях?

Не, не...ставаше дума за това, че ББ ще им каже кои са истинските номинирани, това е тайната...

А ще ми кажете ли за каква случка с бутилка става въпрос. Моля.  newsm78

Диана се заслилила да удари Боян с бутилка, докато той бил в гръб. Негов приятел я е спрял. След тази случка са се разделили окончателно.
Иначе и аз разбрах, че предстои да се разкрие някаква тайна около Боян и Диана. Боби снощи също говореше за неща, които никой не знае и много биха компрометирали Дия. Ще видим...

# 292
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А ще ми кажете ли за каква случка с бутилка става въпрос. Моля.  newsm78

Става въпрос за начина по който са се разделили Боян и Дия

Че Дияна тръгнала да му чупи бутилка в главата. Не е ли вярно? А как са се разделили?

# 293
  • Мнения: 819
Разкажете още за Голямата уста от снощи, че не можах да го гледам  Praynig  Обаче това за Лилето мноооого ми хареса.... JoyНо защо ли ми се струва, че Бобчо не е по-умен от нея/ да не кажа, че е и по-тъп/. Тоя кво си мисли-вчера се запознал с нея, малко целувки...и вече ще и поставя условия и ще и правел забележки, че откъде накъде?!?  Чудя се дали не е зодия скорпион... newsm78 /или в краен случай риби/?

В ББ пише, че е стрелец и е на 25 г.

Аууу, позор за зодията/и аз съм стрелец/.Уж това чувство не ни е присъщо, но...явно има и изключения... Grinning

# 294
  • Мнения: 7 474
Голямата уста вчера , още бисери  Laughing

Слабаков за Гаро - Не съм виждал по мазен педераст, всъщност той не е педераст - той е педерунгел!
Гаро е като свадлива жена-винаги е недоволна , носи най-лошото от жената и от мъжа в едно!

Гаро е толкова двуличен, че не знае кога да си сложи грим!

Гаро трябва некой да го свитне в свинсказа зурла и да му свие малкия кокоши мозък  Joy


  За тризначките - все едно говориш с китайци и си се върнал 2000г. назад!  По това се отличават хората от живатните, че можеш да разбереш какво говорят  Joy


За  Лиляна -  Лилето откри топлата вода, разбра ,че трябва освен пари да има и чувства. Играе лошо сантиментален унес. Гепи всички камери  Joy Лош театър от 60 те г.

Ще фрасне ли Борислав или не?   Не, защото това и е стратегия и вижда в него победителя и иска да делне парата.


Борислав - Панайот е селски бек, а той е селски коч със софийски номера  Joy Достоинството му е да лежи и да гледа тъпо- зле организирана материя с малко гънки  Joy
Единия коч, другия бек  hahaha










# 295
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз разбрах, че цялата история около раздялата на Боян и Дияна и бутилката е измислена. Предстои да разберем истината, но кога не знам. И какво толкова той знае за нея дето щяло направо да я съсипе, идея нямам newsm78

# 296
  • Мнения: 941
Не мисля че историята около раздялата на Боян и Дияна е измислена, по скоро има нещо около бремената Светлана!!!!
Снощи когато в ББ казаха че днес ще има разкрития и т.н...нищо няма да е такова каквото е било...даваха от близък план корема на Светлана и отдалечаваха камерата от нея!!!
Възможно е нещо с нея да ифабрикуват, знае ли човек?!
А е възможно и да става въпрос за номинациите!
Но това с близкия кадър в/у корема и като фон думите че нещо не е така, както изглежда - ме кара да се замисля...
 newsm78 newsm78

# 297
  • Мнения: 1 492
Снощи когато в ББ казаха че днес ще има разкрития и т.н...нищо няма да е такова каквото е било...даваха от близък план корема на Светлана и отдалечаваха камерата от нея!!!
Възможно е нещо с нея да ифабрикуват, знае ли човек?!

 newsm78 newsm78
Напълно вероятно. Нали се говореше, че била излъгала за детето, от кого е. Ама казаха, че ще ги гонят, ако разберат, че заради лъжа са влезли в ББ. newsm78

# 298
  • Мнения: 982
На мен ми е интересно защо не изгониха Панаидиота като започна да плюе наляво и надясно!Това си е физическо посегателство!
Мерси,Leo,посмях се от сърце!  bouquet

# 299
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не мисля че историята около раздялата на Боян и Дияна е измислена, по скоро има нещо около бремената Светлана!!!!
Снощи когато в ББ казаха че днес ще има разкрития и т.н...нищо няма да е такова каквото е било...даваха от близък план корема на Светлана и отдалечаваха камерата от нея!!!
Възможно е нещо с нея да ифабрикуват, знае ли човек?!
А е възможно и да става въпрос за номинациите!
Но това с близкия кадър в/у корема и като фон думите че нещо не е така, както изглежда - ме кара да се замисля...
 newsm78 newsm78
Ти не мислиш, ама те точно това  казаха, ако си гледала внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт