От колко време опитвате за бебче?

  • 141 592
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 1 365
  • София
  • Мнения: 416
chakalkata много се радвам за теб, лека бременност ти желая. Доста истории съм чела за двойки, които не могат да заченат и след раздяла и нови партньори това се случва много бързо и ЕСТЕСТВЕНО. Имам братовчедка даже, която ми е реалния пример. Странна работа е природата.
По темата - първото стана много трудно, след година и половина (спермограми на ММ и изследвания на мен всички бях правила, без проходимост на тръбите), аз имам теория как стана, но то си е само мое си предположение де  Laughing. Сега, за второто работим от 3-4 месеца. Имам усещането, че ще стане още по-трудно  Confused

# 1 366
  • Мнения: 935
аз имам теория как стана, но то си е само мое си предположение де  Laughing.
Каква е теорията,ако е удобно? Simple Smile

# 1 367
  • София
  • Мнения: 416
Разбира се удобно е - теорията ми е че ЦС не ми е каквато трябва да е ( изключително жилава, не се сещам с какво да я сравня), т.е. не е подходяща за забременяване. Забременях след еднократна употреба на PreSeed. Но както казах това си е само моя теория и може да е  чисто съвпадение  Peace

# 1 368
  • Мнения: 7
2я път стана на 3я месец, а първия - на 6я Simple Smile Успех на всички!

# 1 369
  • Мнения: 6
Здравейте, на всички бебеправещи искам да споделя моя опит и ако мога по този начин да ви вдъхна кураж и надежда ще бъда безкрайно щастлива.Опитите ни за бебе с мъжът ми продължиха 2,5 още когато решихме че искаме бебе си направихме всички изсредвания бяха безупречни и така бебеправенето започна.Естественж аз си мислех че ще забременея още първия месец но не стана така.Толкова много исках дете че започвох да си правя тестове една седмица преди мц.И така минаваше времето приянелките ми забременяваха раждаха и започнаха да ми говорят как имаме проблем заболяване и щом до 1 година постоянни опити не съм забременяла значи почти няма шанс.Четях къде ли не различни истории и търсех надежда но самж я губех.Започнах да стжя само вкъщи щом видя бебе плачих не ходех никъде с приятелките ми за да не страдам като ги гледам колко са щастливи с бебчовците си.Отново си правих изследваншя и всичсо си беше ок.В адски мъки минаха тези 2,5 и накрая реших да стисна зъби и да приема съдбата си осъзнах как съм пропуснала красиви моменти он живота си в плач а бибето си е само Божа работа реших да върна веселото момиче в мен вече си говорехме за осиновяване на дете за което съм за с две ръце.И неусетно когато явно наистина съм се успокоила бях бременна сега имам прекрасен син на 6 месеца.Мили дами повярвайте ми отпуснете се и живейте и когато явно си е писано чудото се случва.Стискам палци на всички пожелавам ви сладки опити и още по сладки бебоци и вярвайте че наистина някой ден ще прегърнете дечицата си пожелавам ви го от все сърце.Бях си обещала когато забременях като родя да споделя опита си и дано да мога да вдъхна надежда на някоя от вас.Бъдете щастливи в очакване на най-голямото щастие на света!!!

# 1 370
  • Мнения: 3 191
А тия, дето не вярваме в Бог какво да правим? newsm78

# 1 371
  • Варна
  • Мнения: 6 335
А тия, дето не вярваме в Бог какво да правим? newsm78
Секс. Laughing

Ние още се надяваме на второ дете-вече около 7 години. Психически притеснения нямаме-вече имаме едно дете. Здравословно сме добре-е няма и няма.

# 1 372
  • София
  • Мнения: 416
Има едно понятие - вторичен стерилитет. Раждането на едно дете не гарантира бързо и безпроблемно създаване на второ такова.

# 1 373
  • Мнения: 3 191
А тия, дето не вярваме в Бог какво да правим? newsm78
Секс. Laughing

Ние още се надяваме на второ дете-вече около 7 години. Психически притеснения нямаме-вече имаме едно дете. Здравословно сме добре-е няма и няма.

Според мен за 7 години опити и без резултат - опредлено има някакъв проблем  Peace Мисля, че отдавна би трябвало да сте посетили клиника по стерилитет. Peace

# 1 374
  • Варна
  • Мнения: 826
Точно 4 год. след първият ми опит видях 2-те черти.

# 1 375
  • БУРГАС
  • Мнения: 134
след 7 дълги години по клиники най-накрая видях след поредния опит за бебе в инвитро центъра бургас видях 2-те черти EFP . Бременна  съм в в 12 седмица preggo и сега пия по 2 хапчета сутрин и вечер фолиева кисилина , отделно вземам 3х2 но шпа, 3х1 дуфалстон и по 1 брой витамини за бременни.

при д-р братова съм, някакви впечатления от нея да имате, че вече бях един път при нея за 1 консултация и не съм много въодушевена от нея. newsm78

на вас кога са ви термините? на мен през февруари или в началото на март 2015г.   ylinfant

успех  Peaceна всички и не се отказвайте, момичета.     newsm17 newsm17 newsm17

# 1 376
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ама нали има отчетни теми, където пишат бременните и си споделят проблемите  Thinking

А по тази тема - аз още си мечтая да забременея.

# 1 377
  • Мнения: 31
Здравейте на всички.Аз и мъжът ми правим опити за бебе от 1 година, но уви за сега нищо  Sad.Купувам си вече тестове за овулация, ходихми на прегледи и двамата, само при мъжът ми излезе че подвижността на спермотозоидите е по-слаба и ни изписаха хапчета.А моята работа е много напрегната и изнервяща- това също пречи на забременяването нали така?Трябва да съм спокойна, но не успявам винаги.Иначе си пия фолиева киселина..Дайте ми моля ви някои съвети да се поуспокоя.

# 1 378
  • Мнения: 122
Ние от два месеца пробваме, но сме постоянни, изпълняваме всичко, както трябва да е - пием фолиева киселина, даже и той; стоя по половин час в леглото, преди да се измия. И... нищо. Не сме си правили изследвания. Даже не знам какви изследвания ще ни трябват, освен спермограмата. Започвам да си мисля, че нещо не е наред. Вярно, че от скоро опитваме, но сме заедно от години, правили сме секс без предпазване. Може би, ако беше всичко наред, щях вече да съм бременна. Паниката започва да се настанява в мен, а знам, че не трябва да го мисля и да гледам положително... но е много трудно. Всичко около мен раждат, бременеят.. сякаш от въздуха... Cry

# 1 379
  • Мнения: 31
Ние от два месеца пробваме, но сме постоянни, изпълняваме всичко, както трябва да е - пием фолиева киселина, даже и той; стоя по половин час в леглото, преди да се измия. И... нищо. Не сме си правили изследвания. Даже не знам какви изследвания ще ни трябват, освен спермограмата. Започвам да си мисля, че нещо не е наред. Вярно, че от скоро опитваме, но сме заедно от години, правили сме секс без предпазване. Може би, ако беше всичко наред, щях вече да съм бременна. Паниката започва да се настанява в мен, а знам, че не трябва да го мисля и да гледам положително... но е много трудно. Всичко около мен раждат, бременеят.. сякаш от въздуха... Cry
Точно и аз така почнах да мисля.Всеки ражда а аз не...  Sad Но продължавайте в същия дух както и ние ще продължаваме.Трябва да сме спокойни.Да се храним здравословно и т.н....

Общи условия

Активация на акаунт