развод

  • 7 061
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Здравейте, момичета! Пред раздяла сме с ММ. Каза ми че скоро време ще му прескоча границата и ще ми събере нещата и щял да ме прати при майка ми. Вече е сериозен та въпроса ми е да чакам ли или да изчизвам преди да има нов скандал? Глупаво ли е ако седя и чакам от страх да не му прескоча границата.? Малко съм разтроена ивинявайте

# 1
  • София
  • Мнения: 971
Деца имате ли?

# 2
  • Мнения: 60
Ако нямате деца бягай веднага, ако имате пак!

# 3
  • Мнения: 1 847
Глупаво е да стоиш и чакаш да му прекипяло, и да ходиш на пръсти. Утре може да се спъне в собствения си чорап на пода и да кипне....това не е нормално. Имаш ли къде да отидеш?

# 4
  • Мнения: 354
Глупаво ли е ако седя и чакам от страх да не му прескоча границата.?

Събирай си багажа. Как ще живееш в страх. Живеем във век на женска еманципация. Мъжете насилници нямат бъдеще.

Иди при мама, почини си, нека ти готви няколко седмици да се възстановиш психически и физически. Излизай със стари и нови познати. Сложи му рога на тоз нещастник. Прави любов с млади и стари мъже. Ако трябва и от форума ще помагаме.

С времето всичко ще се нареди. Ще срещнеш и голямата си любов. Най-важното е да си спокойна и щастлива.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 22:14 от Иван Вазов

# 5
  • Мнения: X
Ама как така ще стоиш и чакаш той да те изхвърли? Flushed

# 6
  • София
  • Мнения: 35 132
Иди си при мама и се успокой.
После преценявай трезво и с разум

# 7
  • Мнения: 9 724
И сега к'во, ще седиш свита до вратата ли? С празен куфар, чакаща да ти събере парцалите?!?

# 8
  • Мнения: 4 955
Можеш да стоиш, но стоейки започни да организираш развода си..
Като безгласна буква.."взеха ме, връщат ме" ли ще чакаш?

# 9
  • Мнения: 1 847
Защо си мисля, че авторката имаше предистория, не беше ли с онзи нервен мъж, детп щеше да го води на ендокринолог?!

# 10
  • Мнения: 184
Имам дете, да. И Olivia_FL имах такава тема, да Sad Да по-добре да си събирам нещата, защо да живея в страх как мога да знам от каво ще му дойде границата

# 11
  • Мнения: 2 632
Аман от пухльовци и пухли..
Ми той, ако ти каже да скочиш, ще скочиш ли?
Какво е това "Да чакам ли?"
Трябвало е до сега вече да си си тръгнала!
Още докато ти е говорил е трябвало да си събираш багажа. Малко самоуважение нямаш ли?

Дет'се пее в една песен:"Събирай си партакешите,чантите и пътеките..Ставай и сА махай!"

# 12
  • Мнения: 12 808
Здравейте, момичета! Пред раздяла сме с ММ. Каза ми че скоро време ще му прескоча границата и ще ми събере нещата и щял да ме прати при майка ми. Вече е сериозен та въпроса ми е да чакам ли или да изчизвам преди да има нов скандал? Глупаво ли е ако седя и чакам от страх да не му прескоча границата.? Малко съм разтроена ивинявайте
Да, глупаво е. И малодушно, и самоунижаващо.
Детето + куфара -> мама.

# 13
  • Мнения: 19 072
Имам дете, да. И Olivia_FL имах такава тема, да Sad Да по-добре да си събирам нещата, защо да живея в страх как мога да знам от каво ще му дойде границата

Да, най-добре. И по-спокойно ще ти е, и ще можеш да си вземеш всичко необходимо. Знаеш ли го, ако откачи, дали няма да те изхвърли без важни документи, като ги унищожи.

# 14
  • Мнения: 184
Ами ако каже детето остава какво ще правя и как да си взема всички неща техния апартамдн е мъничък не искам да ги притеснявам, не е ли по добре да взема квартира

Общи условия

Активация на акаунт