Дългото чакане след трансфер- тема 91

  • 43 153
  • 772
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
Христос Воскресе!Нека новата тема донесе много радост на всички ни

# 16
  • Мнения: 613
Здравей, ако се чувстваш добре и няма основателна причина да лежиш, според мен движението е даже препоръчително. Но без да се претоварваш, разбира се, без да вдигаш тежко. Нямам много опит (само един трансфер с негативен резултат) до момента. Така че, приеми това като мое мнение, не като препоръка Simple Smile Важното е да се чувстваш спокойна.

Здравейте момичета. Понеже ми е първи опит и може би се филмирам малко повече от необходимото. Да ви питам вие след трансфер само лежите ли, или си вършите и домакинските задължения. По принцип докторката ми каза, че няма нужда по цял ден да лежа, но аз се притеснявам да не обърка нещо и да не стане 🙄 Светли празници на всички!

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 084
Христос воскресе мили борбени момичета ❤️ Бъдете здрави и нека Бог благослови всяка поне с по една рожба.

# 18
  • Мнения: 675
Честит празник мили дами. Нека всички сме благословени с така дългоочакваната радост.
 За протокола на мен май ми дойде и този опит ще е неуспешен. Пожелавам късмет на всички.

# 19
  • Мнения: 457
Христос Воскресе! Запис и от мен в новата тема. Скоро ще си върна и аз мойте снежинки. ❤️ Дай боже на всички ни положителни тестове. ❤️ ❤️ 🎉

# 20
  • Мнения: 191
Христос возкресе!Светъл празник на всички борбени бъдещи мами 💗💗💗.Минавам да ви поръся със 3 месечен син прашец.Пожелавам на всички ви догодина да боядисвате яйчицата със своите рожбички!!

# 21
  • Мнения: 457
Христос возкресе!Светъл празник на всички борбени бъдещи мами 💗💗💗.Минавам да ви поръся със 3 месечен син прашец.Пожелавам на всички ви догодина да боядисвате яйчицата със своите рожбички!!
дай боже. ❤️ Амин 🍀

# 22
  • Мнения: 53
Христос Воскресе, момичета! Има ли чакащи? Аз съм трети ден на ЗЕТ на едно ембрионче на 5ти ден. Трети опит ми е и се чудя дали този път да не пусна кръвен на 5ти ден, за да проследят поне какво се случва, дали настъпва някаква имплантация. Предните пъти чаках до 11 ден, нз как да процедирам този път.

# 23
  • Мнения: 756
Христос Воскресе, момичета! Има ли чакащи? Аз съм трети ден на ЗЕТ на едно ембрионче на 5ти ден. Трети опит ми е и се чудя дали този път да не пусна кръвен на 5ти ден, за да проследят поне какво се случва, дали настъпва някаква имплантация. Предните пъти чаках до 11 ден, нз как да процедирам този път.
Пети ден е рано
 Пусни на седми . Успех

# 24
  • Мнения: 148
Аз съм една от чакащите. Седми ден ми е след свеж трансфер на 5 дневни. Вчера правих уринарен, който беше отрицателен (на 6 ден). Кръвен тест ми е назначен за 05.05.Стискайте палци!

# 25
  • Мнения: 401
Здравейте, мили дами!
Днес прибрах моето ембрионче замразено на 4-ти ден!
Чак на 14 ден докторът ми каза, да пусна кръвен. Едва ли ще издържа психически.
Какво ви е мнението за приема на Селен в ранна бременност? Вярно ли е , че е токсичен, ако се натрупа в организма?
Весели празници!

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 19:49 от Book_79

# 26
  • Мнения: 182
Днес ми е 7 ден, няколко пъти усещам тъпи болки ниско долу като преди цикъл. Гърдите ту болят, ту не, но не са напрегнати. Дано всичко е за добро, чудя се дали утре или вдругиден да препикая един тест. Страх ме е, не ми се отказва от надеждата още, но каквото такова.
Мъжо горкия се надява на добри новини, ама ме е оставил на мира, явно не му се виждам в настроение.Joy

# 27
  • Мнения: 148
Lucinda, абсолютно същите симптоми имам и аз и страшно много ми се спи. В сряда ще се разбере с кръвния. Не вярвам на уринарен тест толкова рано, но направих ей така да видя.
Успех!

# 28
  • Мнения: 648
Момичета, ако са 5-дневни ембриончета, можете на 8-ми ден да вземете по един тест с ниска чувствителност, под 10. На мен ми показа бледа черта с първа урина на едно петдневно на 8-ми ден. Но дори и да я няма, не губете надежда, а си направете и кръвния тест. Стискам палци!!! ♥️

# 29
  • Мнения: 1 307
Момичета, тези, които слагате Циклогест, колко време лежите като го сложите?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт