Бъдещи и настоящи мами в USA- 3

  • 18 960
  • 266
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 091
G&J,  в момента бих си поръчала хамомила за зъбките, тук не знам къде да търся хомеопатия и каква Confused
А Миликон давах от време на време(Йоанка нямаше много колички) и даже пратих на една приятелка в Бг Simple Smile

Хомеопатия може да купиш онлайн, имената са същите, с изключение на някой комбинирани продукти, които не съм ги виждала в БГ, като например за зъбките или за възпалените уши.
 Иначе има на място в  Weggmans, Everything Natural, не съм сигурна за  Walgreens.  Ако някой друг знае къде се продават, да каже  Peace

# 256
  • Мнения: 3 367
Бубка ,
аз имах предвид смекта-та;аз не бих дала ли1но ,бих търсила еквивалента тук;
за антибиотици дума не мисля някой да е отварял,или за глави и рамена
вси1ко добро,
Анна

# 257
  • Мнения: 339
Хомеопатия има и в Whole Food доста Simple Smile

# 258
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да, хомеопатия има в Whole Foods. Смайли, точно за зъбите съм виждала там! Дано помогне!

Аз поръчах от БГ-то Ентерол (Смекта-та още не съм я проучила), и след това разбрах какво е той всъщност. Това е пробиотик, който възвръща баланса на флората в стомаха. Тук го има под името Флорастор:

http://www.florastor.com/article.asp?id=2559

Ама не знам къде да го намеря... може би пак Whole Foods...

Имам глупав въпрос - какво е barley? Просо? А Millet какво е?

# 259
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Днес ще си пиша тук.  Laughing

Два въпроса за формулата... Давам нормален Енфамил. Обаче днес видях, че има органичен Симилак... някакви pros and cons?

Мами с дечица над 1 год., давате ли follow-on формула?

# 260
  • Мнения: 804
Тандори, много ти благодаря за съвета. Ще потърся и в Whole Foods,  Бубка ти купувала ли си? Виждам, че и твоя бебок е на нашата възраст, какво ползвате за зъбки и има ли ефект?
  А формулата много гадно гадно ми мирише Sick, не че Йоанка я пие, но смятам да я уча на чашка и да давам някаква. Купих от арменските магазини на Нестле, приятна е на вкус.

# 261
  • Мнения: 3 367
Бубка ,
органичната форума е поредната смешка,то си е изкустено ол дъ уей..пак машина за кинти;
аз давам самс; клуб марка,като енфамил е но е далеч по-евтино;
след 1:
не;давам мляко,2%,органично;
след 2 години-1% или ским
няма данни че ако детто се храни пьлноценно това адаптирано мялко е нужно след 1год; а ако не се храни добре-не мож му помогна с магическо мляко;
в Европа е много популярно та  доста четох и така стигнах до горната схема

# 262
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Анна, мерси!
Смайли, нищо не давам за зъбите, според мен нищо няма ефект (хомеопатия не съм опитвала де). Мазах го веднъж-дваж с Ораджел, никаква файда. Стискам палци да излизат и на Йоанка безболезнено!

# 263
  • Мнения: 486
Два въпроса за формулата... Давам нормален Енфамил. Обаче днес видях, че има органичен Симилак... някакви pros and cons?

Доколкото разбирам органичната формула е направена с органично мляко - т.е мляко, в което няма растежни хормони, антибиотици и т.н., което пък ме навежда на мисълта, че "нормалната" формула се прави от мляко с всички тия екстри. newsm78

# 264
  • Мнения: 1 393
Момичета, да ви питам- някой случайно да знае линк за gift registry онлайн, но такава, в която може да се добавят неща от всякакви магазини, не само от един магазин? Имах букмаркнат такъв линк, а сега като ми потрябва и не мога да го открия. Confused
Та някой от вас, ако случайно знае такъв, моля дайте линк!

Мерси предварително и приятна неделя на всички!

ПС: А пък ние след малко отиваме на пазар за елха, ю-хууу!   madnoel  Grinning

А вие вече купихте ли вашата?

# 265
  • Мнения: 7 837
Мъжът ми се поти в момента навън и слага лампички  Laughing Мърмори, е меко казано  Twisted Evil

# 266
  • Мнения: 2 254
елхата е готова:) мъжът ми се моткА с лампичките отвън,а сега си имаме сняг-лампичките ще почакат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт