polzwate li pomosht pri gledaneto na bebeta bliznaci

  • 13 849
  • 125
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 640
отначало ги хранех заедно, след това вече мацката стана злояда и яде втора с разни процедури Confused.
Е какво като едното реве, а ти се занимаваш с другото- няма да се чувстваш подтисната! При първа възможност му обръщаш внимание и така. Слагаш го някъде, от където не може да падне и отиваш оттатък или заставаш така, че да го виждаш, зависи каква настройка имаш. Виж, ако вече сте ги свикнали нон-стоп на ръце и не искат да стоят сами, лошо. Tired
Аз моите ги поизчаквам, но иначе ги будя за хранене. Не се сърдят, по- лесно е.
Аз от началото съм сама, з-то
реших, че от раз ще се оправя и толкоз. Аман все някой да ми е в краката.
много по-спокойно е, ще се справиш!

# 91
Ами ще пробвам Mr. Green
То и по-добре за децата, тъкмо няма да имам шанса да ги разлигавя Mr. Green
bouquet

# 92
  • Мнения: 903
Аз вечер има кой да ми помага , но през деня повечето време съм сама. Свеки идва от време на време, но определено сама ми е по-добре. Аз ги храня от самото начало по едно и също време, иначе #Crazy Ако спинкат ги будя. Едната в началото беше по ящна и тя ядеше първа, а сега която ми се стори по-гладна. Ако реват и двете ги нареждам на една възглавничка и редувам, а с млякото подпирам шишетата и наблюдавам. Абе аз съм щастливка, те почти никога не реват, много са кротки, така, че не знам какво да ви давам акъли  Grinning

# 93
Е от утре по половин ден ще съм сама, днес говорихме с жената.....
Ще имам по 4-5 часа насаме с децата Grinning
Ако не се налагаше да се върна след няколко месеца на работа щях да я освободя, но искам да ги оставя да ги гледа човек, който е свикнал с тях и те с него, защото няма да могат да ми казват нищо вечер Cry Защо не ни дават двойно майчинство #2gunfire Толкова искам да си гледам децата Sad

# 94
Момичета, чуствам се супер! Сама с бебетата ми е много приятно, а и успях да ги храня едновременно! Много съм щастлива  bouquet

# 95
  • Мнения: 7 803
браво на теб  Hug

# 96
  • Мнения: 7 640
Момичета, чуствам се супер! Сама с бебетата ми е много приятно, а и успях да ги храня едновременно! Много съм щастлива  bouquet
видя ли! Много по-спокойно е Hug

# 97
Човек просто трябва да вярва в себе си Grinning Азд все си мислех, че няма да мога Grinning

# 98
  • Мнения: 7 640
аз сега си мисля, как бабите няма да могат ooooh!

# 99
  • Мнения: 7 803
че бабите не могат при нас е факт  Confused

# 100
  • Мнения: 7 640
че бабите не могат при нас е факт  Confused
леле, не ме отчайвай Cry, що така? Аз съм се приготвила от понеделник да им ги оставям за по половин ден

# 101
  • Мнения: 7 803
може би нямат тренинг  newsm78 или се шашкат прекалено много zнам ли

# 102
Мислех, че енергична 60год. жена би могла да ми гледа бебетата, но се оказа че не. Ако не бях в къщи с нея нямаше да съм наясно, разбира се.
Първо скоро се нанесохме в жилището ни - с прибирането от родилния дом.
Кухнята е съвсем нова - щеше да я потроши - то не беше блъскане и чудо - защото в тях всичко се затваряло трудно и така била свикнала, ама изобщо не се и опита в къщи да не тряска. Да не ви казвам с миялната какво се случваше като тръгнеше да подрежда прибори за миене.... Чаши при перката....
Така и не се научи, че трябва да не се мокри лъжичката, с която се прами АМ на едното бебе. Все успяваше да го направи и намирах твърди парченца в кутията с АМ после....
Нямаше усет как да държи бебетата, ама никакъв - все я учехме, а тя упорито зад гърба ми я хващах да го прави както тя си знае..... Не питайте.....
Непрекъснато се следеше часът за някакъв латино сериал, интересуваше я кое колко струва, клюки и какво ли още не, ама веднъж не попита нещо за отглеждането на децата.....
Просто ми стана ясно, че трябва да си търся по-млад човек, когато се върна на ръбота.
Аз имим баба и страшно я обичам, но разбрах, че за бебета трябва млад човек.
Целувки на всички  bouquet

# 103
  • Мнения: 7 640
Така и не се научи, че трябва да не се мокри лъжичката, с която се прами АМ на едното бебе. Все успяваше да го направи и намирах твърди парченца в кутията с АМ после....
да ти кажа, аз правя млякото, не мокря лъжичката, но по нея полепват топчета, има и в сухото в-во в кутията Crazy
Значи получава се от парата, която се вдига от топлата вода в шишето при разклащане да се разтвори АМ, полепва по ръбчето на м.л. и пада в шишето.
За твое спокойстви го пиша Laughing
Как се справяте вече Hug

# 104
По темата с мокренето - ами нали при 40 градуса трябва да се прави, т.е. - няма пара...., аз така учих жената да прави, ама минало бешало както се казва Grinning
Много много ми е хубаво. Все още сама не съм ги извеждала, ще трябва да пробвам с бебе в кенгуро и бебе под мишница варианта Mr. Green, за да се доберем до количката Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт