В ОКТОМВРИйската дружинка скоро всички ще са на годинка!

  • 9 829
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета! Благодаря от името на Преслава за комплиментите   bouquet! Облаче, апратът е на девер ми, много добре стана, че си дойде от плаване за РД на Преслава, така че няма какво да ни се честити  Laughing. Кламерче, сигурно се бъркаш с друго момиченце и друг татко - нашият беше дори малко против, а камо ли да подстригва той самият  Grinning.
Момичета, как ме ядосаха свеки и нейният син, той и мой съпруг, не е истина  #Cussing out #2gunfire Twisted Evil!!! Бясна съм! Като ми отмине ще споделя, защото сега не съм в състояние. Дано вашият ден е по-добър от моя  Hug!

# 241
  • Мнения: 1 187
Приятели току що разбрах и съм много щастлива  Grinning Grinning Grinning приеха ме да уча магистратура в БАН  Grinning Не можех да не ви се похваля.  Blush Blush Blush Идвам в София  Mr. Green

mmz ами сбъркала съм човечето  Blush Да нацелуваш от мен сладураната  Heart Eyes
Лу прекрасни са ти двете момченца. Разгледах снимките с голям мерак  Party Честита фешън прическа на Стоян  Peace
ani69 тук видях една тема която може да ти е полезна за новия детски кът http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135065.0

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 15:52 от klamerche

# 242
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Ейййй, Кламерче! Браво!  Heart Eyes  Ти си нашата гордост! Пък ще можеш и мами софиянки да видиш!
За нашата сбирка: Обадих се в Гес, 5 ноември е свободна, както и други делнични дни от по-следващата седмица. Аз лично нямам против Владиславово. Кламерче, можеш ли да провериш дали има резервации за 4 и 5 ноември? Пак по презумпция, че ако е делничен ден ще изгубим много време, докато стигнем. Мисля, че всяка от вас може да се отдели в съботно-неделен ден за 2 часа от половинката, а защо не и с половинки?  Мисля, че и татковците биха се радвали на детския празник?
На нашия татко засега датата му за смяна е 13 ноември, най-вероятно около 15 ноември да си е вкъщи.  Laughing
Лу, пак ще кажа страхотни дечица и най-важното, че никак не скучаят  Joy
ММЗ, не се ядосвай, мила!   Hug
Днес ще ходим със Сами на гости на кръщелника ми. Чао и весел ден!

# 243
  • Мнения: 2 282
MMZ, тогава ще стискам палци някой да се сти да ви подари нов апарат! А подстриганото от тати момиченце беше Ема на Ло, ако не се лъжа. Доста се зачудих и изкефих, като видях колко и е голяма отново косата за нула време Laughing

такааа... днес обиколих Варна в търсене на заведение за РД на Катето. Минах и през сладкарница ГЕС, която Боги беше препоръчала. За мен няма съмнение - ще направя рождения ден на Катето там, въпреки че ще ни е малко трудно да съберем 45 души вътре. Чисто, светло, слънчево и красиво място със страхотен персонал и добро отношение. Та и моя глас е в полза на Гес. Други? И още - според мен повечето мами ще предпочетат събирането да е през работен ден, за да не крадат от времето, прекарано с половинките си. Затова продължавам да питам: през седмицата или уикенда, и по кое време на деня?

Плами, честито! Задочно ли е?

# 244
  • Мнения: 1 187
Да, задочно е. Дори ако беше дистанционна форма щеше да е най-добре, но за тази специалност която си избрах, не предлагат тази форма. Ще ходя до София два пъти по максимум десетина дена за очните и за изпитите по още 5-6 дни. Смятам че учението в друг град ще ми се отрази ободряващо и ще събера повече енергия и усмивки за дечицата и любимия. В последно време съм много натоварена психически, изнервена и изкукуригала направо от еднообразието и липсата на креативни дейности покрай мен. Имам нужда от това и се радвам че ме приеха, макар и на второ класиране  Crazy

Щом Гес ви харесва с удоволствие ще дойдем до там.  Hug

# 245
  • Варна, България
  • Мнения: 739
За мен лично ще е най-удобно 17.30 ч. Със смяната на времето ще се стъмва още по-рано. Пък и 2 часа до към 19.30 мисля, че е добре. Мисля, че с наема на помещението, тортата и съответно малката почерпка ще ни излезе /ако сме в пълен състав/ не повече от 10 лв, което смятам, че е абсолютно приемливо и по джоба на всеки.
Чудя се дали да не поканим и септемврийки?   newsm78 Мисля, ще е чудесно и с тях да се видим.
Мами Sona и Rouzy, чакаме активно включване и от вас, че май само с вас не се познаваме наживо?  Wink

# 246
  • София
  • Мнения: 1 320
Кламерче, миличка, много се радвам за теб!  Hug

Аз да ви кажа до утре сме ергени  Mr. Green. Малкото ми слънце утре след обяд, живот и здраве ще си е вкъщи. Определено си отпочинах, но вече ми е много мъчно.  Cry Преди малко се чух с майка и каза, че са добре, а Красимирчо си хапвал  суджук  Mr. Green . Научил бил нови номерца..... утре ще го видя какъв маймун е станал  Simple Smile

Целувки!!!    bouquet

# 247
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хелоу отново от нас.
Имам тука няколко минутки и набързо изчетох какво сте писали.

Кламерче честито!!! Надявам се като идваш в София да намериш малко време между лекциите за по едно кафе поне. На мен БАН ми е близко...

Ние продължаваме с ходенето по мъките и с ремонта и с Пепи.
Той отказва да яде, не спи, кисел е... три зъба наведнъж изкарва.

Майсторите ни бавят, а Ники си е взел отпуска за довършителни работи, чистене и местене. Та съвсем ни се объркват плановете ама здраве да е.

Днес приключихме с осветителните тела. Остана само лампа застаята на Пепи, но не мога да харесам нищо.

А Р-ката като ергенува минава и да ме види, че съвсем съм се затрила. И другото Ани (Пипи) мина да ме види. Лелеее направо срам ме хваща ама зор още малко.

Успях и да кача снимките от детското парти за рожденния ден на Пепи.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10486&AlbumId=72267

Снимки от рожденния ден вкъщи нямаме щото онзи скапан апарат с който снимахме нямал хубави батерии и едвам се вижда кой, кой е.

Ох много хаотично пиша ама бързам да кажа повече неща. Айде отивам да слагам масата и да оправям Пепино. Тази вечер ще му друсна една ракия... нищо че нямаме рожденници днес.

Хубава вечер от нас!

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 19:40 от Drina

# 248
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Дринка, чудесни снимки! Тъй като гледам Пепино май ти е отрязал главата  newsm78
Видяхме и Ивчо-пивчо, и Краско! А пък за тортата направо ми потекоха лигите ...

Хайде, варненки, по-голяма активност, че ми се ходи на купоооооооооон!  Wink
Чао

# 249
  • до морето
  • Мнения: 208
Варненки много ще се радвам да се видя с вас и за това ще направя всичко възмо да доида на партито .Моля включете ме в списъка- мама  Роси и малката Вики,евентоално и наш тати.

# 250
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички!!!!
Кламерче, чакам да се видим на софийски терен  Mr. Green Много ,миличка, се радвам за теб!!!!!!!!! Прегръщам те!!!!!
Добре дошли на новите мами и бебчета!!!!!!!!!
Снимките на всички са страхотни!!!

Йони е здрава вече, да чукам на дърво и ще я пазя много!  Hug
Аз май останах без работа, най-вероятно зимата ще си я гледам , а на пролет или даже може и наесен, ще си търся работа! Доста ще закъсаме, ама..... Whistling Не ми се обяснява, само ще кажа, знаете, че детето ми беше болно през цялото време, откакто съм почнала, а аз само 1 ден останах да я гледам, все намирахме кой, и не ме питайте как се чувствах  ooooh! В петък ме събори един вирус с повръщане и 39 Т и не можах да отида. А шефа ми веднага ми направи проблем, ами то и аз съм човек,а и с малко дете бе, беше казал, че ще ме пуска когато се налага, а явно сега няма такова намерение и много ме разочарова, заплашва ме че ще ме уволни и такива глупости!!! Както и да е! Айде , че Йони нещо се нерви! Имаме си още едно зъбче! Пак с много мъка, разбира се!!
Целувки!

# 251
  • Мнения: 2 433
Здравейте мами!
Страхотни снимки и рожденни дни! Мен треска ме тресе по този повод..ама хич още не съм наясно как ще процедирам ooooh! Има само 3 дни а аз нищо не съм решила окончателно.
Кламерче - честита ти магистратура. Ще видиш че мами софианки са много готини и  мили. Hug
Меги , мила - не позволявай да те плашат с уволнение! Не позволявай и да ти мърморят и овикват. Доколкото си спомням шефът те повика да почнеш по-рано работа. Майките с дечица до 3год. имат права, и въпреки че държавата ни е калпава всеки има право да остоява провата си! Работа ще намериш винаги , в това изобщо не се съмнявам. Детенце сега има нужда от теб - с това боледуване не е за детска градина в зимния период. Човек живее и с 2 и с 200 нали? HugПодходи филосовски на нещата и не се давай на шефа си. Ти си голям човек и можеш сама да решаваш - а не някой да ти налага!
Айде варненки - чакаме и вашият общ рожден ден!!!!
Аз немога да дойда на 5ти въпреки че тайничко се надявах да ви изненадам... SadГалин не поддава и вече се изчерпах откъм молби.  Crossing Arms Ама напролет ще дойда да ви видя - със сигурност. Тогава няма да има причина да ми откаже.
Отивам сега да готвя че нещо немога да се организирам тези дни.

# 252
  • Мнения: 2 494
Дринка, и тук да ти пожелая скорошно приключване на всички видове СМР  Mr. Green Mr. Green и да си живеете щастливо в новия апартамент!!!!!!!!Мисля, тази снимка е достойна за аватар:
http://www.bgphoto.net/photos/10486/o632976607124062500.jpg  Целувки на Пепи!!!
Меги , мила - не позволявай да те плашат с уволнение! Не позволявай и да ти мърморят и овикват. Доколкото си спомням шефът те повика да почнеш по-рано работа. Майките с дечица до 3год. имат права, и въпреки че държавата ни е калпава всеки има право да остоява провата си! Работа ще намериш винаги , в това изобщо не се съмнявам. Детенце сега има нужда от теб - с това боледуване не е за детска градина в зимния период. Човек живее и с 2 и с 200 нали?
Благодаря!!! Точно така е, той искаше уж да се върна по-рано, ама сега нещо.......както и да е , детето ми е най-важно и ще си го гледам, но много ми падна в очите той, сигурно ще търся друга работа. И без това беше обещал повишение, а също и на заплатата, а явно няма такива намерения, и то няма смисъл просто. Все някак ще се оправим, но засега плановете за къщата ще ги замразим, здраве да е!!! А всъчщност той има ли право да ме уволни, знаете ли? Моля за помощ!!  Hug
Благодаря, че ви има!!!!!!!!Целувам всички бебчета по 100 пъти  Mr. Green

Нашата програма вече включва много интересни неща - казва благодаря - брррраа, но го казва и когато взема нещо и когато дава  Mr. Green; на водата вика - ббда; на банана вика буа, казва чао - таау, казва че е на 1 годинка, вика - наа и показва 1 пръстче, а като я питам на колко е Мони(наше приятелче по-голямо) казва- де, т.е. 2! Постоянно иска навън, подава ми якето и ме дърпа за ръката да излизаме. А като види снимка на някой или на телевизора някой човек и ако държи шише с вода или бибка я подава и мляска с устичка, както показва как яде, да я вземе човекът, бе  Mr. Green
Казва мама, тата, баба, дядя, ляля, кака, Животните ги знае всичките-куче-бабау, котка-мау,конче-цъка с език,магаре-а-а,крава-муу,кокошка-ко ко,пеперудка-маха с ръчички; за танцуване и пеене да не говорим! Много обича да гушка и целува! И други неща има, ама засега толкова! Да има изненади!!!  Hug
Върви като пате все още, но се надявам за общия рожден ден да е като по-пораснало патенце  Mr. Green Crazy
Вече спим един път на ден по 2 часа- от 13 до 15 обикновено, но сега със смяната на времето ще видим-засега не е заспала  Whistling
С яденето нещо станахме на Вие, уж си ядеше , а напоследък не ще почти нищо, но се надявам да е заради зъбите пак. Лошото е,че плодовете ги отказва почти всичките напоследък, ама...ще видим!
Ами досега си игра самичка бубката, ама вече и писна и ще я приспивам май! Целувки и лек ден на всички!!!

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 13:12 от megan@

# 253
  • Мнения: 1 187
Меги, съжалявам за неприятностите ти с шефа.   Confused Дано нещата да се развият по най-добрия за теб начин и да не се товариш с негативни емоции, а да се радваш на здравата и усмихната Йоничка. Колко зъбчета й станаха вече? Браво на малката мадама за всичките и постижения. Като дойда в София задължително ще звънна да се видим с всички които имат желание и свободно време.  Hug
Хей Drina дано скоро да успеете да си влезете в новия дом и там да изживеете хиляди щастливи мигове. И една сестричка на слънчавия Пепино да подарите един ден.  Heart Eyes Снимките са супер, просто защото децата са неворятно чаровни. Нямам търпение да се запозная с вас софиянчета  Hug
®-че предполагам че вече си имаш момченце и нямаш време за нета.  Grinning Да разказваш после за новите номера които е научил при баба  Mr. Green
Джулка как е малък Яни? Харесва ли си каката която го гледа?
Вики от снощи пак е болничка.  Cry Редуват ми се децата, ту едното, ту другото. Настроението ми е скапано - тъкмо оздравя Криси и спряхме сиропа и сега хоп - Вики.  Утре пак ще ходим при докторката. На всичкото отгоре и ечемик и излезе и оченцето й е много зачервено и подуто. Боли я и постоянно хленчи.  Cry Сега и температура ми вдигна.... Ужасссс не искам пак да се повтори миналогодишната драма с многото и тежки болести през които премина Викчо.  Praynig

# 254
  • Мнения: 391
Меги, дано нещата с шефа да се развият добре, но каквото и да стане най-важно е Йоничка да е здравичка, дори и да се наложи да търсиш нова работа на пролет.

Кламерче, честита магистратура, ти си нашата гордост.

Дринка, ММЗ, много хубави снимки. Страхотни партита и много хубави торти.
Лу и твоите мъжаги са големи сладури, няма ли да дойдете на 5ти, за да се видим?

Ние с Рали изкарахне някакъв вирус с повръщане и разстройство, но добре че ни се размина на бързо - за един, два ден. Много ми е странна Рали, може да повръща и да дриска, но веднага след това се хили и дивее, все едно нищо не е имало преди една минута и след малко пак същата история.

По цял ден висят с баба й на новите люлки и влакчето в парка, а вечер с нас - пак там. Много хубави неща са направили и на Рали й е много забавно там, но за съжаление вече след работа ще е тъмно и ще трябва да си стоим в къщи. Ох, така не ми се щеше да идва този момент, но няма начин.

Лека вечер и целувки на всички бебоци Hug

Общи условия

Активация на акаунт