В ОКТОМВРИйската дружинка скоро всички ще са на годинка!

  • 9 821
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 832
Здравейте най - сетне и от нас,
Мишленце, много са хубави новите люлки наистина, но на нас ни е малко далече този парк за всеки ден и от време на време ходим, но е много хубаво там. Даже последния път видяхме Рали с баба й - голяма сладуранка.
Да ви кажа какво стана вчера - отиваме ние с Вики в нашия си парк - на Редута. Там има едно магазинче за детски храни и пюрета, и отивам аз да му купя пюре (по принцип не купувам от там), купувам го и се глася да му го давам. Но винаги поглеждам срока на годност, то на Ам - Ам ти се набива на очи дори и да не искаш да го видиш, защото е отгоре на капачката. Но на това пюре върху срока на годност имаше залепен етикет с цената. Та отлепвам го аз, като съм сигурна, че пюрето си е в годност, защото досега проблем не бях имала, но все пак винаги поглеждам - и познайте до кога беше годността на пюрето - до 2000г. Направо полудях. Отидох да го върна и го показвам на момичето, а тя - то това е 2008, ама не се вижда хубаво. Абе как не се вижда хубаво, като всеки ден купувам от тези пюрета и много добре знам как изглежда надписа 2008г. И тя се смота нещо и го прибра отзад. Но им казах, че всеки ден ще идвам и аз и други момичета и ще им гледаме пюретата дето ги продават и само ако видим някое такова - бедна им е фантазията. Ей за един лев (то толкова струва пюрето) ще натровят децата, само и само да си продадат стоката - малоумници.
Айде стига съм ви занимавала с простотията на хората.
Другата новина е, че Вики вече ходи. Той отдавна си правеше по 3 - 4 крачки самиък, но все трябваше да има някой до него, за да може във всеки един момент да се хване. Но вчера си беше седнал на земята в хола да си играе, ние с мъжа ми отидохме за 2 минути до другата стая, връщаме се и гледаме - няма го, а той станал и за секунди отишъл в кухнята и ние го намираме да стои хванат за дивана и гледа учудено. Та по тоя повод, моля да ми кажете как точно се прави прощъпулник, че на мен май не ми е много ясно.
Хайде лека нощ от нас.

# 256
  • Мнения: 2 494
Момичета, стискайте палци, сега чакам шефа да разговаряме за работата ми, преполагам, че ще си остана в къщи, но дано се разберем!!! Даже толкова съм разочарована, как може да ме заплашва с уволнение, още повече, че няма как да стане, че най-вероятно на пролет ще си търся друга работа! Но това засега няма да му казвам!

Честито 1 годинка на Катрин на мама Петинка!!!!!!!!!!
Бубс, честито ходещи крачета!!!
Пипи, честито и на вас ходещи крачета, май не съм ви поздравила!!!!!!!!!!
Кламерче, миличко, дано не се повтаря миналогодишната история и скоро да оздравее малкото слъчнице!!!Съжалявам, че пак сте болнички!!!
Аз сега получих от Варна от една приятелка прополисови капки и вече 3 дни и впръсквам на Йони, в нослето и на сливиците, казват, че били много добре, ако искаш мога да ти дам телефона на приятелката ми да поръчаш за малките. За Вики даже може и специални стимулиращи за имунната система. Много хубави отзиви чух за тях, но не знам още. Едното шишенце е 5 лева.
ММз, успокои ли се вече след нападнието на свеки и мъжа ти!!!Надявам се, че вече нещата са ОК!!!
Джули, дните до рождения ден вече са 2 Mr. Green , не се дръж за главата, а хващай нещата в ръце-знам, че ще направиш най-страхотния рожден ден!!!!!!!!!    bouquet  bouquet  bouquet

Доста мами пак ми се губят, даже Гея, Бини, Райчева, Карменчето, Надинка, Миринда,  а за Мандаринката да не говорим, добре ли си мамче  Hug..... кажете по някоя дума за малките!!!!!!!!!!

Йони е здравичка, чукам на дърво, вчера беше страхотен ден и от 12 до 15 часа е тичала и играла  в парка с децата, голямо ходене, за първи път навън да ходи толкова! И смях, смях......... Laughing
Кламерче, нашите зъбки са 9 вече, 4x4 отпред  Mr. Green и един кътник горе в ляво, дето проби преди левия горен резец!!!

Целувки на всичкиииии!!!

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 09:17 от megan@

# 257
  • Мнения: 287
Привет на всички!

Аз пак се загубих, но първо искам да честитя рождените дни на всички пропуснати мъници. Да са живи и здрави и много, много весели!newsm59

Честит рожден ден и на днешната рожденика Катрин!!!  bigdance2

Честито и на всички проходили мъници.
Разгледах всички снимки и всички са страхотни.

За нас да напиша малко за изминалата седмица. Райчо беше болен Sad и даже все още не сее излекувал напълно, но поне вече не е с температура.
Да го похваля, че вчера се изправи сам в леглото и го направи вече няколко пъти. Даже тази сутрин ме посрещна изправен в леглото с една широка усмивка на лицето.

За общия рожден ден ще впиша и нас. Дано да сме се излекували до тогава.

СПИСЪК
1. Богито със Сами
2. Александра с Еличка
3. Галя с Вики по принцип са навити, но тя няма нет, та ще се чуем допълнително
4. Пламена с Вики и Криси
5. Ралица с Райчо

# 258
  • Мнения: 2 282
Честит рожден ден на слънчицето с чудесното име Катрин! Да е жива и здрава, красива и умничка, весела и игрива!

Меги, стискаме палци за работата! Всъщност, каквото и да стане, сигурно ще е за добро. А като видях каква богата програма има Йони, направо се  Shocked

Честити ходещи краченца, Бубс! А ако някой реши пак да разкаже за прощъпулника, и на мен ще ми е от полза. Ако не, има много елементарен начин да се разберат много подробности - просто пускаш търсачката на "експертно търсене" с думата прощъпулник. Лелееее, идея си нямах колко теми ще излязат, хем маркирах "само в заглавието". виж и тази, че няма да излезе заради грешката.

Кофти номер, пак се започва с болестите. Пожелавам ви да оздравявате, мънички слънчица! И моите не са особено здрави, днеска сме на доктор. Вече отразихме първия антибиотик, но все пак стана след навършване на 1г. Дано да се съберем повечко мами за срещата.

СПИСЪК
1. Богито със Сами
2. Александра с Еличка
3. Галя с Вики по принцип са навити, но тя няма нет, та ще се чуем допълнително
4. Пламена с Вики и Криси
5. Ралица с Райчо
6. Mама Роси и малката Вики, евентуално и наш тати
7. ...........

Чакаме включване от Мира, Надина, Сона, Натали (...уффф, знам, че пропускам някого), както и от септемврийките, само дето трябва преди това да ги поканим Simple Smile Мен повече ме притеснява не толкова самия списък, колкото изискванията за времето - да не се окаже, че избрания ден и час са неудобни, и после една по една да окапем. Кой спи, кой иска да види мъжа си... Не за друго, но се е случвало...

и БРАВО и много целувки на Райчо!

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 10:36 от Сребърен облак

# 259
  • Варна, България
  • Мнения: 736
ехооооооо, привеееееет!
Сами спи на терасата, а мама пие кафенце пред компа. Голям кеф!
Да ви се похваля- Сами от вчера спи сам в стаята си! Засега няма някаква реакция от промяната. Буди се няколко пъти нощно време, но това го прави и при мен. На следобедното спане малко побъбри преди да заспи на магаренцето и рибките, които са му над леглото.  Mr. Green Ох, дано така да продължава!  Praynig На мен снощи ми беше супер странно сама в спалнята, легнала пред ТВ с книжка в ръка. Дори ми беше малко криво, ама няма как децата растат и трябва да стават все по-самостоятелни. А и неговото присъствие в спалнята ни оказва кофти въздействие върху интимния живот /особено както леко и неспокойно/. Особено както е няколко месеца в годината  #Crazy  Embarassed
Като гледах Биг Брадър 3 - стаята на Амбър - има същия фриз като нашия http://www.bgphoto.net/request/photo/7415/70673/3427163/.jpg

Браво на Райчо! Юначе е той!  Heart Eyes
Дано болните дечица да оздравяват!  Praynig
Варненки, освен, че се записвате - давайте и мнение кога, в колко часа, къде
Засега се спираме на варианта да е делничен ден в периода 6-12 ноември от 17.00 ч. / може и по-рано, че нали със смяната на времето се объркаха и режимите/.  в сладкарница Гес.
Аз ще се обадя на Натали, Галентина и Надина.  Изпратих ЛС на Сона и Иви от септемврийките.
Облачка, свържи се с Мира , за да стане по-бързо организацията.
Честит рожден ден на Катрин!    bouquet
Чао

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 14:42 от voltage13

# 260
  • Мнения: 2 282
Брой и 7. Мира с Били., евентуално и татето, ако е почивен ден.
И Мира предпочита работен ден, 16:30-17:00 я устройва, харесва мястото. На 10.11 петък не става, защото на 11.11 ще има тежък изпит и ще е кълбо от нерви. Ще стискаме палци!

Боги, браво на самостоятелния ти син! Ти май вече се подготвяш за голямата езда  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 873
Хелоу от Филибето!!!
Първо да поздравя Кламерче!Честито!!!!
bouquet
Снимките на Пепино са супер!Оплакнахме окото и от малко татковци! smile3534 newsm48
Ади надявам се скоро да свършите с ремонта.Скоро гледах "Клик" с Адам Сандлър и си мислих колко лесно щеше да е ако бях превъртяла целия ремонт и ядовете с майсторите миналото лято
Имахме си гости с Дария - Мандаринка и Ивчо - Пивчо!Прекарахме си страхотна седмица и се надявам скоро пак да дойдат!За достоверност, моля
снимков ма … 56;ал

# 262
  • Мнения: 38
Здравейте мамчета и бебчета!
И аз най- после успях да кача малко наши снимки, че скоро не сте ни виждали и може да ни забравите. Ето как изглежда вече Светославчик : http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14113&AlbumId=72493
А това са малко снимки от рожденния ни ден ( тортите са две защото го празнувахме на два пъти ): http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14113&AlbumId=70831
Разгледах и аз всички снимки, всички бебчета са вече толкова порастнали, а майките толкова щастлива, да са ни живи и здрави малките слънчица.

# 263
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета до  сряда - 1.11 трябва да уточним точната бройка.
Ако е хубаво времето татковците могат да дойдат с нас и ще седнат отвън.Само, че като гледам прогнозата за времето го дават 3 градуса, така че незнам !

Пускам ви пак списъка:

СПИСЪК ЗА ОБЩ РОЖДЕН ДЕН 5.11 от 10:30-12:30 часа:

1. Ема с мама
2. Таня, Петьо, Вал и Наси
3. Тея с каките и евентуално тати
4. Пепино и мама Дрина (евентуално и таткото)
5. Краско и р-чето
6. Меган и Йоана
7. Дими и Пчеличка (тати по-скоро не)
8. Верич и Крумчо
9. Моника и мама Зори(евентуално и тати)
10. Невена и мама Миринда (тате по-вероятно да е на работа)
11. Ивон и Любчо (тати по вероятно не)
12. Мишленце и Рали
13. Надинка и Вики (малко вероятно с таткото)
14. Преско и Гея
15. Зорото и Алек
16. Бубс и Вики вероятно с леля (сестра ми)
17. Ивчо-Пивчо и Мандаринка
18. Криша + Дея и евентуално Тати (ако има и други татковци)
19. мирамакс - 2 деца и 2 възрастни
20. Злато + Тони (евентуално и тати)

Меню за малките 10 лв. на дете ( общо 210 лв)
Меню за нас едно плато сладки хапки (20лв.) и едно солени хапки (20лв.) и 3 пакетчета микс от едки (9лв). ( общо 49 лв)
Торта 41.60 лв Общо всичко: 300.60 лв.


На човек се пада по 15.80 лв(на Мирамакс и Пипи 31.60 лв,защото са с по 2 деца и по още един човек с тях.) Кафете, сокове, алкохоли и каквото там се консумира всеки си го плаща про поръчка, за да няма после кой колко дал, кой не дал и прочие.

Моля ви, казвайте последно кой ще идва и кой не, кой с татковци, кой без тях, кой ще води баби и кой няма!!! Не мога да звъня на всяка по отделно да питам!

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 18:01 от ®

# 264
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!!!
Сигурно вече сте ни забравили, ама какво да се прави като се присъединих и аз към отбора на работещите майки от средата на месеца.....И време за писане- никакво....както и за четене...Та когато трябва дребосъка и майка ми си се гледат, и то без проблеми за моя радост. Али вече ходи съвсем стабилно, забрави какво е това пълзене, катери се навсякъде -особено по фотъолите, леглата..и все трябва да си зад нея,  по хубавото време не се прибирахме в къщи. Само дето ни мъчат кътниците в момента, и то имам чувството че са поне 4 наведнъж, та ще и вземат здравето, (моето също)....
Искам да поздравя всички малки и големи , които пропуснах да поздравя навреме за навършената годинка, или други пропуснати празници и поводи!!!И да ви пожелая всичко най- прекрасно в най- прекрасния за нас месец от годината!!!Толкова хубав беше!!!
Кламерче- браво на тебе!!!
Меган- да не ти пука въобще- каквото и да стане!!!Малката е най- важното нещо за тебе, така че каквото и да стане все ще е най- хубаво за нея и за тебе. И да останеш без работа- ще си имаш цялото време за нея, пък с финансите човек все някак се оправя.Както и Джулката е писала, човек знае и 2 и 200. А напролет ще си намериш по- хубава работа от тази. Пък ако те остави шефа- пак хубаво, че до пролетта ще имаш работа...Та така- въобще да не се притесняваш, и да не ти пука, каквото и да стане!
Разгледах всичките снимки, които сте качили- и всичките са страхотни!!!Толкова са пораснали мъниците за една годинка, а майките им всичките са се разхубавили неузнаваемо!!!
Хайде да не ви отегчавам повече, че и навън ще ходиме на разхока!
Поздрави и целувки!!!
И когато мога ще се включвам( в най- скоро време за да ви кача малко снимки).

# 265
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Момичета,интересува ме вашите педита дадоха ли ви направление за преглед на зрението и слуха.Аз някъде във форума бях чела,че такъв преглед се прави на годинка и като поисках от моята педиатърка,тя ми каза,че няма такова нещо и не ми даде направление.Сега чета в списанието "Моето бебе и аз",че такъв преглед се прави на 6 месеца и на годинка.Кажете как е при вас.

# 266
  • Мнения: 85
Не ми даде направление за такива прегледи, а само за изследване на кръв и каза, че консултациите са вече на три месеца, но следващия месец да отидем за ваксина.

# 267
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ер- ка браво за труда и организацията!!!

Момичета, я ми напомнете за кога беше общия РД и от колко часа , защото сега виждам че това май е НЕДЕЛЯ  и ако е следобяд, ние няма да присъстваме....  Cry

# 268
  • Мнения: 832
pipi67, да неделя е и доколкото си спомням - към 10.30 - 11.00 ч да сме там, но не си спомням с точност.
А аз искам да ви питам - клуба се намира в Лозенец, но забравих улицата как се казва и дали някой може да ми обясни къде по точно се намира тази улица, в смисъл какво е наблизо, че не ми е известна.

# 269
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧРД НА ПЛАМЕНА И ЕДИТ. МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО.
ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕНИЦИТЕ ОТ МИНАЛИТЕ ДНИ
, които пропуснах.
Както Ани е писала: СПИСЪК ЗА ОБЩ РОЖДЕН ДЕН 5.11 от 10:30-12:30 часа:

Бубс, улицата е "Страцин" № 4 - http://www.ukazatel.com/sofia_map.php?l=С&p=3

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт