Псуващи жени???

  • 6 150
  • 142
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 620
По принцип псуваща жена е грозна гледка,верно е!Но аз също си псувам от време на време.
Естествено не пред чужди хора,щото не ми го позволява възпитанието LaughingОбаче ако изпадна
в неконтролируем гняв...псувам като идиот.Един ден даже мъжа ми вика:"Ама много хубаво псуваш..."-
Моят отговор беше:"Ми да ,щото псувам от сърце!"......А всяко нещо,което се прави от сърце излиза перфектно Wink Laughing
А сега отивам да играя белот.....и какво псуване се заформяяяяя Laughing Laughing Laughing Wink

# 136
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Мразя псувни Peace
Мразя да ги изговарям, да ги чувам или някой около мен да ги нарежда. Има една за лелята дето ми е най-кофти. Звучи кофти. А тази, най-стандартната за майката пък е отврат. Приятелят ми всеки път като я използва го питам дали си го представя това наистина?!

# 137
За мен псуваща жена не е много красива гледка. Мразя аз или някой от хората около мен да псува независимо мъж или жена е. Моя съпруг не псува. Аз също не го правя. Имах състудентка която псуваше за щяло и не щяло и от тогава просто мразя жени които го правят. Като, че ли и се отвратих на цинизмите. Много е смешно когато го прави жена. А вчера една мацка ме поздрави с това за майката и честно казано много ми стана смешно.

# 138
Псуващата жена е също толкова грозна гледка, колкото и псуващият мъж. Безумно много се изнервям, когато започнат да се обсъждат подобни неща и се оказва, че за мъж е едва ли не нормално да се напие и да псува, а за жена е недопустимо. Аз псувам. Не го правя постоянно, естествено, но не мисля, че мъжът може да прави, каквото поиска, а жената трябва да се прави на културна.

# 139
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Псуващата жена е също толкова грозна гледка, колкото и псуващият мъж. Безумно много се изнервям, когато започнат да се обсъждат подобни неща и се оказва, че за мъж е едва ли не нормално да се напие и да псува, а за жена е недопустимо...

Съгласна съм  Peace Нали се сещате- мъжът с много бройки е пич, мачо и готин тип, а жената- к*рва  Stop Същото е и за псувните  Peace

# 140
  • Мнения: 1 318
Не, не и не Naughty
Въпреки че ако много се ядосам, процеждам през зъби някоя попържня от сорта на "Майка ти стара..." #Cussing out

# 141
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моето мъжле не псува,а май съм погруба от него.!Но определено не му е приятно!

# 142
  • Мнения: 2 677
Моя не псува.
Аз - само на ум или когато съм сама.  Mr. Green Ама едни такива ги изкарвам, че после сама си се чудя откъде са ми дошли на ума.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт