Тоя месец нещо става...

  • 2 963
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 093
Миличка, здравей отново  Simple Smile
Помня темата ти от миналата година, доста се бепе стресила тогава. Писала си наскоро, в една тема, че преди 7 месеца си направила спонтанен аборт (явно не е случката, за която ни разказа декември месец - помня темата ти, тогава имаше голямо закъснение и лекарката ти все мислеше че вижда нещо на ехографа, а ти имаше 3 отрицателни теста, но пак си беше навила на пръста че си бременна и ще трябва да правиш аборт, защото приятелят ни не е готов...надявам се че вече е сигурен в себе си и желанията си). Тогава как се доказа онази бременност? Ако с тест и ехо, значи можеш да забременяваш и тръбите ти са наред (лекарят ти как преценява на око че не са вред, не знам). Така че това да не те притеснява.
За конкретното ти питане - преди да се тръшкаш и чудш, трябва да си вземеп тест и да го направиш. Тогава вече ще му мислиш. В най-лошия случай, ако е отрицателен и все пак лелката не идва, ще отидеп на лекар и ще стане ясно какъв е проблема.
Денис най-добре ти е обяснила, следвай съветите й и всичко ще е ок Hug
И кажи какви са ти стойностите на БТ.

# 46
  • Мнения: 402
привет , Стеф Hugи аз те помня- то от оня ужасен момент всички ви помня с подкрепата тука ...
онази бременност се доказа с тест , но така и не стигнах до ехо  Sadкакто и да е, за тръбите аз не съм се притеснила много, защото като питах доктора си за цветна снимка и той ми каза: "А, спокойно, още изобщо няма да си мислим за такива страшни неща, ще изчакаме да видим ще имаме беб така"

# 47
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ама пиле, толкова много момичета са те посъветвали да направиш тест а ти не правиш. Нищо друго не можем да те посъветваме, вече нещата са в твоите ръце. Наистина, прочетох цялата тема и все си мислих, че докато стигна до края вече ще видя и резултата. Но Уви  newsm78, само не си мисли повече лоши неща защото от тях можеш само да си навредиш. Стискам палци и утре ще чакам да се похвалиш  Peace.
 А аз ще се похваля с лелката, че вече ме дразни, че не идва  #2gunfire  #Cussing out. Като я искам не идва а кат не си идва без предупреждение  #2gunfire

# 48
  • Мнения: 402
я бързо да идва твоята щом трябва!  Peaceаз утре ще се от4ета  ooooh!

# 49
  • Мнения: 9 093
Утре ще чакаме резултати и то добри Hug
Нали знаете - сутрин, първото чишкане Mr. Green

# 50
  • Мнения: 402
и така, милички в 7 и 30 сутринта тестът беше отрицателен  Sadвъпреки, че не беше съвсем с първата урина ( в 5и нещо бях ходила до тоалетната) , някакси си имах усещането, че не е станало тоя месец.ама както и да е, явно нещо съм се бъгнала тоя месец и затова е станало така...незнам- аз пих много витамин С тия дни, чудя се може и това да е повлияло( абе успокоявам се...) .
сутринта се обадих на моя доктор да го питам и той ми обясни 4е е напълно възможно това да се получава от възпалението на тръбите  Tiredв смисъл- каза 4е възпалението може да причинява нарушения в цикъла...
аз много си ви благодаря за всичките съвети и подкрепа- продължаваме борбата с М  #2gunfireи не се отказваме  Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 9 093
Съжалявам Confused
Това с нарушението на цикъла не ми се връзва с тръбите нещо Rolling Eyes
Нека по-разбиращите да кажат.
Можеш да попиташ и в съседния форум, там повече отговори ще имаш, а ако искаш погледни и във форума на Зачатие.

# 52
  • Мнения: 402
и на мен , Стеф , не ми се връзва особено много , просто няма логика , незнам вече...мерси много за подкрепата , ще погледна и в Зачатие  Confused

# 53
  • Мнения: 268
Не се от4айвай ,пък другия месец ,ние сме с теб .

# 54
  • Мнения: 2 825
my_everything, защо не видиш още едно лекарско мнение и на мен не ми се връзва това с тръбите ... то и логика няма, даже  newsm78
Стискам палци много скоро да се похвалиш

# 55
  • Мнения: 402
със сигурност ще ида на друг лекар, само да видя на кой  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 306
Според мен е възможно в резултат на прекарано възпаление да се наблюдават промени в месечния цикъл, както и от хронични инфекции.

Общи условия

Активация на акаунт