Глобули макмирор в 10 г.с.

  • 2 879
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте дами, в 10г.с съм и ми изписаха глобули макмирор . Малко ме притеснява мисълта за вагинални глобули доколкото съм чувала ,че не е хубаво да се слагат. Но докторката ми каза че нямало проблем за плода. Аз и преди бременноста имах много проблеми с тези течения много чести и сега се притеснявам от течението по време на бременноста . Имал ли е някои подобен проблем с честите течение ? Страхувам се за бебчо от тези течения и вагиналните свещички

Последна редакция: нд, 23 май 2021, 00:39 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1 112
Аз съм си слагала и тези и още други, които сега така не мога да си спомня. Моето АГ ми е казвало, че е много по-добре да си слагаш глобули, отколкото да си седиш с гъбичките, които могат да бъдат наистина опасни. Моят проблем почна през бременността, много бременни жени били податливи към гъбички по това време, та си ги лекувам от 4я месец, но те са си доста упорити и трудни за лекуване. Успех!

# 2
  • Мнения: 4 660
Слагала съм в ранните седмици тия глобули, повече бих се притеснила от усложнения ако не слагам.

# 3
  • Мнения: 6 764
А защо ги слагате? Срещу гъбички или? Ако секрета е чист, аз не бих слагала. Ако има проблем, задължително. Току-що завърших 14 дневен курс на лечение с Макримор. Предпочитам глобулите пред ужасния дискомфорт от гъбичките. Бебето няма как да бъде засегнато по никакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт