Ще гласувате ли?

  • 3 270
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Да  Peace

Винаги гласувам  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 937
ДПС не са "обичайните заподозряни", Ерика, не и в този случай.

Както си мисля и че много хора не са наясно, пускайки недействителни бюлетини какво всъщност постигат.

Ама не е място за спор този форум!

# 62
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Пък и какво лошо има да печелят?

Ами за мен е доста лошо...

# 63
  • Мнения: 235
Искам да гласувам , ама като никой от кандидатите не ми вдъхва ама никакво доверие , няма да гласувам.Ако има балотаж тогава

# 64
Ще гласувам, решила съм за кого!

Мацки, гласувайте и вие! От липсата на вашите гласове, печели единствено ДПС...  Confused
А това не е добре, нали?

В случая - печели Гоце Първанов, нали ДПС са зад него и на тези избори.

А, така ли....ще знам

А, добрютро - те още на предните избори го подкрепиха, заедно с "Евророма" на престъпника Цветелин Кънчев.
После другаря Ангел Марин помилва излежаващия присъдата си Дон Цеци, а другаря агент Гоце даде властта на ДПС. Как да не го подкрепят пак, нали ако си отиде, си отива и тройната коалиция и няма да има откъде да крадат ДПС-то...

# 65
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
  Разбира се,че ще гласувам Peace
И аз така!
Човек трябва да упражни конституционното си право и да гласува!
Защото .... кому е нужно управляващите ни да ги избира електорат от хора над 65 годишна възраст  и хора от малцинствата?

# 66
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Пък и какво лошо има да печелят?

Ами за мен е доста лошо...

И аз мисля, че е е доста лошо е един момент да се окаже, че ще ни управляват официално (защото те сега си управляват пак) етнически турци, които реално все още се водят малцинство в България.
Хич няма да говори добре за етническите българи.......ама ХИЧ!

# 67
Пък и какво лошо има да печелят?

Ами за мен е доста лошо...

И аз мисля, че е е доста лошо е един момент да се окаже, че ще ни управляват официално (защото те сега си управляват пак) етнически турци, които реално все още се водят малцинство в България.
Хич няма да говори добре за етническите българи.......ама ХИЧ!

Реза, не бъркай ДПС с етническите турци!!! Уф, пак оспамих темата, ама какво да се прави  Simple Smile

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пък и какво лошо има да печелят?

Ами за мен е доста лошо...

И аз мисля, че е е доста лошо е един момент да се окаже, че ще ни управляват официално (защото те сега си управляват пак) етнически турци, които реално все още се водят малцинство в България.
Хич няма да говори добре за етническите българи.......ама ХИЧ!

Как да ни управляват......аз незнам какво ще промени нещата ако президента ни е от ДПС.......може дори да ни донесе активи от Европейския съюз.........

# 69
  • Мнения: 27 524
Човек трябва да упражни конституционното си право и да гласува!
Защото .... кому е нужно управляващите ни да ги избира електорат от хора над 65 годишна възраст  и хора от малцинствата?

По този повод тук гласуването е задължително  Peace

Не съм сигурна обаче дали е редно... все пак и изборът да не гласуваш си е твой избор, не знам...

# 70
  • Мнения: 1 364
Все още не съм решила, но сигурно ще гласувам.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


А, добрютро - те още на предните избори го подкрепиха, заедно с "Евророма" на престъпника Цветелин Кънчев.
После другаря Ангел Марин помилва излежаващия присъдата си Дон Цеци, а другаря агент Гоце даде властта на ДПС. Как да не го подкрепят пак, нали ако си отиде, си отива и тройната коалиция и няма да има откъде да крадат ДПС-то...

На миналите - да.....аз не гласувах тогава за Първанов.......не по тази причина......истината е че бях предубедена

# 72
  • Мнения: 1 258
Разбира се,гласувам.

"Нарастващия реализъм в оценките на експертите относно хода на кампанията и нейния завършек, почти със сигурност ще повлияят на решението на избирателите. Въпросът е в каква насока. От една страна твърдо решилите, ще подкрепят своя избраник още на първи тур, без да се разколебаят от предварителните социологически данни, но от друга, тези български граждани, които все още не са решили за кого да гласуват може и да “отложат” избора си за втория тур. Възможно ли е този избирателен прагматизъм да поднесе изненада на съперниците на Първанов, както и на самия него? Почти със сигурност, да.

Защото, колкото и да не е заинтересован кой ще бъде президент на страната в следващите 5 години, българинът със сигурност не желае това да е човек, от когото да се срамува и който да въвлича България в безкрайни злободневни, и не дотам, скандали. А и вземайки предвид нарастващото самочувствие на българите като европейски граждани, няма да е изненада ако те предпочетат друг опонент на настоящия държавен глава на 29 Октомври. Въпросът е кой от конкурентите и на Сидеров, и на Първанов ще успее да мобилизира тези колебаещи се гласове в своя полза. А победа срещу Сидеров на първи тур, определено ще вдъхне самочувствие на “победителя” да се изправи поне като равен срещу Георги Първанов в деня на балотажа. И кой знае какво може да се случи тогава..."

# 73
  • Мнения: 1 937
Пояснение - няма издигнат кандидат-президент от ДПС.
За противниците им, логиката би била да гласуват за Сидеров в такъв случай!

Любопитна съм какво мислите относно правото на глас на българите в чужбина, ама няма да ви попитам  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 27 524
Любопитна съм какво мислите относно правото на глас на българите в чужбина, ама няма да ви попитам  Mr. Green

Ти си на мнение, че не трябва да имаме такова ли?

Общи условия

Активация на акаунт