Ще гласувате ли?

  • 3 265
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 193
Да ще гласувам, винаги го правя!
Понеже и тази тема вече се спамна ще кажа и аз мнението си за Първанов. Дори и той може да с справи с президантската роля, не е толкова сложна. Въпросът е дали няма някой, който по-добре би се справил от него. Според мен има!!!

# 91
  • Мнения: 3 042
Ще гласувам, но само ако няма голяма опашка. На опашка с малкият бандит не чакам. Naughty

# 92
  • Мнения: 3 334
Сложи опция "не съм решил/а още". Аз поне не съм.
и аз така!

# 93
  • Мнения: 2 700
Да, защото винаги гласувам, но с нежелание.

# 94
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Твърдо нье!

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 97
Задължително ще гласувам. Все пак затова са изборите и аз държа да покажа отношение към нещата около себе си, дори и само за собствено успокоение.

# 96
  • Мнения: 281
ДА! Ще гласувам! И не защото много държа да стане президент точно този, за когото ще гласувам, а защото ме е страх да НЕ стане президент една голяяяма откачалка!(че то си е като бомба със закъснител  Misc Bomb............  noearБУМ)

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само ако има балотаж.

# 98
  • Мнения: 3 760
Да. (Без удивителна  Laughing) Не ми се ще много, ама.... В краен случай (ако ме домързи  Embarassed) ще отида на балотажа...

# 99
# 100
  • в къщи
  • Мнения: 467
ДА! Ще гласувам! И не защото много държа да стане президент точно този, за когото ще гласувам, а защото ме е страх да НЕ стане президент една голяяяма откачалка!(че то си е като бомба със закъснител  Misc Bomb............  noearБУМ)
  Налага се! newsm78 Ще гласувам.

# 101
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не и не само тази година. Нагласувах се вече.

# 102
  • Мнения: 603
Да,ще гласувам PeaceМисля че това е мое задължение,а не после да се чудя защо бил избран този или онзи при положение, че аз не съм направила своя избор.
абсолютно съм съгласна  Peace.

# 103
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Разбира се, че ще гласувам!
Просто защото НЕ ми е все тая.......

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да

Общи условия

Активация на акаунт