Прием ясла / детска градина София - с колко точки Ви приеха?

  • 4 967
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте , имам едно питане . Любопитно ми е  с колко точки са ви приели за детска ясла? Има ли някой с под 13? Благодаря !

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Да, ние. С 12т. е приета дъщеря ми.

# 2
  • Мнения: 217
С 13 т. сме. Приеха го с  16% шанс. Извади късмет.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 176
Не виждам смисъл от тази тема освен за трупане на мнения.
Ако Ви интересува къде и с колко най-малко точки има приети деца в ДГ си отворете сайта на ИСОДЗ и си разгледайте списъците на приетите деца.

# 4
  • Мнения: 160
Благодаря Ви за отговорите . За мен има смисъл от подобна тема , ако за някого няма смисъл, тогава да не си прави труда изобщо да пише. Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1 111
Да, ние. С 12т. е приета дъщеря ми.
В кой район сте приети? Моето дете кандидастваше за първа яслена група в Средец с 13 точки и не бе приет. Имаше много дечица с по 14 и 13 точки, респ. никакъв шанс за деца с по - малко.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 726
Да, ние. С 12т. е приета дъщеря ми.
В кой район сте приети? Моето дете кандидастваше за първа яслена група в Средец с 13 точки и не бе приет. Имаше много дечица с по 14 и 13 точки, респ. никакъв шанс за деца с по - малко.
В Младостите кандидаствахме ние. Между другото по калкулатор ни даваше 0% шнас на всякъде. Така или иначе влезна на късмет, защото дечица с 12т. е рядкост да приемат

# 7
  • Мнения: 2 867
Как се случва това, моето с 13 т. не е прието в Младостите? Какъв е смисълът от точки тогава? Не се заяждам, питам.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 726
И аз не се заяждам на тото сме били Wink Питайте СО, аз отговор нямам. Преди това имахме запазена частна градина ако не ни приемат, но детето е имало късмет, защото по-друг начин при нас специално няма как да стане Simple Smile Моето дете е набор 2018 незнам вашето кой набор е какъв е приема за тях

# 9
  • Мнения: 2 867
Същият набор е, затова ми стана интересно. За частната е ясно, трета година вече за моето дете ще е така, но тъпо и упорито продължавам да опитвам просто. За тотото също е ясно, ама незнайно защо мислех, че е между тези с най-висок брой точки, затова питах.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 726
Съжелявам, дано имате късмет на следващите класирания.

# 11
  • Мнения: 1 111
Единственото логично обяснение за мен в казуса е че в градината, в която е прието детето с 12 точки е имало по - малко желаещи с повече точки и са останали места за "тото" между децата с по - малко точки. Лотарията трябва да е между деца с равен брой точки, а не между всички кандидати. В противен случай се обезмислят всички заложени в Наредбата за прием критерии.

Общи условия

Активация на акаунт