Слънчеви мами в арабски страни-11

  • 18 517
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
мира ка4и ги в уеб шут-а,там се отварят без проблемно Simple Smile

успокои се и бебето ще доиде.сега се наслаждаваи  на семеиния живот.пожелавам ти много любов и разбирателство.

само да се приберем в Бг и се запасявам с постинор дуо,4е ми омръзна всеки месец да треперя около дата на цикъла. Sick

всеси много се радвам за вас.наи-после да се съберете с таткото.ние ще те 4акаме тук,като се върнеш да се организираме.какво стана с снимките от телефона?

всеки път като пътуваме за БГ плащаме по 100-200 долара за свръх багаж #Crazy, което си е лудост.
малкия още не разбира и не виждам смисъл да му купувам дънки за 150 диархама от Некст, като мога да му взема 2 чифта за същото качество от Бейби шопа. а и ще ги израсте за 2-3 месеца. като почне да разбира, ако иска и Версаче да носи.



миме с колко куфара пътувате?всеки път по толкова пари? Shockedаз досега не съм имала свръх багаж,а пълня куфарите като за световно

Ела да видиш дима дали не разбира.не и ли хареса нещо,неможеш да я накараш да го обле4е.гащи4ките трябва да са барби ина4е Тц не ги слага #Crazy на дядо си се метнала да ми е жива и здрава.

стискаите ми палци вси4ко да мине на ред при доктора,4е усещам как ме гони шубето.. Sad

Нои4ка,надявам се да сте се прибрали в къщи и малкия да е по-добре.много ти се насъбра,знам как е,но ние сме тук и те мислим.след лекаря ще ти се обадя

марси какъв е този дъжд при вас.ела да видиш тука каква влага и жега е още Simple Smile

любе аиде да те взимаме с нас към морето Hug или ти се готвиш за АИД?

Дани ти кога ще се прибираш към БГ?

# 31
  • Мнения: 689
  Спокойно Мира,аз неможах да забременея по4ти 1 година,без да сме разделени с моя мъж-вси4ко си е от Господ.Съветвам те да си из4исляваш овулацията и през нея да наблягате на цуни-гуни.Записвай си вси4ки дати и ако до година няма бебе,4ак тогава-доктор.По принцип в Египет булките са бременни на 2-рия месец от сватбата LaughingНезнам каква им е ,,рецептата,,
 За контрацептивите-знам за 2 нови продукта-хап4ета,дето се пият само веднъж седми4но и пластир,който се имплантира подкожно,действа 2год. и има 99% ефективност.Има ги в БГ.
 Дано вси4ко при вас е ок,Мln и Noia !
 Mariabutti и аз мисля,4е е глупаво да робуваш на марки и да у4иш децата кое е марково-кое не е,въпроса с Barby е друг!Исляма ни казва да не се пристрастяваме,а като гледам има арабски страни,в които,ако не си марков от главата до колата-си втора ръка.Знам за хора,които взимат заеми,за да се отрупват с ненужни скъпи,,игра4ки,,!Въпрос на избор! 

# 32
  • Мнения: 1 655
Мира не се притесняваи за бебето!НАистина си е от господ той си зне работата!
Ние пък не го бяхме планували а и аз бях с обърната матка и вземах противозачатъчниспрях ги  не се пазихме и чак на 4ти месец забременях, като вечеси мислех че не става и когаа решим да имаме бебе ще се ходи по доктори!и ето ти това слънчево сами!
Ноя и МЛН дано всичко е добре с дечицата!
Миме ти сега сигурно ще изчезнеш да си наваксате с бути!Хаиде чакаме да се похвалиш седна принцеска, мога да си представя колко ще е щастлив Зайед!
И аз не съм върла фенка на марките а на удобното и практично, а тук в бг е такъв ужас, такава показност, такова чудо.и на толкова надути цени!
хаиде лек ден от нас!

# 33
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477


всеки път като пътуваме за БГ плащаме по 100-200 долара за свръх багаж #Crazy, което си е лудост.
малкия още не разбира и не виждам смисъл да му купувам дънки за 150 диархама от Некст, като мога да му взема 2 чифта за същото качество от Бейби шопа. а и ще ги израсте за 2-3 месеца. като почне да разбира, ако иска и Версаче да носи.



миме с колко куфара пътувате?всеки път по толкова пари? Shockedаз досега не съм имала свръх багаж,а пълня куфарите като за световно


ти???? Mr. Green само дето пращаш по 3 куфара с дрехи карго Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 815
Хайде и аз да се разпиша...  newsm03

Добър ден и от мен!!   love001

Не знам как се справяте с праха в къщи... clean
От сутринта до сега съм чистила и след малко няма да си личи въобще...   clean
При нас много прах много нещо...  newsm28
Чистиш, триеш и нищо не си личи след 2 часа (ако се задържи и толкова)...  newsm75
Особено тук, в Емирствата, от тези пясъци не можеш се отърва  Sad   newsm79

Ноя, надявам се да сте по-добре, миличка!!!  newsm51
За сенките под очите му не се притеснявай, това е от болестта, все пак 4 дена не е малко  Cry
Много много много здраве ви пращаме и от него да не отървете  newsm17
Мира, стискаме палци за бебето да става бързо!!  Praynig  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Кога ще идва мъжът ти в Бг?
Или ти ще ходиш нататък?

Миленка, решихте ли вече със сигурност да заминавате?   car003  bye
Децата как са днес?  ukliam1   bigdance2  dancing
Как мина докторът?   fingerscrossed Flowers Rose

Лек ден на всички ви!!  newsm10



# 35
  • Мнения: 815


всеки път като пътуваме за БГ плащаме по 100-200 долара за свръх багаж #Crazy



миме с колко куфара пътувате?всеки път по толкова пари? Shockedаз досега не съм имала свръх багаж,а пълня куфарите като за световно


ти???? Mr. Green само дето пращаш по 3 куфара с дрехи карго Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Миме, за карго не е ставало въпрос.  Mr. Green  Joy Mr. Green
Тя каза само за багажа, с който пътува...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  hahaha

# 36
  • Мнения: 1 184


всеки път като пътуваме за БГ плащаме по 100-200 долара за свръх багаж #Crazy, което си е лудост.
малкия още не разбира и не виждам смисъл да му купувам дънки за 150 диархама от Некст, като мога да му взема 2 чифта за същото качество от Бейби шопа. а и ще ги израсте за 2-3 месеца. като почне да разбира, ако иска и Версаче да носи.



миме с колко куфара пътувате?всеки път по толкова пари? Shockedаз досега не съм имала свръх багаж,а пълня куфарите като за световно


ти???? Mr. Green само дето пращаш по 3 куфара с дрехи карго Laughing
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Joy  hahaha  Joy Уби ме!!!  Joy

Ноя, какво направихте вие мила? Дано Д.Т. се оправи бързо  Praynig, че и той се изтощи от тези болести. Стискам палци да е за последно.

Мира, не го мисли много. Когато му е времето бебчо ще дойде  Hug. Ако започнеш да се притесняваш много по-зле. Снахата на мъжа ми се притесняваха постоянно за бебе. При какви ли не доктори ходиха в Египет. Като се успокоиха момичето забременя, но им отне 4 год нерви. Така че сега си поживейте с мъжа ти. И двамата сте млади и имате време за много бебчовци  Twisted Evil.

Миленка, весело изкарване в БГ. И този път не събирайте българските вирусчета  Laughing. Оставете ги в България.

# 37
  • Мнения: 2 804
Ха здравейте и от мен ! Hug
Ноя , мила дано вече е по добре Дилан !
Нормално е да е отпаднал и със сенки като започне да се храни ще му мине бързо .
Дано по-скоро да е .
Аз не робувам също на марки , даже ако ме питате хич не държа на облеклото си , но съм си такава от край време .
Иначе за децата гледам да купувам качествени дрехи , а когато има оферти купувам и маркови .
Повечето им дрехи -на децата ,са на Пренатал , Кико -Чико и Вита Бейби .
Ние ще пътуваме към края на другия месец ! Blush
Мира , хич не се тревожи момичетата са прави колкото си по-спокойна толкова по-скоро ще дойде бебето !
Ние на 3-тата година успяхме , но след година и половина преди това нямаше как щот по телефона както се сещате не става .
Приятен неделен ден момичета .  bouquet

# 38
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
немойте са бъзикайте , че ша й кипне македонската кръв и ша ма набии Laughing

# 39
  • Мнения: 1 269
немойте са бъзикайте , че ша й кипне македонската кръв и ша ма набии Laughing

Нема Ма заминавам,този път само с 2 куфара + голям кар сит hahaha

ама ми  е едно такова нервно(винаги преди пътуване съм така) и като по4нат да ми звънят от Бг отка4ам.Аз не им вдигам телефона,но те се притесняват и става една голяма каша.

та другарки и другар4ета,о4акваите вклю4ване от Бг иншала.
весел Аид ви пожелавам и да се пазите

целувки на де4ицата от нас

# 40
  • Мнения: 152
Здравейте и от кандидат софиянката  newsm78.Честита нова темичка  smile3525
На мен нещо ми е тъпо тук,още не сме почнали и се чудя какво да правя по цял ден.Днес ходих да се поразходя и сега на връщане реших да намина да видя как сте  Hug.Много ми липсвате  Kissing Heart
Ох милички какви са пак тези болести.
Миленка много лошо така,ама добр че сте се оправили.Лек път и те чакаме в Бг.Тук все още не е студено.Днес като пекнало едно слънце,е сега по тези  часове вече е по-хладно.
Нойче как е Дилън,дано е по-добре  Praynig.
А пък аз към вторник мисля да се прибера към Буграс,че не ми се седи тук.А и сега докато имам време да използвам да се прибера,че не се знае след това кога ще имам възможност.
Мира,най-после и аз успях да видя снимките.Много си хубава.И не се притеснявай,скоро и ти ще ни зарадваш с новината за бебче.Слушай кака си  Joy,аз съм с най-малко опит ама нищо ,знам че ще се получи скоро и при теб.
Дани,а при вас как е?Как са малките?
Ами май това е за сега.То при мен няма нищо забавно.Утре вечер ще ходя на репетиции в един състав,но като си дойда ще ви пиша как е.
Много целувки на малчовците  Kissing Heart.Сега докато съм все още вободна,ако някоя мама има нужда от очивка,може да ми даде детенцето си за няколко дни,докато си почине.А аз ще се грижа за съкровището и  Hug.Леке вечер на всички.Прегръщам ви силно и ви целувам   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 804
Привет Камелчо , липсваше ни ! Hug
Ние сме добре , щерките беснеят а аз както винаги мързелувам и така .
Лека вечер !  bouquet

# 42
  • Мнения: 1 655
Здравей камел4о много се радваме че си добре и мина да се запишеш!
Ех ама каква отзивчива леля си, ама ти само един ден с един малчо и ще луднеш!
Ох аз имам един проблем, самито нали имаше разстроиство и на другия ден имаше едно малко обривче на половия орган Confused, на другия ден оше една пъпчица ама не е а само зачервено и сложих му кремче като си мисля че е подсечено и ще му мине ама не , в петък ходих при докторката, нея я нямаше, звъннах и и обясних тя ми каза да го мия със смрадлика и да го мажа със зехтин , да обаче днес следобед и тестисите му са целите в обрив, и не знам от какво е това!
Утре сутрин съм първа пред кабинета ще се побъркам!и тои реве и аз си мисля че са зъби, а може ли това да му щтипе! Sick
Миленче лек път и какво толкова се притесняваш, я се усмихни, и да забравиш нещо майната му хаиде!НАли ще си разходиш дупето малко на хладно и децата ще се зарадват и баща ти !
Я по ведро!
ха всички много целувчици и преградки!

# 43
  • Мнения: 152
И вие ми липсвате момичета,как няма да мина да ви погостувам малко  Hug
Дани радвам се че вие сте добре и ,че няма болни.Тия дни като си дойда ще си пишем  Mr. Green
Креми ,спокойно все един ден ще издаржа.Ама вие не си ги давате даже и за час.Ама нищо разбирам ви-вас майките.Така е,на мен като няма кой да ми направи,ще искам да гледам другите дечица.Ама нали за това са лелите   love001.Креми,миличка ще стискам палци това със сами да не е нищо сериозно Praynig.Горкото сладурче сигорно за това се криви.Дано му мине скоро,че така и ти се измачваш ,като знаеш че на тази душица му е зле .
Много целувки за вас и за малките съкровища   bouquet

# 44
  • Мнения: 689
Kremi_m-не се притеснявай,най-вероятно е от разтройството,което е киселинно и прави обриви,моми4енцето ми имаше по дупето и знаеш ли с какво я мажех?С добрия стар крем ,,Здраве,,-опитай,поне до консултацията!
Камел4о-хайде изу4и се и те 4акаме да дойдеш на турне при нас!

Общи условия

Активация на акаунт