Да направим нещо за Ружа и Валето !

  • 6 485
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 605
Аз пък моля някоя от германските мами, коато е правила банков правод,  да ми прати на ЛС пак SWIFT  защото на мен ми е върнат превода заради непълнота на кода
11 знака трябвало или нещо от сорта  newsm78. Т.е. от Германия към Италия трябва да има определен брой знаци, или да съм замествала с ХХХ  Thinking



Мен ми даваШе греШка на Суифт кода, едно не беШе О а 0 или обратно.

Между впро4ем, до къде сме? НиЩо не zнам. Нито дали са пристигнали парите ми, нито дали сме събрали достатъ4но, нито дали иконата е готова, ниЩо.

# 76
  • Мнения: 3 611
Аз пък моля някоя от германските мами, коато е правила банков правод,  да ми прати на ЛС пак SWIFT  защото на мен ми е върнат превода заради непълнота на кода
11 знака трябвало или нещо от сорта  newsm78. Т.е. от Германия към Италия трябва да има определен брой знаци, или да съм замествала с ХХХ  Thinking



Мен ми даваШе греШка на Суифт кода, едно не беШе О а 0 или обратно.

Между впро4ем, до къде сме? НиЩо не zнам. Нито дали са пристигнали парите ми, нито дали сме събрали достатъ4но, нито дали иконата е готова, ниЩо.


И аz нищо не zнам  newsm78
Но парите ми не са върнати, zначи са стигнали  Rolling Eyes

# 77
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моми4ета,доколкото знам donna volante в момента си е в Бг и на връЩане Ще донесе иконата.Предполагам ,4е като се прибере тя самата Ще пиШе.  Peace

# 78
  • Мнения: 1 017
Аз пък моля някоя от германските мами, коато е правила банков правод,  да ми прати на ЛС пак SWIFT  защото на мен ми е върнат превода заради непълнота на кода
11 знака трябвало или нещо от сорта  newsm78. Т.е. от Германия към Италия трябва да има определен брой знаци, или да съм замествала с ХХХ  Thinking



И аз имам проблем с превеждането... Tired ИзобЩо не ми приема ордера.  Confused Днес опитвам пак  Rolling Eyes

# 79
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз пък моля някоя от германските мами, коато е правила банков правод,  да ми прати на ЛС пак SWIFT  защото на мен ми е върнат превода заради непълнота на кода
11 знака трябвало или нещо от сорта  newsm78. Т.е. от Германия към Италия трябва да има определен брой знаци, или да съм замествала с ХХХ  Thinking



И аз имам проблем с превеждането... Tired ИзобЩо не ми приема ордера.  Confused Днес опитвам пак  Rolling Eyes

Интересно заЩо така  newsm78 Аз пък направих от Италия за Германия и си пристигна без проблем  Thinking

# 80
  • Мнения: 714
Момичета, върнах се снощи Hug извинете ме, докъм 1 през нощта разопаковах и оправях багажи, после сутринта рано-рано детето на училище, аз на работа ...

взех иконата, красива е, св. Валентина Палестинска. Оригиналът е руски, ако не се лъжа, отпреди няколко века. То вече няма и да го крием я  Rolling Eyes
Ще я снимам, преди да я пратя и ще ви пусна линка.

Потвърдих на всички момичета, чиито пари съм получила междувременно. Утре ще мина през банката за най-ново извлечение, ако има и други постъпили преводи ще ги отметна и ще кача един спредшийт, като линка ще пратя за информация на тези, които се включиха.

Приятен ден на всички.

# 81
  • Мнения: 7 091
Майчета, искам само да напиша отново, понеже няколко човека ми се обадиха в последните дни, че ние приключихме със събирането на пари миналата седмица, всичко е готово. Който има желание от САЩ да направи нещо за Валето може да си запали една свещичка и да се помоли за душичката и.  Peace

# 82
  • Мнения: 714
здравейте, европейски мами,

за тези, които още не са го направили, моля ви, гласувайте с краен срок четвъртък, 14 декември как да бъде оползотворен остатъка от парите.
Утре ще отида за последен списък на постъпленията в банката ако междувременно са превели други мами, ще им потвърдя и на тях и ще им пусна цялата информация и линкове, с които разполагат дарилите мами.
Моля ако някоя мама е дарила средства, а не е получила потвърждение от мен, да ми пише на лични!
До момента имаме равни вотове за няколко неща.

Благодаря ви!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт