Кога изникна първият зъб на бебчето Ви?

  • 6 261
  • 156
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 399
И за какво искаш да се притесняваш?  Laughing

На мене малко преди да навърша 6 месеца.  Laughing А дъщеря ми още си ходи беззъба.  Laughing Затова не мога да се включа в анкетата.

# 31
  • Мнения: 207
На Ники първото зъбче изби седмица преди да навърши годинка. След това веднага се появи и второто. Сега чакаме горните Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 360
На седем месеца Laughing

# 33
  • Мнения: 3 611
Янис беше около 8мия месец, когато му поникна zъбче. То май две наведнъж се покаzаха.... ама помня ли вече...

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 537
Първото и зъбче ми беше подарък за рождения ден - 11 месеца newsm51

# 35
  • Мнения: 2 550
Не знам, не помня кога ми е изникнало първото зъбче newsm78

# 36
  • Мнения: 4 392
На 9 месеца. Ако много се притесняваш, питай д-ра ви дали мисли, че трябва да му направи някакво изследване за калций. Една педиатърка (след преглед за друго) ни беше препоръчала повече вит. D за ликвидиране последиците от евентуален прекаран рахит в началните месеци. На една позната и двамата й синове изкараха първо зъбче след годинката, не знам да имат проблеми.
Извинявам се за ОFF-а. Embarassed
malina, не разбирам тънката мисъл на тази педиатърка. newsm78 Не е сигурна, че сте имали рахит, но ви е препоръчала витамин Д-то, така ли?

# 37
  • Мнения: 8 505
На 7м.А последният-малко преди 2г.Край,приключи се със зъбите (поне засега).

# 38
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На 7 м.

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На почти седем месеца!

# 40
  • София
  • Мнения: 44 122
Първия в края на 4-тия месец, втория седмица по-късно вече на 5 месеца...Wink

# 41
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На 5 беше,когато изникна първия,а 20 дни по-късно и втория.

# 42
  • Мнения: 2 171
На Алекс първите 2 зъбчета излязоха на 3 месеца, сега са на път кучешките и скоро ще имаме 16 зъбчета, но на мен нашата работа ми се струва не съвсем нормална. Иначе познавам бебчета, на които първите зъбки пробиха около годинката, така че е много индивидуално и мисля, че няма от какво да се притесняваш Grinning

# 43
  • Мнения: 5 790
На 8 месеца беше.

# 44
  • Мнения: 5 577
Мама е до 15:30 на работа, после ще я питам.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт