Отчет на набор 2003 - 3

  • 14 283
  • 330
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133

А знаете ли вие за "Би Брадър мацки" и "Бусаци" /Брусарци? Embarassed
А това предаване е забранено да се гледа вкъщи. Откъде така се е образовала Thinking

И у нас е забранено, но вчера ми обясни, че тризначките са лоши, а на Пеньо са му счупили носа. Явно гледат, но се моля да не е по цял ден.
Добре, че няма телелевизор в детската градина. И у нас подобни предавания не са на почит.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 421
 Малкият остана в къщи с баба ми да се гледат два дни(че нещо не се оправя) и сутринта се съдра от рев, че иска да ходи на детска градина и защо сме го оставяли в къщи Sad
 Докато ревеше, че не иска на детска и започна обратното.
 Днес ходих и му купих страхотен спайдърменски чорапогащник. Той въобще не се вълнува още от такива моменти, но аз си начесвам крастата.

# 62
  • Мнения: 3 506
Мами, я кажете има ли някое наборче, което все още да ходи на пръсти почти през цялото време. Учителката в ДГ ми направи забележка как може да не обърна внимание. Пък аз не че не знам за проблема, ама все го чаках да мине от само себе си, струва ми се, че е просто навик.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Днес водих Таня да и взимат кръв - много беше доволна, че има памук и отиде с него в градината да се похвали, че е юнак  Laughing
За ходенето на пръсти - Таня никога не е ходила на пръсти и незнам дали е нормално това.
Приятен ден на всички   bouquet

# 64
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте!

Гледам, че тук става сладка раздумка и реших и аз да се включа! Grinning

Деничка е родена декември месец.

Ходи на градина от един месец вече, но продължава сутрин да плаче!Защо така не знам! Преди ходеше на ясла без проблеми и ревове, сега не спира. Не, че се дере, ама като влезнем вътре и й обуя пантофите и се зпочва!  ooooh!  Като я взимам е весела, казва, че е било хубаво в градината и изглежда доволна, но сутрин пак драми! И в тяхната градина има ТВ, но досега не съм го видяла пуснат, ще я питам довечера дали го гледат.
Предлагат и народни танци, латино-танци и английски език, но аз все още на нищо не съм я записала, че тя ми казва, че  нищо не иска да прави и като си познавам детето, сигурно стои отстрани и гледа. Като посвикне ще я запиша да скача на нещо да изразходва енергия.

Maria.St не е лошо да заведеш малкия на ортопед. Може и нищо да не е, да е само навик,но все пак се консултирай. На нас миналата година лелката от яслата ни обърна внимание, че на Дени обувчиците се криват исигурно стъпва на криво. Аз предполагах, че нищо й няма, но за всеки случай я заведахме в Горна баня за наше успокоение. Оказа се, че нищо му няма на детето.

Снощи се разбра, че ще има спагети за вечеря, но моя син нали не е много по приказките и не я "може" тази дума. И аз го уча:"спа - ге - ти". А той: "ге-ти" . Аз се нервя и 1000 пъти му казвам: "спа - ге -ти" и той ме зяпа, зяпа и каза: "а така, мамо, а така...." .hahaha Joy


 Joy Похвали ло те е детето, видяло  е, че толова се стараеш да го кажеш правилно! Joy

# 65
  • софия
  • Мнения: 33

А знаете ли вие за "Би Брадър мацки" и "Бусаци" /Брусарци? Embarassed
А това предаване е забранено да се гледа вкъщи. Откъде така се е образовала Thinking

И у нас е забранено, но вчера ми обясни, че тризначките са лоши, а на Пеньо са му счупили носа. Явно гледат, но се моля да не е по цял ден.
Добре, че няма телелевизор в детската градина. И у нас подобни предавания не са на почит.
Мили мами доколкото знам ВВ3 се излъчва в 21.00часа как вашите деца го гледат в детската градина. Thinking

# 66
  • София
  • Мнения: 154

А знаете ли вие за "Би Брадър мацки" и "Бусаци" /Брусарци? Embarassed
А това предаване е забранено да се гледа вкъщи. Откъде така се е образовала Thinking

И у нас е забранено, но вчера ми обясни, че тризначките са лоши, а на Пеньо са му счупили носа. Явно гледат, но се моля да не е по цял ден.
Добре, че няма телелевизор в детската градина. И у нас подобни предавания не са на почит.
Мили мами доколкото знам ВВ3 се излъчва в 21.00часа как вашите деца го гледат в детската градина. Thinking

Уви има НОВА + 

# 67
  • софия
  • Мнения: 33
Кой им плаща кабелната,ако не са родителите няма кой?И ако на истина е така просто поговорете с учителката.

# 68
  • София
  • Мнения: 154
Кой им плаща кабелната,ако не са родителите няма кой?И ако на истина е така просто поговорете с учителката.

Не знам, пари за телевизия не са ни искали. Аз попитах учителката, но тя естествено каза, че им пускат само детски предавания и Анимал Планет понякога.  Не че съм очаквала друг отговор, но поне й казах какво мисля по въпроса.

# 69
  • софия
  • Мнения: 33
Честно казано не вярвам да гледат децата НОВА+ по скоро информацията им идва от това че се предава от дете на дете.Някои деца гледат удома слушат коментари и просто ги споделят с другите деца.

# 70
  • Мнения: 14 133
Кой им плаща кабелната,ако не са родителите няма кой?И ако на истина е така просто поговорете с учителката.

Не знам, пари за телевизия не са ни искали. Аз попитах учителката, но тя естествено каза, че им пускат само детски предавания и Анимал Планет понякога.  Не че съм очаквала друг отговор, но поне й казах какво мисля по въпроса.

Аз и на това не бих съгласна. Телевизия могат и вкъщи да си гледат.

# 71
  • Мнения: 3 506
Това с телевизорите явно е повсеместно явление вече. Днес щях да падна от изненада: забелязах, че в яслената група също си имат телевизор, при това течеше някакъв сериал по него. Не знам дали работи през деня - малката няма как да ми каже - но поне е на високо.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 109
хм, чакайте да се консултирам нещо с вас  bouquet
снощи купих на малката пантофки "ортопедични" от 345
днес й ги обувам и забелязвам , че ходи накриво! пантофите са гадни, на детето му се кривят крачетата #Cussing out
не пазя касовата бележка, разбира се Embarassed , но се чудя дали да не ида утре и да направя рекламация newsm78 мисля че това е право на клиента в повечето магазини на запад
вие как мислите? струва ли си да се пробвам?

# 73
  • Мнения: 14 133
Какво правите наборчета? Днес Сашо искаше да бягаме до градината, за да изпреварим едно друго детенце и да е пръв Laughing Помаха ми на прозорчето и се засили да играе. От два дена иска да ходи да пишка сам в тоалетната, като големите момчета  bowuu

# 74
  • Мнения: 811
От цялата градина само в нашата група няма телевизор,много съм доволна  Mr. Green

А преди няколко вечери малкия се съблича да ляга и докато е голичък аз го целувам по крачетата,коремчето,той се смее и ми казва: "А сега ме близни по колема!" Shocked  Joy
Май ще трябва скоро да се подготвя за сексуални въпроси  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт