Докога да се омазнява бебето с олио?

  • 3 181
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
мажех с бебешко олио само първия месец. После стана жега, а и ме мързеше  Blush Кожата му беше страхотна и без да я мажа, но сега ще започна пак да го мажа, с мляко обаче  Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
Изобщо  Stop

Лосион за тяло  Peace

# 17
  • Мнения: 8 242
Само първия месец с олио на Бюбхен.. След това започнах да редувам с мляко на Мустела.. А от 3ти1 месец го мажа през ден-два. Според мен няма смисъл, ако кожата си е ОК да се обременява с каквито и да е мазила..

# 18
  • Мнения: 1 448
Първо с олио, през лятото с мляко, но от както стана на 11 месеця някъде е неудържим и мазането приключи, ако зависеше от мен щях да го мажа още дълго време  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 233
По принцип я мажа всяка вечер след баня. Сега заради кжен проблем престанах, но смятам да я мажа редовно поне до годинка.

# 20
  • Мнения: 359
Зависи от бебето кожата на Цвети не е суха и от няколко дни престанах да я мажа с олио ползваме комбиниран крем-шампоан на Бюбхен, от който съм много доволна кожичката и не е мазна а просто овлажнена.

# 21
  • Мнения: 5 026
 Аз ползвам олио на Бюбхен само при смяна на памперса.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 916
До 6-7 месеца мажех с олио на Бюбхен  и Пенатен, после времето се затопли (м. май) и взех мляко на Бюбхен. Много съм доволна.
Мисля, че бебето трябва да се маже след къпане с подходящ продукт поне годинка, не само за омазняване, а и за хидратиране. Обикновено по-проблемни са крачката, коремчето под памперса, ръчичките ако е с къси ръкавечта лятото. Сега като се къпем през ден, се мажем през ден. Но не пречи и всеки ден

Общи условия

Активация на акаунт