"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 824
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 645
Чудя се дали съм за пълна или за частична промяна. Обаче понеже не съм с огромен виснал корем, без гърди, с много излишни килца, крив нос, и тонове с бръчки и какво ли още не, а и не съм на сто години не мисля че ще ме изберат. Но ако все пак стане, бих си повдигнала гърдите малко, избелване на зъби малко, и може би малко отваряне на очетата че да има повече място за грим Mr. Green

# 106
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В анкетата гласувах с ДА. Направи ми обаче впечатление че повечето са гласували с ДА а в мненията след това преобладава НЕ:)
По темата: Бих се подложила предимно на частична промяна. Малко липосукция, избелване и подравняване на моите зъби (не искам изкуствени засега), повдигане на циците (без силикон, имам си достатъчно големи цици). Ако може и малко сгъстяване на косата и опъване на бръчките. И разбира се грим, прическа и тоалет. Даже и само на това бих се съгласила. Интересува ме също да ме научат как да се поддържам след това.  Много ми е чудно какво се случва с тези хора 1-2-5 години след операцията. Тези фасети сигурно искат някаква поддръжка която струва доста пари, фигурата също иска здрава поддръжка. Защо не казват нищо за поддръжката на външния вид?

# 107
  • Мнения: 1 455
И аз си имам разни недостатъци, но не бих учавствала в предаването. Чувствам се добре в кожата си засега!

# 108
  • Мнения: 1 560
Аз бих се възползвала само от фризьорите #Silly, гримьорите  Flutter:, козметиците  4470 и треньорите. newsm39 newsm39 newsm39
Не бих дала да ме режат поне на този етап, не че съм перфектна, ама голяма касапница ми изглежда. Дори и силикон не бих си сложила, нямам нужда от корекции там. Embarassed

# 109
  • Мнения: 1 449
Бих, ако събера нужната смелост и ако не ме мъчи съмнение дали ще остана доволна от резултата...

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 614
ъхъ, ъхъ  Crazy
как се кандидатства за това?

# 111
  • Мнения: 431
Не се харесвам, но не бих участвала, промяната си зависи от мен.

Малко предавания съм гледала, в някои от тях се чудя какво толкова не си харесват хората. Един младеж се оплакваше, че е грозен и няма достатъчно приятели, а си изглеждаше съвсем нормално, беше симпатичен, а на партито му в края се бяха събрали десетки хора.  Shocked

Като гледам снимките на някои от форумките, които биха се подложили на това, също се чудя към каква пълна промяна са се запътили, след като и така си изглеждат невероятно.  bouquet

# 112
  • Мнения: 185
бих у4аствала само и единствено за малко силикон в гърдите,защото на този етап не мога да си го позволя,а след две кърмения и то доста дълги,гърдите ми са по-малки от на мъжо. Sick Joy

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 09:56 от darla

# 113
  • Мнения: 2 956
Бих,ама за малко корекции май няма да ми се отвори парашутът...малко избелване на зъбки, малко липосукциика и евентуално фризьорство...туй то...

# 114
  • Мнения: 14
Много се радвам на тази инициатива, но дали и тя няма да бъде повече за реклама на т.н. "VIP" личности в България, няма ли те да бъдат пълно променените?

# 115
  • София
  • Мнения: 2 300
не бих участвала...ей, много луд народ по тоя свят...

# 116
Бих участвала в "Пълна промяна", но уви дори не знам как да се запиша  Cry Ако някой прочете това и иска да ми помогне нека ми каже как да се запиша за участие в предаването!
Какво имам нужда променя ли:
1. Искам да си оправя зъбите, но не само избелване! Искам цялостно да ги променя, защото, когато съм била малка съм си смукала пръстите, а от там и моите проблеми със зъбите
2. Искам да си оправя зрението, защото съм с близо 6 диоптъра и на двете очи - късогледство, т.е не виждам на далеко
3. Малко липосукция на ханша, корема, и бедрата защото напълнях много рязко с 10 кг. за 4 месеца и не мога да ги смъкна  Sad

# 117
  • Мнения: 145
Искам да знам някой знае ли как се записва за участие в "Пълна промяна" ?????

Моля Ви, помогнете! Confused

# 118
# 119
  • Мнения: 491
Аз просто не се нуждая, харесвам си се засега. Ама наистина има хора, на които им връщат живота (в преносния смисъл де).

Общи условия

Активация на акаунт