искам да спра кърмата си

  • 2 111
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
.
По-горе писах, че не помня кои бяха хомеопатичните. Kaлa(Bella13) е казала "РИЦИНУС КОМУНИС СН30(хомеопатично) за спиране". Сега като го видях, да, това е едното. Но то се редуваше с още 3 по схема през ... примерно 2 часа: едното - РИЦИНУС - второто - РИЦИНУС - третото - РИЦИНУС. Нещо такова беше. Като се напъвам да се сетя, от другите едното беше нещо 

Аз схемата на приемане не знам каква е и затова по-добре да се посъветва и с хомеопат!

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ох, без да искам го пуснах посред изречението Grinning
... беше нещо "кучешко", напр. мляко... не съм сигурна. Абе, нещо си CANNINA или CANNIS. Lactis Cannina е добро предположение, но за съжаление малко импровизирам... Sad
Ако ми "светне" още нещо, ще допълня!
Lac caninum. Но подкрепям Кала, че е най-добре да се консултира човек с опитен хомеопат - хубавото на хомеопатията е именно това, че има индивидуален подход и средства към всеки в зависимост от конкретното му състояние, характер и т.н.

# 17
  • Мнения: 1 615
О, естествено, че трябва консултация! Четете по-внимателно - нали точно това препоръчах по-горе?! Даже съм написала един телефон на такъв лекар:
---
Обаче вече много лекари се занимават и с хомеопатия, така че потърси! Ето ти един възможен, само съм чувала за него, но пък съм чувала само добри неща:
д-р Кирил Стоянов - Консултациите се извършват на телефон 868 02 69, сутрин между 8 и 9 часа.
Имай предвид, че информацията ми е малко стара, но се надявам телефонът да е актуален.
---
Още повече, че дори да предположим, че успея да изчопля от паметта си имената на останалите, за концемтрацията няма как да се сетя посмъртно. А тя е също е от значение.
Впрочем, мисля, че третото лекарскво беше някаква "Хамомила"...

# 18
  • Мнения: 743
А защо спря да кърмиш? Имаше ли някакви проблеми или решението си беше твое?

Общи условия

Активация на акаунт