За кого ще гласувате?

  • 6 300
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 8 769
Волен Сидеров за мен е болен човек .
Напротив, той е много хитър и много добре информиран. Нацелил е болното място на много българи. Не случайно влезе в Парламента, дами и господа.
Не случайно е дургата тема-че ще е на балотаж с Първанов.

# 181
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Напротив, той е много хитър и много добре информиран. Нацелил е болното място на много българи. Не случайно влезе в Парламента, дами и господа.
Не случайно е дургата тема-че ще е на балотаж с Първанов.

абсолютно вярно. И много добре се справя...

# 182
  • Мнения: 9 903

А за Първанов думи нямам някой по-долу писал ,че бил скромен и честен -е това ако не е виц.
За мен той е национален предател заради това ,че даде мандат на ДПС.


ама ти за политика не си ли чувала Simple Smile помисли, ако имаш възможността да си президент, колко от нещата ще можеш да решаваш сама по твое усмотрение и колко ще се налага да решаваш по определен начин.

# 183
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Много приятно се изненадах да видя, че Волен Сидеров не е на второ място - дано така бъде и на изборите. Плаши ме идеята за балотаж между него и Първанов, да не вземе да спечели ,че тогава не знам кой път ще хващаме.

# 184
  • Sf
  • Мнения: 808
Няма да гласувам. И нямам сили да обяснявам пак защо не искам. А и сигурно сте го прочели Simple Smile

Нямам нито сили, нито нерви да направя нещо толкова безполезно, обезсмислено вече и губещо времето ми...

Не радувам за патриотизъм, че видиш ли и аз съм дала нещо в него ден. Ако имаме демокрацията на Америка, да ида с целия квартал да гласувам и да знам, че гласът ми е от значение!!! А отсега предусещам кой, къде и кога е договорил и първия тур и балотаж...

Моля, не ми трийте мнението, просто мислех и пишех логически.
Благодаря Simple Smile

# 185
  • Мнения: 377
Ако имаме демокрацията на Америка, да ида с целия квартал да гласувам и да знам, че гласът ми е от значение!!!

За демокрацията на Америка доста може да се поспори, може да си потърсиш малко повече инфо за последните президентски избори.  Outta Joint
Не ни е чак толкова черна държавата, нито политиците ни са кой знае колко различни от тези в "белите страни".  Peace

# 186
  • София
  • Мнения: 2 623
Мен друго адски ме вбесява. Гледали ли сте клипа на Първанов. Там един от слоганите е " Искам закона да важи за всички !" Е, питам аз, Първанов като е толкова време Президент, закона за всички ли важеше ? Що за наглост ?

# 187
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ако законите бяха за всички, то сегашната власт трябваше да е в затвора, а не на избори. Европейските левици да не се бъркат с родния комунист.

А Волен Сидеровата персона, мисля, че е поза - поредната ченгеджийска врътка. Ако хората, които гласуват за него, мислят, че той и Доган нямат общ интерес, жестоко се лъжат. (да видите, че не само за 11 септември има конспиративни теории).

# 188
  • София
  • Мнения: 1 067
Ако имаме демокрацията на Америка, да ида с целия квартал да гласувам и да знам, че гласът ми е от значение!!!

Те и там изборите им не са съвсем като избори, ама това е друга тема...!

# 189
  • Мнения: 2 614
Гласувах в анкетата, ще го направя и в неделя! Peace

# 190
  • Мнения: 6 618

А за Първанов думи нямам някой по-долу писал ,че бил скромен и честен -е това ако не е виц.
За мен той е национален предател заради това ,че даде мандат на ДПС.


ама ти за политика не си ли чувала Simple Smile помисли, ако имаш възможността да си президент, колко от нещата ще можеш да решаваш сама по твое усмотрение и колко ще се налага да решаваш по определен начин.

Е, и все пак честен и скромен е всичко друго ,но не и описание на Първанов.
Освен ,че съм чувала за политика съм член на партияи  председател на младежката структура в общината .Участвала съм в доста предизборни кампании/не като кандидат/ така ,че съм наясно как се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт