Кой какво сервира снощи....кой какво ще готви днес

  • 24 297
  • 562
  •   1
Отговори
# 540
Мили момичета защо имам чувството че вие седите почти по цял ден в кухните си newsm78 то са едни безкрайни вкуснотии  но все пак помислете и за себе си
ето аз например снощи приготвих мусака вечеряхме тримата  днес ще обядваме със синът ми и дори ще остане малко и за вечеря като направия една салатка и малкото останала мусака сиренце това онова и готово ще готвя чак утре не твърдя че съм голяма работо де newsm78
смилете се над себе си ние не се готвачки все пак а сме и жени
а как се справяте и с килиграмите при тези вкусни неща които приготвяте аз много трудно бих устояла
все пак да седнем и пред огледалото малко нали   
с най-добри пожелания

 

# 541
  • Мнения: 1 953
lilianeva , ако имаш желание време се намира за всичко - и за огледалото, и за фитнеса, и за вкусна трапеза Peace
Тази вечер ще направя златните картофки на Лео, зелена салата и течен шоколад (запалихте ме с една тема тези дни  Mr. Green)

# 542
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Снощи картофена салата с домашна майонеза и пушена риба, днес пилешка супа.

# 543
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Снощи - шопска салатка със задушени зеле и ориз.
Тази вечер - таратор с леща.
Относно готвенето - ами гледам да е вкусно, полезно, разнообразно, но и бързо ако може...  Laughing

# 544
  • Мнения: 11 747
В момента готвя турска мусака,но малко по-различна от рецептата във форума.Няма да слагам морков и кис.краставица,че не ги обичаме,а ще сложа малко праз като запържвам каймата!Да видим какво ще стане! Party

# 545
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Пълнени чушки с кайма и ориз и праз лук с яйца. Таратор.
За утре съм решила да направя постно зеле...

# 546
  • Мнения: 11 017
Мисля да пробвам печените картофи с гъбена супа Simple Smile
От тях вчера се вдъхнових за броколи, заляти със зеленчукова крем-супа   chef

# 547
  • Мнения: 14 499
Мили момичета защо имам чувството че вие седите почти по цял ден в кухните си newsm78 то са едни безкрайни вкуснотии  но все пак помислете и за себе си
ето аз например снощи приготвих мусака вечеряхме тримата  днес ще обядваме със синът ми и дори ще остане малко и за вечеря като направия една салатка и малкото останала мусака сиренце това онова и готово ще готвя чак утре не твърдя че съм голяма работо де newsm78
смилете се над себе си ние не се готвачки все пак а сме и жени
а как се справяте и с килиграмите при тези вкусни неща които приготвяте аз много трудно бих устояла
все пак да седнем и пред огледалото малко нали   
с най-добри пожелания

 


ами според мен е хубаво да се готви всеки ден за да се яде прясна храна, това да готвиш за 3-4 дни занапред не ми се струва удачно. ама всеки както е свикнал, е вярно, че като направя една тава мусака може да се яде и три вечери подред
колкото до килограмите верно е че качвам, щото откак влизам тук всички все готвят разни десерти, всеки ден и като почнах и аз, то не бяха торти с мюсли и кво ли не newsm78 и...бая бах понапълняла, та викам спирам се Stop
иначе все пак по темата
снощи ядохме навън
днес
пържолки, задушено броколи и салата от китайско зеле

# 548
  • София
  • Мнения: 4 578
Вчера дояждахме ребра на фурна с картофи. И правих кейк Блага/от форума/.
Днес ще правя пица, направих баница и ми е готова царската туршия Mr. Green.

# 549
  • София
  • Мнения: 1 951
За тази вечер боб в гърне,жито .

# 550
  • София
  • Мнения: 3 271
                                               
НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 17:57 от Jujka

# 551
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Снощи - задушени зеленчуци, тази вечер - пиле с картофи на фурна и пандишпанено руло

# 552
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Онзи ден вечерта гречнавая каша, вчера леща, снощи шопска салата и пушено пуешко филе, днес лучена супа със сирене и кротончета (аз им казвам кретенчета).

# 553
  • Мнения: 4 406
днес ще готвя пилешки бутчета на фурна с картофи, още се лутам каква постна супа...

# 554
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
                                               
НОВА ТЕМА

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт