Карта Visa

  • 7 998
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 275
Някой знае ли колко е годишната такса на ПИБ за кредитна карта Виза?
След няколко дни ще ми е готова, но пропуснах да ги питам за таксата  Rolling Eyes
Първата година си без такса, чак от втората годишната таксата за обслужване ти е 39 лв. Плащане в търговски обекти, резервации и пазаруване он-лайн и т.н.-безплатно, теглене кеш от АТМ 1лв+1% от сумата, на POS в банка същото.

# 46
  • Мнения: 1 937
Бухтичка, може би това ще ти отговори на въпросите:

"Visa Electron е електронен картов продукт за извършване на платежни операции от ПОС терминали, които се авторизират изцяло по електронен път от издателя или картов процесор от името на издателя. Транзакциите с Visa Electron на ПОС терминали могат да бъдат базирани на подпис или да изискват въвеждане на ПИН код, което от своя страна позволява достъп с тези карти и до глобалната мрежа от банкомати на Visa.
Картите Visa Electron могат да са свързани или с разплащателни сметки и да се използват като дебитни карти, или с кредитни лимити и да се използват като кредитни карти с натрупано-отложено плащане (charge cards). 
Картовите продукти Visa Electron и Visa се издават от банките, членове на Visa International."

Информация за условия на издаване, такси и пр., може да прочете тук:

Сравнение на картите Visa Electron от български банки

# 47
  • Мнения: 236
До края на месеца (март) има промоция само за жени (било по случай 8-ми март) в ТБ Алианц България: безплатно издаване на Виза или Мастъркард и без такса обслужване за 2 години.  Peace
тези Мастъркард добри ли са за чужбина?те са дебитни нали?

# 48
  • Мнения: 6 902
До края на месеца (март) има промоция само за жени (било по случай 8-ми март) в ТБ Алианц България: безплатно издаване на Виза или Мастъркард и без такса обслужване за 2 години.  Peace
тези Мастъркард добри ли са за чужбина?те са дебитни нали?
За чужбина са да, но могат и тук да се ползват. Кредитни са.

Verdad, благодаря ти, но все пак темата е стара.

# 49
  • Мнения: 3 211
при повечето кредитни карти, такса почва да се начислява след първата покупка или теглене. така, че на тези, които са им издали без да ги питат, сигурно нямата такса.
аз чакам кредитна карта Мастър кард към ДСК, изработката е до 10 работни дни след одобряването.

# 50
  • София
  • Мнения: 275
при повечето кредитни карти, такса почва да се начислява след първата покупка или теглене. така, че на тези, които са им издали без да ги питат, сигурно нямата такса.
аз чакам кредитна карта Мастър кард към ДСК, изработката е до 10 работни дни след одобряването.
Нищо подобно. Няма значение дали я ползваш или не, дължиш си годишната такса и това е. #2gunfire

# 51
  • Мнения: 3 211
при повечето кредитни карти, такса почва да се начислява след първата покупка или теглене. така, че на тези, които са им издали без да ги питат, сигурно нямата такса.
аз чакам кредитна карта Мастър кард към ДСК, изработката е до 10 работни дни след одобряването.
Нищо подобно. Няма значение дали я ползваш или не, дължиш си годишната такса и това е. #2gunfire
в Райфайзен така ми казаха, но може да не е валидно за всички банки Peace, ако обичаш не ме застрелвай

# 52
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз миналата седмица си извадих Виза Електрон в Първа инвестиционна. Още не съм отишла да си я взема, но ще е тези дни дигурно.
А за реда-отиваш в банката,даваш лична карта, попълваш някакви документи и ти казват след три работни дни да отидеш на касата с лична карта, за да си я получиш. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 520
Сестра ми си направи в Първа Инвестиционна Банка - няма значение коя е банката - отиваш и си я поръчваш.

Аз в Първа инвестиционна я поръчах. Направих си там разплащателна за болничните и те ми предложиха Маестро или Виза.

Значи банката няма значение. Отиваш и казваш, че искаш да си изкараш Виза. Попълва се една бланка, като флаер малка и това е. За седмица е готова.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Картата маестро е дебитна ,а   щом е за болничните значи и Виза е дебитна а не кредитна.

# 55
  • Мнения: 3 504
А какво ще кажете за  кредитната First Lady на ПИБ???  Wink

Общи условия

Активация на акаунт