На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 465
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 629
И за други места разбрахме, че е супер скъпо за съжаление.

# 136
  • Мнения: 1 732
Как са цените в Старата къща тази година? Питам и за хотела и за ресторанта.

# 137
  • Мнения: 491
Още не съм посетила Старата къща. Началото на август се връщам на Лозенец, но сега юли като бях и с доста персонал по ресторантите си полафих и всички се оплакваха, че тази година бил много слаб сезона и не оставяли хората никакви бакшиши.
А някой да е посещавал Хасиенда?

# 138
  • Мнения: 70
Здравейте! Не намерих прясна тема от 2022г. И за това пиша тук.
Предстои ни почивка и сме се ориентирали за Лозенец (не сме ходили досега там). Как е в момента морето, с червен флаг ли е последните дни? Какви са цените за шезлонг и чадър?
Пренаселено ли е?
Благодаря!

# 139
  • София
  • Мнения: 339
цена на шезлонг и чадър - по 10 лева всеки - комплект 2 шезлонга + 1 чадър = 30 лева

# 140
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Още не съм посетила Старата къща. Началото на август се връщам на Лозенец, но сега юли като бях и с доста персонал по ресторантите си полафих и всички се оплакваха, че тази година бил много слаб сезона и не оставяли хората никакви бакшиши.
А някой да е посещавал Хасиенда?

Слаб сезон, а заведенията са пълни и се прави резервация са следващ ден! А цените са УАУ, все едно си на брега на морето.
Ние за 5 та година вече 2 пъти бяхме в Оазис Бийч. Морето почти през цялото време беше бурно. Шезлонг и 2 чадъра 30 лв.

# 141
  • Мнения: 8 926
А какво атракции предлага градчето вечер в летния сезон?

# 142
  • Мнения: 1 938
Здравейте, може ли някой да се включи с пресни впечатления за хотел Сънрайс Лозенец?

# 143
  • Мнения: 491
А какво атракции предлага градчето вечер в летния сезон?
Има като всяка година същите атракции  - джаги, стрелбище, батути, патета, въртележки. Сега има до Лунапарка някакъв друг Лунапарк пловдивски.

# 144
  • Мнения: 8 926
Приказките за негодната за пиене вода в Лозенец още ли са в сила?

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 464
Здравейте, обмисляме късно море от 11.09 за седмица и сме се насочили към Лозенец. До сега не сме почивали там. Дали може да ми препоръчате хотел, който по това време да работи и да предлага поне закуска и вечеря на поносими цени? Ако е близо и до плажа, още по-добре, че сме с дете на 5 г. И един малко тъп въпрос - не съм почивала отдавна през септември, а след 10ти пък въобще. Знам, че е до късмет, но дали водата по това време все още става за къпане?

# 146
  • Мнения: 2 015
Сладурка,
Били сме по това време и си изкарахме невероятно. Беше слънчево и приятно, водата за мен беше ок като топлина, но имаше доста вълни някои от дните, даже и сърфисти имаше. Това не ми пречеше и аз да влизам в морето, но за деца с пояси и т.н. не ставаше. Един от дните ходихме на южния плаж в Приморско за да избегнем вълните.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 464
Благодаря за инфото, Стеличка. Чудесна новина 🙂

# 148
  • Мнения: 1 150
Здравейте, искам да попитам има ли много хора в момента в Лозенец и дали бистрото Баба Яга работи.

# 149
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287
Доста хора има, баба яга работи на пълни обороти, както и всички останали заведения. Ако нямате резервация за вечерта със сигурност няма свободни места почти никъде. За обяд на баба яга може да се намерят места без предварително обаждане.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт