На море в Лозенец - 2021 г.

  • 17 266
  • 152
  •   1
Отговори
# 135
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 613
И за други места разбрахме, че е супер скъпо за съжаление.

# 136
  • Мнения: 1 732
Как са цените в Старата къща тази година? Питам и за хотела и за ресторанта.

# 137
  • Мнения: 491
Още не съм посетила Старата къща. Началото на август се връщам на Лозенец, но сега юли като бях и с доста персонал по ресторантите си полафих и всички се оплакваха, че тази година бил много слаб сезона и не оставяли хората никакви бакшиши.
А някой да е посещавал Хасиенда?

# 138
  • Мнения: 69
Здравейте! Не намерих прясна тема от 2022г. И за това пиша тук.
Предстои ни почивка и сме се ориентирали за Лозенец (не сме ходили досега там). Как е в момента морето, с червен флаг ли е последните дни? Какви са цените за шезлонг и чадър?
Пренаселено ли е?
Благодаря!

# 139
  • София
  • Мнения: 339
цена на шезлонг и чадър - по 10 лева всеки - комплект 2 шезлонга + 1 чадър = 30 лева

# 140
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Още не съм посетила Старата къща. Началото на август се връщам на Лозенец, но сега юли като бях и с доста персонал по ресторантите си полафих и всички се оплакваха, че тази година бил много слаб сезона и не оставяли хората никакви бакшиши.
А някой да е посещавал Хасиенда?

Слаб сезон, а заведенията са пълни и се прави резервация са следващ ден! А цените са УАУ, все едно си на брега на морето.
Ние за 5 та година вече 2 пъти бяхме в Оазис Бийч. Морето почти през цялото време беше бурно. Шезлонг и 2 чадъра 30 лв.

# 141
  • Мнения: 8 921
А какво атракции предлага градчето вечер в летния сезон?

# 142
  • Мнения: 1 923
Здравейте, може ли някой да се включи с пресни впечатления за хотел Сънрайс Лозенец?

# 143
  • Мнения: 491
А какво атракции предлага градчето вечер в летния сезон?
Има като всяка година същите атракции  - джаги, стрелбище, батути, патета, въртележки. Сега има до Лунапарка някакъв друг Лунапарк пловдивски.

# 144
  • Мнения: 8 921
Приказките за негодната за пиене вода в Лозенец още ли са в сила?

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Здравейте, обмисляме късно море от 11.09 за седмица и сме се насочили към Лозенец. До сега не сме почивали там. Дали може да ми препоръчате хотел, който по това време да работи и да предлага поне закуска и вечеря на поносими цени? Ако е близо и до плажа, още по-добре, че сме с дете на 5 г. И един малко тъп въпрос - не съм почивала отдавна през септември, а след 10ти пък въобще. Знам, че е до късмет, но дали водата по това време все още става за къпане?

# 146
  • Мнения: 2 000
Сладурка,
Били сме по това време и си изкарахме невероятно. Беше слънчево и приятно, водата за мен беше ок като топлина, но имаше доста вълни някои от дните, даже и сърфисти имаше. Това не ми пречеше и аз да влизам в морето, но за деца с пояси и т.н. не ставаше. Един от дните ходихме на южния плаж в Приморско за да избегнем вълните.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Благодаря за инфото, Стеличка. Чудесна новина 🙂

# 148
  • Мнения: 1 145
Здравейте, искам да попитам има ли много хора в момента в Лозенец и дали бистрото Баба Яга работи.

# 149
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Доста хора има, баба яга работи на пълни обороти, както и всички останали заведения. Ако нямате резервация за вечерта със сигурност няма свободни места почти никъде. За обяд на баба яга може да се намерят места без предварително обаждане.

Общи условия

Активация на акаунт