Дюни Роял Ризорт 2021 г.

  • 51 031
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 3 843
И още един въпрос- 😃 колко горе-долу се върви от Марина Бийч до аквапарка. Много ли е далеч, че по картата не мога да придобия представа..
Не, около 5 мах 7 минути.

# 706
  • Мнения: 807
Да, 5 минути е за възрастен. Ние бяхме с 2г дете, около 15 минути вървяхме.

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 3 843
Все пак това е почивка, никой заникъде не бърза. А и аква паркът е в средата на комплекса, и е леснодостъпен отвсякъде.

# 708
  • Мнения: 321
То това колко е далече е относително. Ние ходим изцяло почти само пеш в ежедневието и не ни прави впечатление че ще повървим 10 минути. Но за друг са много.

# 709
  • Мнения: 44
Темата нещо замря.
Аз запазих за Хотел Пеликан в начлото на юли. Мислех за Белвил или ХВ, но нямше места. Дано всичко е наред.

# 710
  • Мнения: 851
Бяхме в Дюни две поредни години, избираме вилите. Почти всичко ми харесва - ресторантите, аквапарка, плажа, развлеченията, но това което ме отказа, е че миналата година леглото ни беше толкова твърдо...като дъска. Изтръпваха ни ръцете, не можехме да се наспим. Вечер е горещо, но тъй като сме с две деца, които спят в едното помещение, а ние в другото, ако пуснем климатика въздушната струя бие в децата и ще ги разболее. За толкова пари, да не можем да спим и да си доспиваме на плажа не ми се иска. Според мен за тези пари, е крайно наложително да си оправят базата и обзавеждането!

# 711
  • София
  • Мнения: 196
Здравейте,
Получих добра оферта от Холидей Планет за Дюни, но  изискват след аванса 20%, платен сега, пълно плащане на сумата до 10.04. Ще почиваме края на август. Така ли е и при вас, които резервирахте с Холидей Планет?

# 712
  • Мнения: 99
Здравейте,
Получих добра оферта от Холидей Планет за Дюни, но  изискват след аванса 20%, платен сега, пълно плащане на сумата до 10.04. Ще почиваме края на август. Така ли е и при вас, които резервирахте с Холидей Планет?


На мен ми поискаха 30%сега,и останалата сума-7дни преди настаняване.Резервирах в края на февруари,по ранни записвания за МРП.

# 713
  • Мнения: 371
Сега погледнах нашата резервация с Холидей планет. 30% аванс и остатъка 11 дни преди настаняване. Ранни записвания сме.

# 714
  • София
  • Мнения: 196
И ние сме на ранни резервации. Но явно има промяна на условията за плащане. Като компенсация на 100% плащане до 10.04. ни предлагат безплатна застраховка „Отмяна на пътуване“.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Това е изискване от хотела.Първата ми почивка на Дюни беше в края на април и тогава ми поискаха 100% плащане.Но аз имах ваучер за една почивка в Турция и бях готова на всичко за да не ми изгорят парите.А на следващата година направих на ранни януари и си беше на30% и доплащане когато дойде времето за почивка Та явно това е само за ранни резервации.

# 716
  • София
  • Мнения: 196
Едва ли е изискване на хотела. За същия период от Съни турс ми искат 30% авансово плащане и пълно плащане до 21 дни преди пътуване. Но и цената е по-висока през тях.

# 717
  • Мнения: 1 398
Здравейте! Моята резервация също е през Холидей Планет. Поискаха ми 20% при резервация и останалите седмица преди настаняването.

# 718
  • Германия
  • Мнения: 513
Здравейте, според вас цена 2700 лв за периода около 25.07( 1 сенмица)  в х-л Пеликан за семейство с 3 деца как е?

# 719
  • Мнения: 1 382
За 2-ма възрастни, 3 деца и 7 нощувки е екстра оферта!

Общи условия

Активация на акаунт