AVON - XII

  • 14 109
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 661
violetov charomat, утре ще си взема поръчката и ще ти кажа /аз пък не можах да поръчам втора заради недостиг на два продукта Close, много ме е яд. Честно казано много повече ми харесва чантичката на "арабски блясък", както и старата от нетна брошура за к 12.
Абе я някой да ми каже как горе долу мирише Rare gold, поръчах си го на сляпо от Специалните предложения и сега се чудя колко ли неприятно мога да бъда изненадана. Спомням си, че Pearl gold ми беше отровно тежък  newsm78
Благодаря ти за отговора. Чантичката на "арабски блясък" я видях на живо. Не е лоша, но е прекалено голяма за моите нужди, а и е някакси твърда. Материала, от който е избаботена не ми харесва особено. На мен ми трябва по- малка за дамската чанта, в която да мога да побера необходимите ми неща за през деня. Чантичката от арабския блясък миналата година ми харесва повече (тя всъщност е като тази сребристата, но е в кафяво)

# 301
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022


Rare gold на мен ми беше тежък и силен парфюм, от типа на Far Away  Thinking
ooooh!
нищо поне знам вече на кой ще му пасне идеално за подарък

Това много ми хареса като отговор и като решение на проблема   Joy Joy Joy

# 302
  • София
  • Мнения: 5 828



Rare gold на мен ми беше тежък и силен парфюм, от типа на Far Away  Thinking
ooooh!
нищо поне знам вече на кой ще му пасне идеално за подарък

Може пък да ти хареса  Grinning

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
ами то знае ли човек, аз уж не обичам тежки миризми пък днес си взех Weekend на Burberry, какво ми стана  Whistling

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
абе я марш в новата тема, тая `що не са я заключили още

# 305
# 306
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
еееееееееее
ама дайте линк за новата тема де.. моля ви!! мързунти ме да се ровичкам... Embarassed

# 307
# 308

Общи условия

Активация на акаунт