месните пюрета

  • 1 236
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Месно пюре от навършени 8 месеца  Peace

Да бЪде пуйка или пиле като за начало  Peace
Може и заешко, другите са по-трудно смилаеми и се дават след 10-тия месец!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
..... Да бЪде пуйка или пиле като за начало  Peace
Аз съм за пуешко или заешко.
Месно пюре дадох от седмия месец.
И аз така  Peace А след пуешко и заешко - пиле.
За кухнята по-добре след годинката  Peace

# 17
  • Мнения: 4 428
Аз започнах с месо след 6м. Започнах с пуйка, после пиле и заек. Заека е по-мазен от птиците, затова го оставих за най-накрая. Телешко мисля да дам към 7.5-8м. Чудя се за свинското Rolling Eyes От 9м ще я записвам на кухня, а там дават всичко. Но може да изчакам максимално и да видя кога в менюто ще се падне нещо със свинско и тогава да дам.

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 18:24 от veselina_s_p

# 18
  • Мнения: 27 524
И аз знам, че се вкарват първо пернатите, после заек, агнешко и теле. Свинското последно, даже може и без него. В Белгия не продават заешки пюрета  Sad

# 19
  • Мнения: 4 358
За мястото на пилето в реда на захранване има значение дали се готви вкъщи или се дава бурканче. Бройлерите, които се предлагат на нашия пазар са тъпкани с какви ли не веселби и светят на тъмно.

# 20
  • Мнения: 27 524
Бройлерите, които се предлагат на нашия пазар са тъпкани с какви ли не веселби и светят на тъмно.

А, да, така е  Peace Аз понеже само купувам и... Попиля ме от смях с тези твои бройлери  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, това за бройлерите е вярно, затова аз пилешкото го давам от купени пюрета, а заешкото го правя аз, защото е домашно  Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 15 232
За мястото на пилето в реда на захранване има значение дали се готви вкъщи или се дава бурканче. Бройлерите, които се предлагат на нашия пазар са тъпкани с какви ли не веселби и светят на тъмно.

Мдаааа..... Преди време по повод на купеното пилешко месо тук писа една майка, която живее в Израел. Тамошните педиатри препоръчвали първата вода, в която се вари пилето, да се изхвърля. Не че част от боклуците не остават в месото, но все пак, нещо се отделя и в бульона. Аз така правя откакто прочетох този съвет.

Общи условия

Активация на акаунт