Помоооощ! Хлебарки!!!

  • 3 376
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 563
С двете ръце съм "за". Купувала съм и Райд във Всичките му разновидности накуп-ефект Нулев! Опитай и няма да съжаляваш!  Peace

# 16
  • Мнения: 4 447
Аз засега съм решавала проблема с "Халекс". Купувам го от аптеката, струва около 1 лев,жълто шише, действа и срещи мравки. Прилича на брашно. Поръсвам всички пътища, които смятам че ползват и те яко се натръшкват - на другия ден ги събираш с метлата и лопатата (учудващо е какъв купон си организират в малките часове). Неудобството е, че е бяло и седи като прах, но си струва.

# 17
  • Мнения: 5
Преди година живеех в общежитие и там беше пълно (ама наистина пълно) с хлебарки. Справихме се с тях обаче с препарата Регент на BASF , който по принцип е за колорадски бръмбари. Продава се в селскостопанските аптеки. Аз лично съм го взимала от тази дето е срещу хотела на ЦСКА на 4-ти км. Едно пакетче струва 1лв-1.50 и се разрежда в 2л. За един апартамент мисля,че две пакетчета ще стигнат. В тази аптека, от която аз го взех, питайте продавача и той ще ви обясни по-подробно. Така,че ако искате да се спасите от тази напаст - само Регент       newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 наистина работи. Ето какво намерих още за него:  http://forum.abv.bg/lofiversion/index.php/t10927.html

# 18
  • София
  • Мнения: 2 105
Благодаря на всички за отговорите, виждам, че проблемът е навсякъде Cry Мисля да пробвам на първо време с GLOBOL, в събота съм в Метро да си го купя Peace Ще пиша кво е станало. Ние имам от всички видове както от кафявите, така и от черните, има някои толкова големи, че като пълзят по стената, могат да загасят лампата Mr. Green

Мразя гиии  #Cussing out

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Сигурна съм, че ще ги пребориш!
Сега ще ти разкажа един виц за хлебарките, да те развеселя:
В един апартамент живеел сам мъж, апартамента бил пълен с хлебарки, той купувал препарати, пръскал, викал да дезинфекцират - ефект нулев!
Оплакал се той на свой съсед:
- Съседе, една мадама не мога да си заведа на гости от тези гадини, какво ли ще си помисли за мен? Как да ги махна от апартамента си? ??
Помислил съседа и казал:
- Замини някъде за 2 седмици, след като се прибереш отвори хладилника и се развикай "Тук няма нищо за ядене!", после отвори всички шкафове и повтори пак: "Тук няма нищо за ядене!", отиди в ресторант и се нахрани! Като повториш това няколко вечери и гадините сами ще избягат!  Mr. Green
Направил така човека, една, две, три вечери.
Хлебарките взели да намаляват значително  Flutter
На четвъртата вечер, връщайки се от ресторанта, човекът взел душ и си легнал!
По едно време през нощта някой го дръпнал за ръкава на пижамата ...
Събудил се той и какво да види - две много големи хлебарки го дърпали:
- Хазяин, ставай, донесли сме ти храна от съседа, ще умреш от глад, после нас кой ще ни гледа???  Sick

Хей, надявам се разбираш от майтап, знам, че ще избиеш гадинките!  Hug

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние пробвахме с почти всичко,за което сте писали по-горе, но с променлив ефект Laughing
 Единственото спасение беше фирма, която дойде у нас и напръска...Телефонът го взех от предна тема за хлебарките от форума.
 От 3-4 месеца хлебарка не съм виждала. А проблемът е, че под нас има заведение. Мислех, че само временно ще помогне, но засега има траен ефект. Един колега обаче се оплака, че въпреки, че е идвала фирма у тях нищо не се е променило. Значи зависи много и от фирмата. В нас напръскаха фирма "Рис" тел. 720587 и 8703468  моб.0888318984.
 Успех с премахването, защото знам какво е.... Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
фирма "Рис" тел. 720587 и 8703468  моб.0888318984.
Жана, какви са им тарифите?  Praynig

# 22
  • София
  • Мнения: 2 105
Сигурна съм, че ще ги пребориш!
Сега ще ти разкажа един виц за хлебарките, да те развеселя:
В един апартамент живеел сам мъж, апартамента бил пълен с хлебарки, той купувал препарати, пръскал, викал да дезинфекцират - ефект нулев!
Оплакал се той на свой съсед:
- Съседе, една мадама не мога да си заведа на гости от тези гадини, какво ли ще си помисли за мен? Как да ги махна от апартамента си? ??
Помислил съседа и казал:
- Замини някъде за 2 седмици, след като се прибереш отвори хладилника и се развикай "Тук няма нищо за ядене!", после отвори всички шкафове и повтори пак: "Тук няма нищо за ядене!", отиди в ресторант и се нахрани! Като повториш това няколко вечери и гадините сами ще избягат!  Mr. Green
Направил така човека, една, две, три вечери.
Хлебарките взели да намаляват значително  Flutter
На четвъртата вечер, връщайки се от ресторанта, човекът взел душ и си легнал!
По едно време през нощта някой го дръпнал за ръкава на пижамата ...
Събудил се той и какво да види - две много големи хлебарки го дърпали:
- Хазяин, ставай, донесли сме ти храна от съседа, ще умреш от глад, после нас кой ще ни гледа???  Sick

Хей, надявам се разбираш от майтап, знам, че ще избиеш гадинките!  Hug

 Joy Joy Joy

мерси  bouquet

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 19:56 от Desconocida

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
фирма "Рис" тел. 720587 и 8703468  моб.0888318984.
Жана, какви са им тарифите?  Praynig
Оле, честно не мога да си спомня...Напръскаха кухнята, едната стая, банята и намазаха с паста местата, където бяхме забелязали, че се навъртат и ъглите. Мисля, че около 20 и няколко лева ни взеха...
 Ама като си помисля преди това колко пари дадохме за всякакви други препарати ooooh!
 Ако видя пак хлебарки мисля, че по си струва направо да се викат Laughing
 Те казаха, че гарантират половин година, затова било добре след половин година пак да напръскат.

# 24
  • Мнения: 386
имах много хлебарки. първите ги изчистих, като викнах случайна фирма. след 2-3 месеца пак ни напъплиха(лятото се въдят много гадините). понеже не мога да си убедя съседите дори да затварят входната врата викнах друга фирма, която ми я препоръча колежка, която живее в студентски град. казах на съседите, че ако някой иска, може да се включи (бях първата, която на висок глас каза, че има хлебарки) и едни от тях се отзоваха. фирмата идва два пъти-първият път пръска, след това идват повторно след 2 седмици. в двете седмици се появиха гадинки, но измряха. пръскат навсякъде и няма проблем за деца и домашни животинки. струваше 20 или 30 лв (разликата не е малка, но наистина не си спомням, а и си струваше). телефонът им е 958 24 60. след това се оказа, че съседите страдат не по-малко от мен, но пустата им гордост! дори се разбра, че съседът, който се включи с мен изумил пръскача, защото като отваряли шкафовете в кухнята хлебарките падали на купчини (имат 2 малки деца!!!).

# 25
  • София
  • Мнения: 2 105
според мен не е срамно да имаш хлебарки, мен поне не ме е срам, а ми  е гадно Sick

# 26
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз имам същият проблем.Дали в аптека могат да ми доставят препарата Globol?

# 27
  • Мнения: 1 403
И в нас плъзнаха от месец. Навсякъде виждах  doh И събрахме по 3.5олв целия вход и поръ4ахме някаква си каша от някаква си фирма  Peace Правиш колкото грахово зърно и слагаш на скришни места. Не мирише, превли4а хлебарките, хапват и след 2 дни опъват петалите. От фирмата давали гаранция, 4е 1 година няма да имаме хлебарки. Ако искаш мога да разпитам за тел. на фирмата

# 28
  • Мнения: 705
Честито, ние бяхме Praynig  с дървеници.

Само за сведение. Пръскачка+отрова струва колкото едно посещение на фирма. Купихме си пръскачка за 30 лева и отрови за няколко (2-5) лева. Вместо да викаш фирма 100 пъти по-добре си купи оборудване. Ако те интересуват подробности, ще питам майка ми - тя се пребори  Praynig  с гадините.

И упоритата  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 211
Аз имах същия проблем и една приятелка ме посъветва да си купя един препарат КЛИНЕС червена кутия и вътре има малки кутийки пълни с някакъв препарат.Поставят се из цялата къща и постепенно хлебарките изчезват. Аз съм доволна , защото след първата седмица изчезнаха и повече не съм виждала тези гадини.
Успех в борбата с тях!   
И аз съм много доволна от Клинес, след една седмица почваш да намираш мъртви хлебарки. И най-важното, че кутийкие съдържат вид картофено пюре и са безвредни за хора.

Общи условия

Активация на акаунт