Да се похваля и аз..

  • 2 052
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 629
Браво на вашето семейство   bouquet

# 46
Християнската вяра, проникната от любов, привежда към равенство и единство.Не чрез измерване на постигнатото в земния ни път.

# 47
Истинската любов се придружава с добри дила, или обратното, добрити дела са свидетелство за истинска любов.Любов, която не се придружава с добри дела , не може да бъде призната за истинска:тя е неискрена, лицемерна любовили , по-точно казано , тя не е любов.Нашата любов към Бога трябва да се изразява в изпълнение на запоиведите Му

# 48
  • Мнения: 1 120
Поздравления, браво на вас  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 191
Невероятно...
Прекланям се пред вас и вашето благородно дело! Душата ми се изпълни с възхищение!
На цялото семейство: Бъде благословени!!!
 smile3501  bouquet

# 50
  • Мнения: 941
Благодаря на всички Ви за думите.. Heart Eyes 
Благодаря Ви мили мами че споделяте радостта ми   bouquet
Радвам се че в по-голямата част съм разбрана правилно.   bouquet

Подразних се от тона на това писмо!
Защо  сама се хвалите?Като сте направили нещо толкова голямо нека другите го оценят!И параклисите не са места,на които се празнува,а места за уединение,размисъл и общуване с Бога.Не за  чевермета и курбани!
Освен всичко си мисля че Светците не се празнуват ,а се почитат!

koko_popo
Явно не си разтълкувала думите ми правилно. Не се хваля - вижте ме имаме си Параклис, хвалбата ми се изразява в това, че - Да, имахме идеята, започнахме го и го довършихме, и се хваля, че имахме подкрепата на всички от семейството ни ,на приятели...Хваля се с мъжа си, който се зае присърце с идеята и я подкрепяше и бяхме единодушни за тази идея, която осъществихме.
 Параклиса за който говоря е на частна земя! Ако аз не спомена за него, няма как да разберат съгражданките ми. Вратите му са отворени за всички които желаят да го посетят ( и това не е хвалба).
Намира се при новия мост в гр.Пазарджик - мост Атлантик, с/у Полски Боровец...по един черен път на около 200метра от главния.

Знам едни думи от една баба на мъжа ми: ако през целия си живот, не посадиш поне едно дърво, не отгледаш поне едно дете и не създадеш поне един дом...то живота ти е бил празен!
Да ви кажа ли каква беше радостта и че имено на земите на мъжа и ....  внуците и построиха Параклис и го нарекоха на негово име. А е останала вдовица на 27 години с 3 деца.
Та за това се хваля - за радостта която донесе съзиданото от нас  -мило и  драго е да видиш 4 поколения заедно създават нещо, което не е с комерсиална цел...Да видиш сълзи както в очите на 87 годишна баба, така и на 9 годишната ми дъщеря...когато запалиха първата си свещичка в Параклиса...

# 51
  • Мнения: 208
mother-of-pearl ,
първият ти постинг не успя да ме просълзи, но втория - да. Разбирам напълно радостта и вълнението, които изпитваш и то заслужено.
Поздравявам теб и всички, които са се захванали и осъществили тази идея. Дано повече такива събития да се случват в родината ни!
Какво друго да ти кажа, освен, че трябва да бъдеш горда със стореното и да пожелая на теб и твоя род дълги години благоденствие!

# 52
  • Мнения: 1 526
Поздравления!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 105
  bouquet Браво!!! Това, което сте направили е много хубаво Hug

Общи условия

Активация на акаунт