Кой се грижи за тоалетната хартия?

  • 4 341
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 164
Той Mr. Green - много си уважава сутрешното кибичене по 20 минути на тоалетната чиния и се грижи да не го смущават липси. Laughing

# 91
Горе-долу същото. Просто започнах да го държа в тоалетната на една допълинтелна етажерка Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 2 724
Аз, аз, и само аз !  Twisted Evil

# 93
# 94
  • Мнения: 2 180
Основно той. Просто при него свършва. После що му викам дрисльо.  hahaha

# 95
  • Мнения: 2 386
и двамата,разбира се....човещинка си е-на който се падне...

# 96
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И двамата. Grinning

# 97
  • Мнения: 2 631
ползваме повече вода исапун, а не ТХ Peace

# 98
  • Мнения: 4 406
ползваме повече вода исапун, а не ТХ Peace
Laughing и това е решение, а нали и сапуът някога свършва?

# 99
  • Мнения: 335
Аз я купувм,аз я сменям и май най-много аз си я ползвам  Embarassed

# 100
  • Мнения: 1 006
След като пуснах темата, изчаках да се насъберат повече мнения и споделих с мъжа си. Той се усмихна, зачете се във вестника си и  хич и на ум на му дойде защо аджеба жена му пуска такива теми Thinking Naughty #2gunfire
Оттогава все чакам да сложи ролката в поставката, ама - нъцки Naughty ей така си седи на плота....
Май евреме да я сложа аз, че ми писна да го чакам да се сети Mr. Green #2gunfire

# 101
  • Мнения: 3 334
и двамата Peace

# 102
  • Мнения: 780
мъжа ми я купува , но само аз я сменям. на няколко месеца на заплатата купува цял стек - 12 пакета , нареждам я в стенния гардероб с/у банята - на една ръка разстояние  smile3528 smile3550 но като свърши само аз я сменям

# 103
  • Мнения: 2 677
Който свари!  Peace Само че цялото семейство имаме някаква необяснима непоносимост към изхвърлянето на старото руло. И така си се трупат на прозореца на банята... Стигали сме до натрупване на особено впечатляващо количество.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт